Korku Hikayesi-"Gizemli Ev"-3.Bölüm

CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
17.09.2017 düzenlendi kategorisi Hikayeleriniz
Bu gün yine hikayemize devam ediyoruz.Hikayeyi daha eğlenceli yapmak için resimler de ekleyeceyim.Yazım hataları için özür dilerim.İyi okumalar...

Gizemli Ev 

Her taraf karanlıkdı.Feneri açıb hemen içeri saldım kendimi.Bir süre içerde karanlıkda bir şey göremedim.Feneri açdığımda duvarda 666 yazısı gördüm.Bu yazı bizim için bir işaret ola bilir.Kamerayla neredeyse her şeyi kayıta aldım.İçerden gerçekten çok fena koku geliyordu.İleri gittikce koku daha da keskinleşiyordu.Bu daha çok bir leş kokusuna benziyordu.Evin çok eski olduğu anlaşılıyordu.Artık arkadaşlarımda benim yanıma-içeriye geldi.Bu kokunun nereden geldiğini aramaya başladık.Bütün evi aramamıza rağmen bir ceset ve ya herhangi bir ipucu bulamadık.Artık koku dayanamayacak kadar keskinleşmişti.Arkadaşlarım geri gitmemiz gerektiğini söyledi.Artık bu koku benim beynime işliyordu sanki.Bir anda kendimi dışarı attım.İçerde doğru dürüst bir ipucu bulamadığıma üzülmüşdüm.Ama duvarda yazılan rakamlar,yazılar ve çekilen türlü türlü resimler bize yardım ede bilirdi.

Köyün içinde koşarak eve geliiyorduk.Fazla zamanım yokdu.Annemlerden izinsiz gelmişdim ve onlar uyanıb benim evde olmadığımı fark ederlerse çok kıza bilirdiler.Arkadaşımdan kameranın bende kalmasını istedim.Videoyu annemin telefonuna aktarıp şehire gittiğimde videoyu inceleyecekdim.Arkadaşlarla vedalaşıp eve geldim sessizce odaya geçtim.Kamerayı dolapda gizleyib uyumaya gittim.Ama uyumak benim için çok zordu.Yarın yine kötü bir şey ola bilirdi.Bu olay ile yakından ilgilendiğim için benimle ilgili kötü bir olay yaşanacağını düşünüyordum.Bu düşüncelerle uykuya daldım.Sabah annemler beni uyandırdı ve babamın işleri ile bağlı şehire dönmemiz gerektiğini söyledi.Hemen hazırlanmaya başladık.O sırada kamera aklıma geldi.Ama ben videoyu telefona aktaramamışdım.Bu acelede yapa bileceğimi sanmıyordum.Mecburen kamerayı gizlice yanıma aldım.Yola koyulduk.Dün gece gördüklerimi düşünüyordum.Bu resimler ne ile ilgili ola bilir?Bu düşüncelerle eve yetiştik.Hemen odama geçib bilgisayarımı açtım.Kamerayı bilgisayara bağladım ve videoyu açtım.Kayıta yolda başlamışdım ve her şey yolundaydı.Ta ki o eve yetişene kadar.Kayıtı durdurarak dikkatlice izlediğimde gözüme sarpan o şey.......(devam edecek)

4.bölüm yarın

Yorumlar

Sign In to comment.