Birkaç Soru

limpolo (INT3)limpolo (INT3) Gönderiler: 4INT3
Merhaba birkaç sorum var.yanıtlarsanız çok sevinirim;

1- ele geçirmiş olduğum hazır bir ileri karakolda odun üretim binası yapılamamasına rağmen odun üretimi var (saatlik 500 civarı) bu nasıl olmakta? aradım ama bulamadım. bunu diğer eksik kaynak olan ileri karakollarıma da uygulayabilir miyim?

2- han tabletleride, samuray jetonları gibi biriktirilebilir mi?

3- festivallerden ve etkinliklerden tarım aletleri,reçine tuğla, artı +40000 depo kapasitesi, bina dış görünüş değişimleri vs. geliyor sürekli. bunlar nedir nasıl kullanabilirim? 

4- savaşlarda , diyelim ki komutanımızın etkisiyle beraber rakibin sur koruması %60 a düşüyor. merdiven koyarken 6 dan fazla koyup sur korumasını eksiye indirmek ve kayıp asker sayısını düşürme mantığı var mı? diğer kuşatma birimleri için de geçerli sorum koçbaşılar, kalkanlar vs.

5- savaşlarda cephedeki asker sayısını dalgalar vasıtasıyla arttırmak kaybı düşürür mü ?

6- özellikle etkinliklerde npc lere karşı, komutan etkilerini bir kenara bırakırsak, kayıp asker sayısını nasıl minimuma düşürebilirim?

7- kamu düzeniyle beraber üretkenlikte artıyor. üretkenlik %200 olan bir kalede mesela çiftliklerin üretimi 2 katına mı çıkıyor?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

• BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 54TR1
    2 - evet biriktirile bilir.
    3 - 45 seviye oldugun zaman inşa ogeleri acilicak.
    4 - evet
    5 - avluya girerse evet
    6 - dogru alet kullanimi ve asker gucu ile.

• limpolo (INT3)limpolo (INT3) Gönderiler: 4INT3
    4 - evet
    5 - avluya girerse evet
    cevap için teşekkürler. peki oduncu yapılamayan ileri karakolda nasıl odun üretimi var. bunu da cevaplarsan çok sevinirim.
    4 - evet
    5 - avluya girerse evet
    cevap için teşekkürler. peki oduncu yapılamayan ileri karakolda nasıl odun üretimi var. bunu da cevaplarsan çok sevinirim.
    egerki kumandaninda temel hammadde uretimi varsa karakolunda o miktarda tas ve odun uretimi artar, oregin kalinti kumandaninda 500 temel uretim bonusu olan kumandani odun uretimi olmayan karakola takarsan 500 odun uretimi olur.
    baska bir sebepdense eger bilemiyorum.

• limpolo (INT3)limpolo (INT3) Gönderiler: 4INT3
    17.09.2019 düzenlendi
    dediğin gibiymiş doruk01. atadığım mavi komutanda 500 üretim bonusu varmış. bayağıdır, ciddi şekilde çözmeye çalışıyordum bu işi. bundan sonra daha dikkatli olacağım ve okuyacağım özellikleri. çok teşekkürler yardımların için. iyi oyunlar.
    dediğin gibiymiş doruk01. atadığım mavi komutanda 500 üretim bonusu varmış. bayağıdır, ciddi şekilde çözmeye çalışıyordum bu işi. bundan sonra daha dikkatli olacağım ve okuyacağım özellikleri. çok teşekkürler yardımların için. iyi oyunlar.
    Rica ederim iyi oyunlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak