[Geri Bildirim] Göçebe etkinliği yeni ödül sistemi

Göçebe etkinliğinde değiştirilen ödüller ve ödül seviyeleri ile ilgili oyun geliştirme ekibine iletilmek üzere sizlerin değerli yorumları gerekiyor.Başlığı özellikle oyuncuların etkinlik deneyimini tam gerçekleştirebilmeleri ve daha gerçekçi yorum yapabilmeleri için  etkinliğin son gününde açtım.Lütfen sadece Göçebe etkinliği ile ilgili yorum,eleştiri ve önerilerde bulunalım.

Ve biraz da  gerçekçi olalım,memnun olduğumuz yönlerini de  belirtmekten çekinmeyelim :) Konu ile ilgili  başlık altına yapacağınız tüm yorumlar için şimdiden teşekkürler

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Yorumlar

• Yenilikler çok güzel olmuş. Havuzun genişletilmesi ve yeni getirilen ödüller gayet başarılı. Samuraya da el atılmalı.
    Ben savaş çıktığında ata binmeyeceğim. Ben ata bindiğimde savaş çıkacak. (Napoléon)

• Alturra2 (TR1)Alturra2 (TR1) Gönderiler: 34
    hediyelerde yenilik olması doğru bi hareket olmuş özellikle süregeçlerin sayılarının arttırılması
    ama bireyselde ödül sınırının 15 k tabletten 200 k tablete çıkarılması zorlayıcı resmen bizi bonus çekmeye zorluyorlar.
    "Köyün İtleri, Kendi Aralarında Düşman Olsalar Da Kurdu Görünce Birleşirler."
    "The villages are united with the enemies among themselves, and with the appearance of the wolves."
  • ErwinRommel (TR1)ErwinRommel (TR1) Gönderiler: 138
    İlk 50'ye verdikleri ödüller çok abartı olmuş. 20k yapan ittiler bile 275'lik dekor ve +45'lik öğe alıyor. Krallık Berisinde bile İlk 100'e 40'lık öğe veriliyor.

Ödülleri düzenlemek istemeleri güzel bir şey, ama bunu yaparken sadece büyük serverleri değil de küçük serverleri de düşünerek düzenlemek lazım :)

Fikir özgürlüğü yok! Sadece İmparatora inanmak var!

Teknoloji yok! Sadece kadim bilgiler ve makina ruhları var!

Acıma yok! Kafirlere, mutantlara ve insan dışı varlıklara ölüm var!

Huzur yok! Geleceğin karanlık evreninde her yerde savaş var!

For the Emperor!!

• oyun savaş oyunu ama siz etkinlik oyununa döndürdünüz  göçebe ödüllerinde düşmana saldırabilmek için alet veriyorlar ama artık yok 
  • ferhat (TR1)ferhat (TR1) Gönderiler: 2
    Gerçekten Çok Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık 
    AMA şu bir gerçek ki samuraya da el atılmalı ve adamı zorla bonus çektirmeye alıştırıyorlar birazcık :smiley:
  • SÖZ_19 (TR1)SÖZ_19 (TR1) Gönderiler: 8TR1
    Simdi eskisinden daha cok iyi oldu tesekkurler

• darkstar (TR1)darkstar (TR1) Gönderiler: 319TR1
    Eski hali daha iyiydi, ödülleri tamamlıyorduk fakat böyle zor oldu. Daha az puana daha fazla ödül verilmeli diyorum, bu ödül istihkam olabilir :)

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
  • ALFA (TR1)ALFA (TR1) Gönderiler: 3
    bu tabletle ekipman alıyoruz ya göçebede kumandan ekipmanları yok????
  • ALFA (TR1)ALFA (TR1) Gönderiler: 3
    göçebedeki tabletle alınan kumanda nerde??
  • LiveYouRLife (TR1)LiveYouRLife (TR1) Gönderiler: 100TR1
    26.04.2018 düzenlendi

Post edited by LiveYouRLife (TR1) on
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,053Moderator
    göçebedeki tabletle alınan kumanda nerde??

güncellemede göçebe marketindeki bir hata düzeltildikten sonra satışa sunulacak

mayıs ayında olacak 

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
Sign In to comment.