''YABANCI KALE ETKİNLİĞİ''

kartal zeka1988 (TR1)kartal zeka1988 (TR1) Gönderiler: 1TR1
SEVGİLİ TÜRK SERVER OYUNCULARI SON ZAMANLARDA YABANCI KALE ETKİNLİĞİNDE KRALLIKLAR SAVAŞI VE KAN KARGASI ETKİLİĞİ İÇERİSİNDE YAPILAN İLK ETAPTA YAPTIĞIMIZ YABANCI KALELERE  İSTİHBARAT BUTONU BASIP AJANIMIZI YOLLUYORUZ ARDINDAN CASUS RAPORU MESAJI GELİYOR. MİNİMUM 450 İLA 600 ASKER ÇIKIYOR SONRASI TABLET,SAMURAY JETONLARINDAN BİRİKTİRDİĞİMİZLE YA DA TOPLADIĞIMIZ MADENİ PARAMIZLA İKİNCİ ETAPTA TAHTTAN İNDİR BUTONU BASIYORUZ. TEKRAR CASUS RAPORUNDAN GELEN 850 İLA 1000 ARASI ASKER ÇIKMASINDAN  BU SEFER DAHA ÇOK ASKER ÇIKSIN DİYE 1200 YAKUT BUTONUNA BASIP TEKRAR CASUS MESAJI İLE  RAPORUMUZDA EN FAZLA 1200 İLA 1400 ARASI  CASUS RAPORUMUZA GELEN MESAJLA ASKER ÇIKIYOR GGS'NİN TÜRK SERVER OYUNCULARINA YAKUT HARCATTIRIYOR.GGS'NİN HER YAPTIĞI YENİ GÜNCELLEME GETİRECEĞİZ DİYE FORUMDA BİLGİLENDİRECEKLERİNE TÜRKİYE SERVERİ OYUNCULARI OLARAK ŞİKAYETLERİMİZİ KAALE ALMIŞ OLSA İDİ DAHA MANTIKLI OLACAKTI AMA GGS KENDİ BİLDİĞİNİ KENDİ YAPIYOR  , HER ETKİNLİK BAŞINA GÜNCELLEME  ADI ALTINDA BİZLERLE ALAY EDERCESİNE TÜRK SERVERİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRME ÇABASINDADIR VE HER ETKİNLİK SONRA EKRANIMIZA SUNDUKLARI YAKUT BONUSU VE ASKERLİ ALET PAKETLERİ ARDI ARDINA EKRANIMIZA YANSITILIYOR TABİİ BİZLERDE EKRANIMIZA GELEN GÜZEL PAKETLERİ GÖRÜP, DAYANAMAYIP ALIYORUZ TÜRK SERVERİ OYUNCULARI KENDİ KALELERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN ALDIĞIMIZ PAKETLER İLE RAKİPLERİMİZİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN LİG KRALLIĞI SIRALAMASINDA YARIŞ YAPIYORUZ.GGS BİR KERE OLSUN TÜRK SERVERİ OYUNCULARININ FORUMDA YAZDIĞI ŞİKAYETLERİ TÜRK MODERATÖRLERİMİZ, YABANCI MODERATÖRLERE İLETMEDİ; BİZİM  ŞİKAYETLERİMİZİ GGS MERKEZİNE BİLDİRMELERİ GEREKİR.TÜRK MODERATÖRLER TÜRK SERVERİ OYUNCULARINNI SIKINTISINI AZALTACAK ÇÖZÜMLER ÜRETMELERİNİ RİCA EDİYORUM . 

Yorumlar

• trenci (TR1)trenci (TR1) Gönderiler: 16TR1
    Arkadaşıma tamamen katılıyorum,eşitlik deniyor-ankette soruluyor ama dikkate alınmadan tr-1 serverinin oyuncularına gereken önem verilmiyor.Şikayetlerimiz göz ardı ediliyor,düzelecek diye bekliyoruz ama sadece harcadıklarımızla kalıyoruz.
    Yazılanların dikkate alınacağını umarak saygılar diyorum.....
  • kkk8 (TR1)kkk8 (TR1) Gönderiler: 11TR1
    yaban ve karga etkinliğinin artık heyecan uyandırıcı bir tarafı kalmadı. önceden asker çıkıyor umudunu koruyup skor yapabilme ihtimalini göz önünde tutuyorduk ve bu oyuna bir ivme kazandırıyor oyunculara keyif veriyordu.  ama yeni güncelleme ile skor ve oyunun ilerlemesi yakut yani para istiyor. bırakın oyuncular birbirleriyle yarışsın kendi emeklerine binayen yakut paketi alsın yarışa katılsın. unutmamalı ki mecburiyetler ve sınırlar oyun dünyasında bir çok oyuncu geride bırakmış ve yenisini ilave edememiştir. kendi gelecekleri için bunu da göz önünde bulundururlar umarım.. 
  • black999 (TR1)black999 (TR1) Gönderiler: 132TR1
    3 gundur yabanci kesiyorum baya vurdum amma 600 den o tarafini gormedim birakdim simdi sanki gocebe eksiyoz 

HER DÖNÜŞÜN BİR SEBEBİ Bİ RENGİ VARDİR.

2013.04.14

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak