[Geri Bildirim] Haziran Güncellemesi: Bölüm 3 | 2018/06/20

CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
19.06.2018 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular için sohbetodası
Bu güncellemeye bu başlık altında geri bildirim ilete bilirsiniz.
Post edited by Ceki on

Yorumlar

• YASİNPlayer5 (TR1)YASİNPlayer5 (TR1) Gönderiler: 135TR1
    bu görünümlere nasıl sahip olacağız ?
  • SÖZ_19 (TR1)SÖZ_19 (TR1) Gönderiler: 8TR1
    Samuray magazasinda satilmayan Neikan Yoshiro seti bu gelcek guncellemede gelcekmi ?
  • DarKDayS (TR1)DarKDayS (TR1) Gönderiler: 128TR1
    dilek kuyusunu almak için illa yakut mu çekelim etkinlere verin her şeyi paraya dökmeseniz iyi olur :)

karga setine indirimler gelsin :)

DARK OF SOUL 
  • sergeant.ali (TR1)sergeant.ali (TR1) Gönderiler: 36
    sureklı oyun para yatıran oyuncu ıcın ıdeal olmaya basladı su an yakutlu oyuncu kazanıyor yenı guncellemeler artı yonlerı olurkende eksı yonlerı daha cok olmaya basladı sureklı guncelleme geldıgınde hep kazanclar azalıyor 
  • DeathCan (TR1)DeathCan (TR1) Gönderiler: 111
    Sonuna kadar berbat bir guncelleme. Normal mod 3 bilet pro mod 30 bilet istiyordu carkifelek ve aylikda etkinliklerden gelen biletler biraz yetiyordu. ama simdi normal mod 30 pro 300 olmus ve etkinliklerde verilen biletler eskisi gibi. adaletmi bu? ozaman eskiden verilen biletler 10 veriyorsa simdi 30-40 versinlerki denge duzelsin. herseyi paraya baglamasin ggs!

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    21.06.2018 düzenlendi
    Sonuna kadar berbat bir guncelleme. Normal mod 3 bilet pro mod 30 bilet istiyordu carkifelek ve aylikda etkinliklerden gelen biletler biraz yetiyordu. ama simdi normal mod 30 pro 300 olmus ve etkinliklerde verilen biletler eskisi gibi. adaletmi bu? ozaman eskiden verilen biletler 10 veriyorsa simdi 30-40 versinlerki denge duzelsin. herseyi paraya baglamasin ggs!
    Aynen katılıyorum buna ödüller değişmiş yavv ödüller değişse ne olacak sanki ödüllere biz bu biletlerle ulaşamayız parasız oynuyan oyuncularda var GGS ayıp ediyor ve sayın moderatörler biraz da bizi savunun ayıptır günahtır oyunu bırakmaya az kaldı valla bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum zaten vip süreside vermiyorsunuz etkinliklerde vip puanlarda azaldı çözüm üretin artık sorun değil, teşekkür ederim herkese iyi oyunlar eskilere dönmek üzere 
  • asil kalesi (TR1)asil kalesi (TR1) Gönderiler: 1,154
    Ya tek bi yakut alabildiğimiz yer vardı çarkı felek.
    Oda gge nin yüzünden 30 ve 300 e veriliyor.
    30 bilet için çevirdiğimiz le 3 bilete ne veriliyorsa aynı şey veriliyor.
    300 bilete çevirdiğimiz ise  30 bilete ne alıyorsak onu alıyoruz.
    Yakut alabildiğim tek bir yer vardı 30 bilete alıyordum.
    Şimdi onuda alamayacağım.
    Çöl de ateşde herkez kule vuruyor .
    Gerçekden yakutu kazanabileceğimiz yeni şeyler getirilmeli.
    Oyun un yetkilileri küçük yaşdaki kişileri (ben) ve oyuna yakut çekmeyen kişileri hiç düşünmüyor.
    Adam yatırıyor 30 tl yi alıyor yakutu çekiyor samu-göçebe bonusunu yakut bol .
    Oh onlara göre gel keyfim gel resmen  :|
    GGE nin birazda yakut yatırmayan kişileri düşünmesi lazım.

Hak arayan varsa hakkını verin,

Baş kaldıran varsa başını kesin.

II.Abdulhamid 

ll.Abdulhamid han Hazretleri El muzaffer daima...
    carkıfelek olayı gercekten de cok sacma olmus 30 bılet 1 hak vermesı ve odullerde toplasan 30 bıletı gecmemesı dusundurucu ? col ates lordlarına devam yakut ıcın baska yerden yakut vermezler artık
    Daha ana kalemde tavla 3
    birde çölde tavla 2
    herkez kapıyor
    alarm kuruyorum yine kapıyor
    1 k yakutum var diye sevinir oldum .

II.Abdulhamid 

:)) aynen ole 
  • Apocalypse (TR1)Apocalypse (TR1) Gönderiler: 5
    ödül sistemi berbat,çarkıfelek berbat, yabancı kale ödülleri kepaze...
    Bol bulmuş parayı GGS bol keseden sömürüyor. Devam oğlum GGS
    Yavaş yavaş kendinizi bitiriyorsunuz farkında değilsiniz. Ya kendinize çeki düzen verin ya da oyunu bırakmalara kendinizi ayarlayın. Bu böyle gitmez...
  • Alturra2 (TR1)Alturra2 (TR1) Gönderiler: 34
    yeni görünümlerin gelmesi ve dilek kuyusunun tekrar kullanılabilir olması gerçekten iyi olmuş
    ama ödülleri yükseltseler hiç fena olmaz hediye olayı kalktı bunun yerine verilen aletleri arttırabilirler 10 tane sandık veriyor mesela şaka gibi
    "Köyün İtleri, Kendi Aralarında Düşman Olsalar Da Kurdu Görünce Birleşirler."
    "The villages are united with the enemies among themselves, and with the appearance of the wolves."
    24.06.2018 düzenlendi
    400 k yakutdan gorunum alabılıyoruz bence hıc mantıklı bır olay olarak gormedım carkıfelekden 30 bılet meselesı sacma olmus
    Babam izin vermiyor oyuna para yatırmama oyunu oynamadığından bilmiyor :smiley:
    Bi yakut kaynağımız çark vardı.
    Onuda elimizden aldılar.
    Şanslı sent sadece yakut çekenlere geliyor. Ne kadar saçma yakut çekenlerin sent le ne işi olsunki :/
    gerçekden 1 k yakutum var onun olduğuna dahi seviniyorum.
    Gerçekden müdahale edilmesi lazım.
    Oyundan soğuduk yeminle.

II.Abdulhamid 

Sign In to comment.