Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Krallıklar Savaşı -Kan Kargası istilası Raporları

146»

Yorumlar

• Merhlyne (TR1)Merhlyne (TR1) TR1 Gönderiler: 194

salonum savda
    Merhlyne - the muffy 
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
  • karalar3 (TR1)karalar3 (TR1) TR1 Gönderiler: 25
    httpsusv-cdnnet6025127uploadsuserpics389pPE4KUNRGAF68jpg

GADDAR
  • Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 308

Son güncellemede "yabancı istilası" etkinliği değişti ve baya zor oldu en azından benim gibi zorluk derecesini orta+ seçenler için kale lordları gibi bişey oldular saldırmıza göre savunma ayarlarını değiştirebiliyorlar gazamız mübarek olsun.

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 1,000

Son güncellemede "yabancı istilası" etkinliği değişti ve baya zor oldu en azından benim gibi zorluk derecesini orta+ seçenler için kale lordları gibi bişey oldular saldırmıza göre savunma ayarlarını değiştirebiliyorlar gazamız mübarek olsun.

Bence yeni gelen güncelleme güzel oldu. test sunucusunu açanlar bilir bu güncellemenin ne olduğunu ve ben de açtığım için bu konuda bilgis sahibiyim. neyin ne olduğunu bildiğimdfen anında orta+ derecesini seçtim ve bence gayet güzel oldu. adam gibi onur yok ek dalga yok tek saldırıdan 1d şöhret alıyorum. ve 4-5d şöhret kasan paso 5-6k bal askeri alıyor. bence güzel oldu (benim açımdan)

İ L K İ N - E N V E R - P E R V İ Z - Efe-Emin-Osman-Ahmet - Yusuf-Selim - Mustafa-Kaan-Ercan-Senan-Kenan

KING OF SOUL - KARGAŞA - AY-YILDIZ - .:TURAN:. - Band Of Brother - .:H.A.R.P:. - İnFlamess - ATATÜRKÇÜLER

PRO KAYA-DARK OF ENEMY-KAYA10101-GOD OF DEATH

Ha evet ödüller çok tatmin edici değil altını gümüşü fln az veriyor ama sonraki güncellemenin demirci ile alakalı olcağını düşünüyorum belki bi ihtimal demirci eski haline gelebilir yada başka şeeyler yapabilirler. 

İ L K İ N - E N V E R - P E R V İ Z - Efe-Emin-Osman-Ahmet - Yusuf-Selim - Mustafa-Kaan-Ercan-Senan-Kenan

KING OF SOUL - KARGAŞA - AY-YILDIZ - .:TURAN:. - Band Of Brother - .:H.A.R.P:. - İnFlamess - ATATÜRKÇÜLER

• Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 308

Bakamadıktan sonra o askerlerin benim için önemi yok şuan var 4k civarı onları eritmenin peşindeyim ve değişen ödüller iyi olmadı yine öğeleri tamamlamadan mahvettiler onlarca 20lik öğeye ihtiyacım vardı ve gelen şöhret çokta iyi sayılmaz 3k dan zaten ben o şöhreti normalde alıyordum zayiatta fazla oluyor bırakıp gitmek için çok güzel bir zaman bence :)

Bakamadıktan sonra o askerlerin benim için önemi yok şuan var 4k civarı onları eritmenin peşindeyim ve değişen ödüller iyi olmadı yine öğeleri tamamlamadan mahvettiler onlarca 20lik öğeye ihtiyacım vardı ve gelen şöhret çokta iyi sayılmaz 3k dan zaten ben o şöhreti normalde alıyordum zayiatta fazla oluyor bırakıp gitmek için çok güzel bir zaman bence :)

Doğru sen de haklısın balı açık olmayanlar için kötü bir durum. ögelere gelir isek kan kargasını yine eski modunda oynayabiliyoruz. bi dahaki geldiğinde açılan ekranda sol alt köşede "normal modda oynayabilirsiniz" seçeneğine bas. ama ödüller aynımı olur sıralama farklı mı olur bilemiyorum.

Evet arkadaşlar denemiş oldum. şörhet etkinliğini ilk başta açarken sol alt koşede "klasik mod" yazan yer var. oraya bastığınız etkinliği eskisi gibi oynayabilirsiniz. ödüller eskisi gibi 850k kasana 7.5k altın veriyor. yani klasik mod da oynaıdğınızda ödüller aynıu ancak ilk 100 ödülü yok ilk 50 ödülü var onda da şuanki sıralama ile aynı yani 20 lik yicek ögesini yine alamzsınız. ama yinede 850k kasıp altınızı alabilirsiniz. bilginize..

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak