heal vs Flamesss

13»

Yorumlar

• heal (TR1)heal (TR1) Gönderiler: 209TR1
    01.07.2019 düzenlendi

• avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    son kan ı hatırlasınıza mod gelip kınu dışı herşey silincek denip sadece raporları bırakmıştı XDXDXD
  • resul83 (TR1)resul83 (TR1) Gönderiler: 4TR1
    1. si yalan konuşma. gece baskın var yok antlaşma yapcaz köy toplucaz sana ihtiyaç var diyen kim di ??
    birde yazmışsın küfür edenlerle işim olmaz deyip çıktım :Pp vay be sütten çıkma akkaşık altar_ a küfrediyor ama daha dün gördüm forumda, hadi bunu da geç metZger kalesine ettiğin anne küfrü ne işti

2. si sude abla açıklamış,senin söylediklerin başka sude abla nın yazdıkları başka, hiç cevap vermeseydin dhaa iyiydi kendi kendini rezil ettin.

3. sü karakter meselesi dedin ya hani bende tanıtıyorum işte onu sana. benim konumda gelip konu ile hiçbir alakası olmamana rağmen boş boş konuşursan alırsın cevabını böyle mustafa abi si yanlış yapmış ondan tuğra yı vurmuş, ne yanlış yapmış o adam acaba ne yaptı sana ben söyliyeyim sana kardeş dedi dost dedi savaşta arkanda durdu yanlışı buydu

Senin bazılarından usdun olmanı kabul edemiyolar icleri acıyor guzel ahmedim keyfine bak :))
    1. si yalan konuşma. gece baskın var yok antlaşma yapcaz köy toplucaz sana ihtiyaç var diyen kim di ??
    birde yazmışsın küfür edenlerle işim olmaz deyip çıktım :Pp vay be sütten çıkma akkaşık altar_ a küfrediyor ama daha dün gördüm forumda, hadi bunu da geç metZger kalesine ettiğin anne küfrü ne işti

2. si sude abla açıklamış,senin söylediklerin başka sude abla nın yazdıkları başka, hiç cevap vermeseydin dhaa iyiydi kendi kendini rezil ettin.

3. sü karakter meselesi dedin ya hani bende tanıtıyorum işte onu sana. benim konumda gelip konu ile hiçbir alakası olmamana rağmen boş boş konuşursan alırsın cevabını böyle mustafa abi si yanlış yapmış ondan tuğra yı vurmuş, ne yanlış yapmış o adam acaba ne yaptı sana ben söyliyeyim sana kardeş dedi dost dedi savaşta arkanda durdu yanlışı buydu

Senin bazılarından usdun olmanı kabul edemiyolar icleri acıyor guzel ahmedim keyfine bak :))
    biliyorum knkm eyw :)

• avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1

böyle ala ala adam şöhret ilk 20 ye girmiş acımasız olmuş :OO
    savaş bitmiştir..
  • guven331 (TR1)guven331 (TR1) Gönderiler: 13TR1
    o bizim diğer raporlar nerde  ha?

09.07.2019 düzenlendi

varsa raporun at buraya tartışma çıkması için kışkırtıcı mesajlar atma benim konumda veled samet
    10kere bu saatten sonra sana oyun yok dedin ertesi gün birilerini bahane edip barış istedin
    karı kılıklı umutsuz vaka icraat göster rapor at

• stoidman (TR1)stoidman (TR1) Gönderiler: 17TR1

Sen bence herşeye sokma o burnunu  adam gibi oyununu  oyna    varsa raporun  sende  atarsın  burda gelip   cins cins konuşma  

Bu bir oyun  adam  savaş raporlarını atmış gelmiş buryada  maydanoz oluyorsun 

Varsa raporun git kendin paylaş burada yaygara cıkarma 

Hadi işine 

HCL 

Evet  aline sağlık Ahmet dark altı olan bir itifakın inflames e saldıracağını hesaba katmamışlar. Saldırılarınızın izinsiz yapmadığın. zaten biliyorlar ne yazikki ordan saldırı geleceğini tahmin etmemişler. saldırı askeri kaledeymiş o yüzden iyi oynadığınızı tebrik edenleri TEBRİK EDİYORUM. birkez daha yanılmatınız herkesi.

BU KONUDA ONLAR İÇİN KAPANMIŞ SATEN.
  • Ottoman Emp (TR1)Ottoman Emp (TR1) Gönderiler: 75TR1
    Tebrikler Ahmet
    Süper raporlar

Edebim el vermez Edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, Edebi elden gidene…
  • komutansungurt3 (TR1)komutansungurt3 (TR1) Gönderiler: 36TR1
    KÜFÜR YOK YOK
    HEAL BRAVO IN FLAMESSE HADDİNİ BİLDİRMİŞSİN
    Savas daha bitmedi ne yazikki :D
  • venesiya (TR1)venesiya (TR1) Gönderiler: 4TR1
    kuyruk acısı demekkı bundanmıs elıne saglık :D
  • mega polis (TR1)mega polis (TR1) Gönderiler: 5TR1
    komutansungurt3 öylesine geçiyordum seni gördüm 
    küfür yok  diyon  
    harıl harıl küfür ediyon bu nasıl iş 

http://prntscr.com/oxmu72

kimseylen bir sıkıntım yok .

Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez
                                                                     MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Sign In to comment.