[Geribildirim] Yeni Etkinlik: The Outer Realms (Dış Krallıklar)

CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
17.02.2019 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular için sohbetodası

Yeni Etkinlik: The Outer Realms (Dış Krallıklar) konusu ile ilgili bu başlık altında tartışa bilirsiniz...

Post edited by OHM (TR1) on

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Etkinliğin temel amacı nedir  bize nasıl bir artısı olacak ??
  • CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    Etkinliğin temel amacı nedir  bize nasıl bir artısı olacak ??
    Kısaca böyle özetleyebilirim:
    Bu etkinlik bizi her kesİn 0-dan başlayıp yeni kale kuracağı bir sunucuya bağlayacak.Bu sunucuda etkinlikler olmayacak.Ana hesabınızdan hammadde,para,yakut,ekipman aktaramayacaksınız.Her kes eşit olacak.Bu sunucuda PvP (gerçek kale lordlarının savaşı) savaşları yaparak etkinlik sonunda ana hesabınız için ödüller kazanıcaksınız  :)
    Anladım teşekkür ederim peki neden oyuncu sınırı var onu anlamadım herkes katılamayacak bu etkinliğe doğru  mu anladım ben okurken gördüm de haksızlık değil mi şimdi o saatinde giren girdi ya adamın işi vardı giremediyse etkinliğe ne olacak o zaman 
    15.09.2018 düzenlendi
    Anladım teşekkür ederim peki neden oyuncu sınırı var onu anlamadım herkes katılamayacak bu etkinliğe doğru  mu anladım ben okurken gördüm de haksızlık değil mi şimdi o saatinde giren girdi ya adamın işi vardı giremediyse etkinliğe ne olacak o zaman 
    Dünyanın dört bir tarafından oyuncular sunucuya yüklenirse sunucu çok fazla oyuncuyu tutamaz ve çöke bilir.Bunun için sadece 124 bin kişinin etkinliğe katılması uygun görüldü.(Bazı sunucular bu etkinliğe erişemeyecek.Bu etknliğe katılma şansınızı artırıyor.Yine de etkinlik geldiğinde elimizi çabuk tutalım  :))
  • emergentes (TR1)emergentes (TR1) Gönderiler: 24TR1
    etkinliğe katıldım ama daga sonra ana hesabıma giriş yapmaya kalktıgımda kullanıcı adıve şifre yanlış diyor bu nedenle oyuna giremiyorum   sistemde bir sorun olabilirmi?????
    etkinliğe katıldım ama daga sonra ana hesabıma giriş yapmaya kalktıgımda kullanıcı adıve şifre yanlış diyor bu nedenle oyuna giremiyorum   sistemde bir sorun olabilirmi?????
    Etkinliğe katıldığınızda server değişiyor.Kullanıcı adı ve şifrenizi yazdiğinizda serveri Ulusllararası2-den TR1 e değiştirin.
    Peki bu dış krallıklar ne zaman diğer serverlarıda kapsayacak diğer sunuculardan hiçbir zaman bu dış krallık oynanmayacak mı mücadele edilmeyecek mi illa TR1 de hesap açmak zorunda mı kalacak @OHM (TR1) @Ceki ; teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,014Moderator
    Peki bu dış krallıklar ne zaman diğer serverlarıda kapsayacak diğer sunuculardan hiçbir zaman bu dış krallık oynanmayacak mı mücadele edilmeyecek mi illa TR1 de hesap açmak zorunda mı kalacak @OHM (TR1) @Ceki ; teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 
    sen diger etkinliklerde Dış krallığa katılmamışsın galiba
    onceki 2 etkinlikte zaten tüm sunuculardan oyuncular vardı bu etkinlikte de öyle olacak

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
    OHM (TR1) dedi:
    onceki 2 etkinlikte zaten tüm sunuculardan oyuncular vardı bu etkinlikte de öyle olacak
    Kızgın savaşçılar,

Dün açıkladığımız gibi, global güncellememizin çeşitli hata düzeltmeleri nedeniyle ertelenmesi gerekiyordu.Güncellemeyi  engelleyen teknik sorunlara çözüm bulabildik. Bu güncellemenin yeni programı 24 Eylül Pazartesi günü olacak ve güncelleme işlemimize saat 11.00 de başlayacağız.

24 Eylül Pazartesi günü, saat 15:00 - 17:00 arasında başlayan bu yeni etkinlik için kısa bir stres testi yapacağız. Tüm oyuncularımız 24 Eylül Pazartesi günü stres testi bitinceye kadar ''Dış Krallıklar'' a katılmaya ve kontol etmeye davetlidir.Unutmayın ''Dış Krallıklar'' 124.000 oyuncu ile sınırlıdır, ilk önce siz gelin ve giriş yapın! Ne yazık ki, teknik kısıtlamalardan dolayı, şu sunucular bu etkinliğe dahil edilemedi:

• Japan - JP1 
    • China - CN1 / HANT1 / ASIA1 
    • Korean - KR1 
    • Arabic - ARAB1 / AE1 / SA1 
    • Egypt - EG1
    • Poland - PL1 
    • MeinVZ
    • Naszaklasa
    • Spil jetztspielen.de
    • Spil agame.com
    • Spil ourgames.ru
    • Spielaffe.de
      Kraloyun.com
    Benim başka bir server dediğim kraloyun.com orada bu etkinlik aktif değil ayrıca abonelikte işlev görmüyor sadece krallık ligi aktif ama para yatıran oyuncularda var yani bu eşitsizlik niye onu anlamadım ben 
    @Lord14 (TR1)
    bu konuda bilgi alınca buradan paylaşacağım

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur

10.04.2019 düzenlendi
    OHM (TR1) dedi:
    Kızgın savaşçılar,

Dün açıkladığımız gibi, global güncellememizin çeşitli hata düzeltmeleri nedeniyle ertelenmesi gerekiyordu.Güncellemeyi  engelleyen teknik sorunlara çözüm bulabildik. Bu güncellemenin yeni programı 24 Eylül Pazartesi günü olacak ve güncelleme işlemimize saat 11.00 de başlayacağız.

24 Eylül Pazartesi günü, saat 15:00 - 17:00 arasında başlayan bu yeni etkinlik için kısa bir stres testi yapacağız. Tüm oyuncularımız 24 Eylül Pazartesi günü stres testi bitinceye kadar ''Dış Krallıklar'' a katılmaya ve kontol etmeye davetlidir.Unutmayın ''Dış Krallıklar'' 124.000 oyuncu ile sınırlıdır, ilk önce siz gelin ve giriş yapın! Ne yazık ki, teknik kısıtlamalardan dolayı, şu sunucular bu etkinliğe dahil edilemedi:

• Japan - JP1 
    • China - CN1 / HANT1 / ASIA1 
    • Korean - KR1 
    • Arabic - ARAB1 / AE1 / SA1 
    • Egypt - EG1
    • Poland - PL1 
    • MeinVZ
    • Naszaklasa
    • Spil jetztspielen.de
    • Spil agame.com
    • Spil ourgames.ru
    • Spielaffe.de
      Kraloyun.com
    Benim başka bir server dediğim kraloyun.com orada bu etkinlik aktif değil ayrıca abonelikte işlev görmüyor sadece krallık ligi aktif ama para yatıran oyuncularda var yani bu eşitsizlik niye onu anlamadım ben 
    Bu ''DIŞ KRALLIKLAR'' etkinliği kraloyun.com'a gelmiyor nedenini sorabilir miyim ve bi açıklama yapıldımı yapılmadı ise ne zaman yapılır illa TR1 de kale mi açalım teşekkürler iyi oyunlar dilerim @OHM(TR1) @CEKİ ;
    Post edited by Lord14 (TR1) on
Sign In to comment.