[Geri Bildirim]Dış Krallıklar4.0 Karşılaşılan Hatalar

Etkinlikte karşılaştığınız sorunları bu başlık altında paylaşabilirsiniz

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Yorumlar

• tay man (TR1)tay man (TR1) Gönderiler: 11TR1
    dış krallıkta bası sorunlar var bunlardan en yaygını ve en can sıkıntısı  yaratanı  iki iç kale hatası 
    yani ben ve bazı oyuncuları bir değil de iki iç kalesi var ve bu alana sıkıntısı yaratıyor ayrıca bazı binalar bir birine girmiş durumda  lütfen düzeltin umarım  bunu görüsünüz @OHM (TR1) 
  • korsan44 (TR1)korsan44 (TR1) Gönderiler: 5TR1
    1.İç kale üst üste 2 adet görünüyor herbirini ayrı ayrı yükseltiyorsun.Ayrıca genişletme almana rağmen yerini değiştiremiyorsun.
    2.Tüm etkinlikleri yapmama rağmen sıralamada değişiklik olmuyor.
    3.Güç puanı 48000 olunca sıralama 180 lerde görünüyor buna karşın genel sıralama ve günlük sıralama ilk günkü yerde.
    4.Yapmış olduğumuz harcamalara ve zaman kaybına gerçekten üzülüyorum.Lütfen gerekli çalışmaları tamamlarsanız sevinirim.
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,016Moderator
    1.İç kale üst üste 2 adet görünüyor herbirini ayrı ayrı yükseltiyorsun.Ayrıca genişletme almana rağmen yerini değiştiremiyorsun.
    2.Tüm etkinlikleri yapmama rağmen sıralamada değişiklik olmuyor.
    3.Güç puanı 48000 olunca sıralama 180 lerde görünüyor buna karşın genel sıralama ve günlük sıralama ilk günkü yerde.
    4.Yapmış olduğumuz harcamalara ve zaman kaybına gerçekten üzülüyorum.Lütfen gerekli çalışmaları tamamlarsanız sevinirim.
    skor sistemi önce ki gibi kültür puanı yağmalamasına  göre olmuyor 
    senden daha iyi sırada bir oyuncuya saldırır ve savası kazanırsan sen onun sırasına yerleşiyorsun oda senin sırana yerleşiyor.diğer bahsettiğin görsel sorunlar için yarın kısa süreli bir bakım ile düzeltme olması bekleniyor

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,016Moderator
    dış krallıkta bası sorunlar var bunlardan en yaygını ve en can sıkıntısı  yaratanı  iki iç kale hatası 
    yani ben ve bazı oyuncuları bir değil de iki iç kalesi var ve bu alana sıkıntısı yaratıyor ayrıca bazı binalar bir birine girmiş durumda  lütfen düzeltin umarım  bunu görüsünüz @OHM (TR1) 
    açtığınız başlık geri bildirim başlığı ile birleştirildi.hata oyun geliştirme ekibine iletilecektir

• DarKDayS (TR1)DarKDayS (TR1) Gönderiler: 128TR1
    saldırı 5dkda varıyor askerler 1 saatte geliyor çok saçma degil mi :)

saldırılar görünmeden askeri kesip gidiyorlar :)
                      DARK OF SOUL 
Sign In to comment.