[Geri Bildirim]Empire HTML5 BETA geliyor!

Cesur Savaşçılar,

Bu başlıkta, mevcut HTML5 beta ile ilgili hata raporları hakkında geri bildirimlerinizi geliştirme ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Bu ileti dizisinde bir hata bildiriyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgileri ekleyiniz:

• Şu anda oynamakta olduğunuz tarayıcı

• Tarayıcınızın gerçek sürümü

• Hata / sorunun nasıl olduğuna dair adım adım açıklama

• Mümkünse lütfen ekran görüntüsü ekleyin

Tarayıcı sürümünüzü nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız veya başka sorularınız varsa, HTML5 SSS’imize bir göz atmaktan çekinmeyin.

HTML5 oyun sürümü hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

Şimdiden teşekkür ederiz! Gerçekten desteğinize minnettarız!

Saygılarımızla,

İmparatorluk Ailesi

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Yorumlar

• maharajim (TR1)maharajim (TR1) Gönderiler: 399TR1
    verdiğiniz linke girdim 5 dakka boyunca döndü sonra oyuna girdi bir 5 dakkadaoyunun içindeki açılma sayfaları döndü zor girdi  sonra dondu çıktım bir daha girmedim chormedan girlmiyor yandexten flashda n girebildim bu link böyleyse biz sizden çok tazminat alrızı biz girinceye kadar ne asker kalır ne yiyecek dakka 1 gol 1 eğer verdiğiniz link bu şekilde dönüp duyorsa ben yokum bir çok kşidede aynı sorun var çok zor grien var hiç giremeyen var
    maharajim @ tr 1
  • maharajim (TR1)maharajim (TR1) Gönderiler: 399TR1
    bir kalden yabancı kale saldırsını 20 dakka gösteriken  ana sayfa saldırnın lduğunu puan gösteriyor ne yaptınız oyuna ya
    maharajim @ tr 1
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    HTML5 nasıl geçiş yapmalıyız peki biz flastan oynuyan oyuncular olaraktan bir link mi indirelim yoksa program mı kurmalıyız yoksa tarayıcımızdan bir değişiklik mi yapmalıyız bu konu hakkında açıklama yaparsanız seviniriz.
    Yakında flastan desteği çekerseniz oyuna giriş yapamıycaz anlamına mı geliyor @OHM (TR1) @Ceki Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,016Moderator
    HTML5 nasıl geçiş yapmalıyız peki biz flastan oynuyan oyuncular olaraktan bir link mi indirelim yoksa program mı kurmalıyız yoksa tarayıcımızdan bir değişiklik mi yapmalıyız bu konu hakkında açıklama yaparsanız seviniriz.
    Yakında flastan desteği çekerseniz oyuna giriş yapamıycaz anlamına mı geliyor @OHM (TR1) @Ceki Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

Dün yayınladığım duyuruda bu konuda ki sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
Sign In to comment.