[Geri bildirim] Güncelleme Eylül 2019

CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
Burada, Eylül 2019 güncellemesi ile ilgili görüşlerinizi iletebilirsiniz . Önerileriniz ve eleştiriniz için teşekkür ederiz.

İmparatorluk ekibiniz

Yorumlar

• kkk8 (TR1)kkk8 (TR1) Gönderiler: 11TR1
    bu kadar gizemli anlatım için profesyonel yardım almış olmaları gerek.  :)
  • BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 53TR1
    Herkesin merak ettigi soruyu sorayim :) nerden aliyoruz bu yeni parcalari

• emre78 (TR1)emre78 (TR1) Gönderiler: 38TR1

Haklısın Doruk abi nerden alınıyor bu parçalar
    evet. araştırmalara kalıntı ekmek ögesi ve depo ögesi eklendi. bol kule vurup vurup para biriktirin:) sarraf olsanız anca karşılar altınlar .. öge yerleştirmek için ne istiyor onu bilmiyoruz henüz.. 
    evet. araştırmalara kalıntı ekmek ögesi ve depo ögesi eklendi. bol kule vurup vurup para biriktirin:) sarraf olsanız anca karşılar altınlar .. öge yerleştirmek için ne istiyor onu bilmiyoruz henüz.. 
    2,75d yapım ücreti ise yerleştirme 1d olmalı.
  • CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    Çırak Jetonu ile ve silahtardan yakutla ala bileceğimiz söyleniyor.
  • BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 53TR1
    Ceki dedi:
    Tesekkurler

Ceki dedi:
    Teşekkür ederim.
  • CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    Yeni gelen malzemeler cok pahali olmuslar, depo ögesini 10 seviye yapmak icin dünyanin malzemesi lazim. Onun icinde dünya Kadar Jeton. Jetonlarla malzeme mi alalim, alet mi, asker mi, füzyon malzemesi mi, bayrak mi?
    Az gibi gözüküyor ama toplamda cok pahali olacak, bunun ciddi sekilde ucuzlatilmasi lazim.
    @OHM (TR1)  @Ceki
    Bütün modlar bundan şikayet ediyor.Ben de şikayet etdim ek olarak güncellemenin geri bildiriminde bunu ciddi bir şekilde bildirdim.GGS bunun farkında ve umarım oyuncuların lehine bi eylem yapar.
  • yusuf0147 (INT1)yusuf0147 (INT1) Gönderiler: 23INT1
    Ceki dedi:
    Yeni gelen malzemeler cok pahali olmuslar, depo ögesini 10 seviye yapmak icin dünyanin malzemesi lazim. Onun icinde dünya Kadar Jeton. Jetonlarla malzeme mi alalim, alet mi, asker mi, füzyon malzemesi mi, bayrak mi?
    Az gibi gözüküyor ama toplamda cok pahali olacak, bunun ciddi sekilde ucuzlatilmasi lazim.
    @OHM (TR1)  @Ceki
    Bütün modlar bundan şikayet ediyor.Ben de şikayet etdim ek olarak güncellemenin geri bildiriminde bunu ciddi bir şekilde bildirdim.GGS bunun farkında ve umarım oyuncuların lehine bi eylem yapar.
    geri bildirim aldığınızda yada fiyatlarda herhangi bir indirim olduğunda duyuru veya burada paylaşım yaparsanız çok güzel olur teşekkürler
    yusuf0147 @ WWW 1
    ggs bu oyunun ömür boyu oynanacağı kanaatine varmış sanırım. yenilikler amerikan politikası gibi. hep bana/cı.

sanırım verdiğinden çok alma yöntemini seçmeye doğru gidiliyor. aldığımız emekli maaşı istenilen sarraf muhittinin cüzdanı. :)

bir iyileştirme yapılmazsa yeniliği geri çeksinler.biz böylede oynarız-oynuyorduk..
  • end of empire (TR1)end of empire (TR1) Gönderiler: 100TR1
    @OHM (TR1)  @Ceki ;                      

KATILIYORUM UCUZLAŞMALI MUTLAKA

YILDIZLARI HEDEF AL, ULAŞAMASANDA GÖĞE YÜKSELİRSİN.

Sign In to comment.