Ekim Güncellemesi ve ''Biçicinin Gazabı'' Etkinliği [Geri Bildirim]

OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,041Moderator
17.02.2019 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular için sohbetodası
Bildiğiniz gibi bugün sürümü gerçekleştirilen ''Ekim Güncellemesi'' ve etkinlik takviminde duyurduğumuz '' Biçicinin Gazabı'' özel cadılar bayramı etkinliği ile ilgili düşünce,görüş,öneri ile sorularınızı ve etkinlik esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları bu başlık altında paylaşabilirsiniz

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
Post edited by OHM (TR1) on

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    ilk sorum bu ruh puanları bir kalede sıfırlanırsa ertesi gün tekrar ruh puanı verilecek mi ve bekleme süresi ne kadar olucak yani bir kaleden aldığımız ruh puanı bitince gün sonunda on kaleye tekrar puan verilecek mi

ikincisi kalenin ne onuru ne askeri ne savunma aleti hiçbir şey kaybetmiyor ama sadece ruh puanı çalınıyor anladığım kadarıyla ve bu puanları bizde görebiliyoruz peki mesafelerin süresi nasıl olucak hangi kale nerde olursa olsun aynı zaman dilimin de mi varacak yoksa normal bir saldırı gibi 1 saat 2 saat sürecek mi teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    saldırı çıkıcam etkinlik için ama ''seviyen aşırı yüksek olduğu için bu hedefe saldırımazsın'' diyor ama ben benim seviyemdeki her ittifakla müttefiğiz ne yapıcam anlamadım ki efsane seviyesinde olan her kaleye çıksak olmaz mıydı ben bu işi anlıyamadım dar alanda top çeviriyoruz buna bir çözüm bulursanız etkinlik daha keyifli olacaktır şuanda eğer antlaşmaları kaldırırsak bu sefer o hesaplarda küçük seviyedeki ve yaşları küçükler saldırı çıkıcak ondan da adım gibi eminim lütfen bu işe bir çözüm bulun teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 
  • YASİNPlayer5 (TR1)YASİNPlayer5 (TR1) Gönderiler: 135TR1
    ittifaktan bir tanıdığıma saldırılar görünmeden geliyor normal mi ? yoksa görünmesimi gerekiyor
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,041Moderator
    saldırı çıkıcam etkinlik için ama ''seviyen aşırı yüksek olduğu için bu hedefe saldırımazsın'' diyor ama ben benim seviyemdeki her ittifakla müttefiğiz ne yapıcam anlamadım ki efsane seviyesinde olan her kaleye çıksak olmaz mıydı ben bu işi anlıyamadım dar alanda top çeviriyoruz buna bir çözüm bulursanız etkinlik daha keyifli olacaktır şuanda eğer antlaşmaları kaldırırsak bu sefer o hesaplarda küçük seviyedeki ve yaşları küçükler saldırı çıkıcak ondan da adım gibi eminim lütfen bu işe bir çözüm bulun teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 

saldırılarda asker alet kaybı yok aksine ödül kazanma şansınız var,bu süre boyunca yapılacak en mantıklı şey geçici olarak müttefikliği bitirmek olur

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    ittifaktan bir tanıdığıma saldırılar görünmeden geliyor normal mi ? yoksa görünmesimi gerekiyor

sorun iletildi

• MetZger (TR1)MetZger (TR1) Gönderiler: 143
    25.10.2018 düzenlendi

OHM (TR1)   Sıralamada bu puanlara ulaştığımız Zaman ödülleri yakutlamı satın alıcaz yoksa direk kalemize gelicekmi?
    Post edited by MetZger (TR1) on

OHM (TR1)   Sıralamada bu puanlara ulaştığımız Zaman ödülleri yakutlamı satın alıcaz yoksa direk kalemize gelicekmi?

etkinlik sonunda sahip olduğun ruh puanına göre bu ödülleri alacaksın
    örneğin etkinlik bittiğinde 18k ruha sahipsen 15k ve 7.5k seviyesindeki iki ödülü kazanacaksın

• MetZger (TR1)MetZger (TR1) Gönderiler: 143
    Teşekkür ederim 

Sign In to comment.