[Geribildirim] Eylül Güncelleme Notları (İçerik Paketi)

CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
17.02.2019 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular için sohbetodası

Eylül Güncelleme Notları (İçerik Paketi) konusu ile ilgili bu başlık altında tartışa bilirsiniz...

Post edited by OHM (TR1) on

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Daha yararlı güncellemeler gelse iyi olur örneğin; ada da onur puanı alınmasa. 
  • YASİNPlayer5 (TR1)YASİNPlayer5 (TR1) Gönderiler: 135TR1
    @Ceki
    yeni dış krallıklar etkinliğinde ittifaklar ne olucak bir ittifak sistemi olucakmı eski ittifakmı gösterilicek yoksa ittifak olmayacakmı
  • CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    @Ceki
    yeni dış krallıklar etkinliğinde ittifaklar ne olucak bir ittifak sistemi olucakmı eski ittifakmı gösterilicek yoksa ittifak olmayacakmı
    Dış Krallıklarda ittifakların sıfırdan yaratılması gerekecektir . Büyük Krallıkda mevcut olan herhangi bir ittifak, Dış Krallıklara aktarılmayacaktır. Yine de dikkat edin : Bireysel aldığınız ve harcamadığınız meblağların aksine , ittifak depolarında kalan yakutlar Dış Krallıklarda kalacak ve sonuç olarak sunucu silinmesi ile silinecektir ! 
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Bugün saat 09.00 - 11.00 arası güncelleme olacaktı ama olmadı ve o saate bende bu sınırlı etkinlik gelecek diye erken uyandım ama ne güncelleme oldu nede bunu bize önceden bildiren bir uyarı oldu insan olmayacaksa söylerdi boşuna bekledim ne zaman güncelleme olacak bu sınırlı etkinliği kaçırmak istemiyorum 
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,049Moderator
    20.09.2018 düzenlendi
    @Lord14 (TR1) gerekli açıklama az önce resmi duyurular kısmında ilgili başlık altında yapılmıştır

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • Fearr (TR1)Fearr (TR1) Gönderiler: 11TR1
    ben bundan 20 gun once sizden su yeni gelcek kum servetleri komutaninin 40 levelere geleceinimi de sordum ohm ce ceki 5-6 gun icinde hic birinizden cevab gelmedi ve 70 lere gelmis anca  ben o sinrile komutanlari sidlim
    .
    simdi anlamadiim moderatorler oyuncularin bilmediklerini anlatmak icin deilmiydi? 1gun gecikilir 5-6gun gecikilmez aciklamasindada kac levelere gelecei hakinda malumat yokdu
Sign In to comment.