[Geri Bildirim]Etkinlik Ödüllerinin Değişimi!

SystemSystem Gönderiler: 29,539
Yapılacak olan güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi burada bize iletebilirsiniz
«1

Yorumlar

• yusuf0147 (INT1)yusuf0147 (INT1) Gönderiler: 23INT1
    etkinlikler gelmeden bir yorumda bulunmak imkansız ama tek sorum var usta demirci gidiyor mu oradaki çırak jetonları artık kullanılmayacak mı hemen harcamalımıyız ?
    yusuf0147 @ WWW 1
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,017Moderator
    etkinlikler gelmeden bir yorumda bulunmak imkansız ama tek sorum var usta demirci gidiyor mu oradaki çırak jetonları artık kullanılmayacak mı hemen harcamalımıyız ?
    şuan bize verilen bilgi çırak jetonları ile yeni getirilecek olan sikkeler birebir değiştirilecek

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 53TR1
    Etkinlik mağazaları kalkıcakmı ? kalkicaksa depodaki samuray ve gocebe jetonlarimza ne olucak

Etkinlik mağazaları kalkıcakmı ? kalkicaksa depodaki samuray ve gocebe jetonlarimza ne olucak
    göçebe tabletleri ve samuray jetonları yine oyunda olacak

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
  • BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 53TR1
    Gümüş parçaları ile alınan aletlerin sınırı çok az olmus 2 3 kati olsa çok daha iyi olur

• LnY (TR1)LnY (TR1) Gönderiler: 97TR1
    Gümüş parçaları ile alınan aletlerin sınırı çok az olmus 2 3 kati olsa çok daha iyi olur
    haftada bir yenileneceği için normal bence

• kkk8 (TR1)kkk8 (TR1) Gönderiler: 11TR1
    alman formunda alınacak ödüllerin yanlışlıkla demosu yüklendi ve değişimi aylık bitene kadar mümkün değil diye özür mesajı var. tr1 içinde geçerlimi bu yanlışlık acaba ?

@OHM (TR1)
    @Ceki

alman formunda alınacak ödüllerin yanlışlıkla demosu yüklendi ve değişimi aylık bitene kadar mümkün değil diye özür mesajı var. tr1 içinde geçerlimi bu yanlışlık acaba ?

@OHM (TR1)
    @Ceki

evet geçerli

• yusuf0147 (INT1)yusuf0147 (INT1) Gönderiler: 23INT1
    https://prnt.sc/phynom 
    https://prnt.sc/phynwj

etkinlik açıklamasındaki açıklamayı ben mi yanlış yorumladım yoksa puanlama sistemi hala kötü mü ?
    ve bugünkü sunucu kesintisinden sonra bir çok bug var oyunda
    yusuf0147 @ WWW 1
  • HOST (TR1)HOST (TR1) Gönderiler: 5TR1
    11.10.2019 düzenlendi
    Selamlar.Yeni sistem gercekten guzel.Fakat bir sorunumuz var.Süregeç almak istiyoruz, sadece 10 tane 1 saat ve 5 tane de yarım saat gecme var. Ve bu  7 gunde bir yenileniyor.Bu yuzden de adam akıllı etkinlik yapmaya korkuyoruz. Sizden ricam bu sınırı biraz artırmanız @OHM @Ceki

• heal (TR1)heal (TR1) Gönderiler: 210TR1
    11.10.2019 düzenlendi
    Selamlar.Yeni sistem gercekten guzel.Fakat bir sorunumuz var.Süregeç almak istiyoruz, sadece 10 tane 1 saat ve 5 tane de yarım saat gecme var. Ve bu  7 gunde bir yenileniyor.Bu yuzden de adam akıllı etkinlik yapmaya korkuyoruz. Sizden ricam bu sınırı biraz artırmanız @OHM @Ceki

oyunu oynayacaksanız paralı oynayacaksınız öbür türlü oynama hakkınız yok mantığı ile devam ediyor ggs

• LnY (TR1)LnY (TR1) Gönderiler: 97TR1

hayır 50 tane 1 saat 50 tane 30 dk lik süregeç alabilirsin yanlış anlamışsın sanırım

https://prnt.sc/phynom 
    https://prnt.sc/phynwj

etkinlik açıklamasındaki açıklamayı ben mi yanlış yorumladım yoksa puanlama sistemi hala kötü mü ?
    ve bugünkü sunucu kesintisinden sonra bir çok bug var oyunda

ilk kez uygulanan bir güncelleme hatalar olabilir ki olduda.dün bu nedenle bir düzeltme yapıldı.farklı düşünce ve önerileriniz varsa oyun geliştirme ekibine iletmemiz için buraya yazabilirsiniz

bug lar konusunda ekran görüntüsü ile paylaşım yaparsanız çözümü hızlandırabiliriz

süre geç ler konusunda genel bir şikayet söz konusu,sorunu ileteceğim.iyileştirme yapılır veya yapılmaz.bunu ilerleyen günlerde bu başlık altında sizlere bildireceğim

• emre78 (TR1)emre78 (TR1) Gönderiler: 40TR1
    Süre geç sorunu yok moderatör abi gümüş parçasına baya alınıyor
  • heal (TR1)heal (TR1) Gönderiler: 210TR1
    etkinlik yapılabilmesi için süregeç sınırının artması lazım

• BingulHan (TR1)BingulHan (TR1) Gönderiler: 6TR1
    Sayın Möderator, yenı gelen göçebedeki ödüller alıyorum fakat kalemde usta demirci gelmedi seviyem 55 sebebi nedir? neden gelmıyor harcıyamıyorum jetonları yardım lütfen.

@OHM (TR1) 
    Sayın Möderator, yenı gelen göçebedeki ödüller alıyorum fakat kalemde usta demirci gelmedi seviyem 55 sebebi nedir? neden gelmıyor harcıyamıyorum jetonları yardım lütfen.

@OHM (TR1) 
    60 levelden sonra magaza çadırı ana kale de görüntülenecektir

bir sonraki güncellemede alınabilecek süregeç miktarı arttırılacak

• Lucius Lucullus (TR1)Lucius Lucullus (TR1) Gönderiler: 26TR1
    30dk lık olan süregeçlerimden yaklaşık 310 tane vardı usta demirciden 1250 gümüş parasıyla 30dk lık süregeç aldım ve gelmesi gereken 250 tane süregeçten bana sadece 10 tanesi geldi 
    Gümüş paraların iade edilmesini istiyorum..
Sign In to comment.