Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

FIRTINA-Sabit Savaş Raporları

11921»

Yorumlar

• Nietzsche (TR1)Nietzsche (TR1) TR1 Gönderiler: 108
    :D:D elinde rapor kalmayınca dragonun hesap-ittifak patlatıp aldığı raporları atmış yazık bu kadar heyecanlanıyorsan asker bırakim kalede kes ayıp ettin

~~𝑙𝑛𝑣𝑖𝑐𝑡𝑎, 𝐶𝑎𝑒𝑠𝑎𝑟44.5, 𝑡ℎ𝑒 𝑚𝑢𝑓𝑓𝑦, 𝐼𝑚𝑚𝑜𝑟𝑡𝑎𝑙𝐾𝑖𝑙𝑙𝑒𝑟, 𝑀𝑢𝑓𝑒𝑟𝑎, 𝑃𝑅𝑂 𝐾𝐴𝑌𝐴, 𝑁𝑖𝑒𝑡𝑧𝑠𝑐ℎ𝑒, 𝐷𝐴𝑅𝐾 𝑂𝐹 𝐸𝑁𝐸𝑀𝑌
  • Caesar44.5 (TR1)Caesar44.5 (TR1) TR1 Gönderiler: 271

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

• Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 164
    13.07.2022 düzenlendi
    Caesar44.5 (TR1) dedi:
         VS        
    Saldırıların sonunda KaDGaR kalesi 50k güç düştü :/ Tebrikler..

~  𝕽𝖊𝖑𝖊𝖓𝖙𝖑𝖊𝖘𝖘                                                                                                                                      
    13.07.2022 düzenlendi
    Caesar44.5 (TR1) dedi:
         VS        
    Saldırıların sonunda KaDGaR kalesi 50k güç düştü :/ Tebrikler..

balları eklememesine güldüm + 10lwl kalıntı nerdeyse 0lwl bal kadar hasar veriyor not olsun buraya :)
    öge takmak günah mı coja 320 avlu giden kimdi? (eski komutanlarla)
    Üstelik başta askerleri kaçırmıştınız, sonra kalede bıraktınız kesemeyiz diye. Kesileceğini biliyorsan kaçırsaydın onu da mı biz yapalım :D
    Son olarak,30k bal nasıl 50k gp düşürüyor anlayamadım gerçekten, yanında üstelik o kadar kıdemli-kalıntı varken..

Ben de telefon sayesinde, saldırı sonucunda 1k gp düştüm, tebrikler.....
    Post edited by Nietzsche (TR1) on

~~𝑙𝑛𝑣𝑖𝑐𝑡𝑎, 𝐶𝑎𝑒𝑠𝑎𝑟44.5, 𝑡ℎ𝑒 𝑚𝑢𝑓𝑓𝑦, 𝐼𝑚𝑚𝑜𝑟𝑡𝑎𝑙𝐾𝑖𝑙𝑙𝑒𝑟, 𝑀𝑢𝑓𝑒𝑟𝑎, 𝑃𝑅𝑂 𝐾𝐴𝑌𝐴, 𝑁𝑖𝑒𝑡𝑧𝑠𝑐ℎ𝑒, 𝐷𝐴𝑅𝐾 𝑂𝐹 𝐸𝑁𝐸𝑀𝑌
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 164

balları eklememesine güldüm + 10lwl kalıntı nerdeyse 0lwl bal kadar hasar veriyor not olsun buraya :)
    öge takmak günah mı coja 320 avlu giden kimdi? (eski komutanlarla)
    Üstelik başta askerleri kaçırmıştınız, sonra kalede bıraktınız kesemeyiz diye. Kesileceğini biliyorsan kaçırsaydın onu da mı biz yapalım :D
    Son olarak,30k bal nasıl 50k gp düşürüyor anlayamadım gerçekten, yanında üstelik o kadar kıdemli-kalıntı varken..

Ben de telefon sayesinde, saldırı sonucunda 1k gp düştüm, tebrikler.....
    50k güç düşmesi çünkü 20k dışı hepsi yan kalelerin savunmalarıydı. 20k da benim savunmamdı...
    Çünkü kale sahibi askerini hep korumada tutar...
    Öğe takmak günah felan değil ama o komutanla 50k bal saldırı askeriyle çoğunluğu kidemli olan kalıntı olan 100k asker kesmek... bide afkyken... Yinede tebrikler :)
    1k düşmenede üzüldüm şimdi 

~  𝕽𝖊𝖑𝖊𝖓𝖙𝖑𝖊𝖘𝖘                                                                                                                                      
    17.07.2022 düzenlendi

Büyük çoğunluğu demirci askeri

Onur sömürmeler;)

Post edited by Nietzsche (TR1) on

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak