Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

8.ayin 31 i saat 17:00 asil kalesi oyunu bırakmışdır

158

Yorumlar

• Zuhal atlıalp (TR1)Zuhal atlıalp (TR1) Gönderiler: 136
    azerice bilmeyen bir zata.
    senin gibilere diyorum bunu aloooo
  • heroinek (TR1)heroinek (TR1) TR1 Gönderiler: 163
    Benim dilim Azerbaycanca değil Türkçe umarım anlamışsındır.
    Kara Sancaklı olunmaz Kara Sancaklı doğulur.
    benim dilim türkce diyil azerice umarım anlamışmısındır
    şimdi yürü git bu yorumlarına bakmicam hadi hadee
    şimdi yürü git bu yorumlarına bakmicam hadi hadee
    Türk forumunu katlemesen iyi olurdu ama neyse.
  • SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    melihim hakkını helal et gidecek olana dur denilmez 
    G.A.Z.İ.
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    BANA KARA BELA DERLER 
    ben bitti demeden bitmez ve ben daha bitti demedim

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151
    yarin pc basinagececegim veririm ozaman

Hangi İnek Seni oyundan bktrdi 

Heroİnekmi
    PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......
  • janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    bu oyunda bir cok kisi tanidim kimi beni cok sever kimi arkamdan isler cevirir kimi de benden nefret eder
    ama buyasadigim son olaylarbenicok bozdu eyer firsatim olsa yapacagimilk is G.A.Z.İ ittifakini yok etmek olurdu 
    PAS kalesi sana. oyunu ben orettim arkamdan bicakladin beni
    bu serverde SEREFSIZ ler sadece sapikseyler konusmak icin varolan kaleler oldugu surece ben buradayokum bundan sonra sadece test serverde olacagimsaygilarla melih...
    hayret beni şaşırttın aldığın karar iyi ve yerinde olmuş. serverda artık vasifsiz elamanlar görmekten bıkmıştık . umarım diğerleride vasifsizliğini bilip oyunu bırakır. oyuna hiç birşey kazandırmayan sadece çene yapıp boş boş konular açan gereksiz bir insansın.
  • ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    bu oyunda bir cok kisi tanidim kimi beni cok sever kimi arkamdan isler cevirir kimi de benden nefret eder
    ama buyasadigim son olaylarbenicok bozdu eyer firsatim olsa yapacagimilk is G.A.Z.İ ittifakini yok etmek olurdu 
    bu serverde SEREFSIZ ler sadece sapikseyler konusmak icin varolan kaleler oldugu surece ben buradayokum bundan sonra sadece test serverde olacagimsaygilarla melih...
    hayret beni şaşırttın aldığın karar iyi ve yerinde olmuş. serverda artık vasifsiz elamanlar görmekten bıkmıştık . umarım diğerleride vasifsizliğini bilip oyunu bırakır. oyuna hiç birşey kazandırmayan sadece çene yapıp boş boş konular açan gereksiz bir insansın.
    asıl asil gibi kişiler değil senin dediğin gibi gereksiz kişiler gerek diyosun da buna uymuyorsun gerekiz kişilerden en büyüğünden biri sensin  ;);):D:D:)
  • Caesar44.5 (TR1)Caesar44.5 (TR1) TR1 Gönderiler: 271
    ohhhhhhhh beeee içim rahatladı :D:D ilk defa sana bişey dicem bu oyunu bırakdıgın için ADAM SIN ADAM :D 
    Devamı da var bunların ne diyelim hayırlı bayram gününde onlarında bırakması dilegiyle :D 

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

• Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    tekrardan soluyorum eyer ben oyuna donere3m daha oncekilerininyapamadigindigini yapar G.A.Z.İ.  yi yıkarim fransali varan haini dirilie 2023 denen salak alper denendark kopegi hepinizin ittifaklariniz ile basiniza yikarim 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    ama buyasadigim son olaylarbenicok bozdu eyer fbuirsatim olsa yapacagimilk is G.A.Z.İ ittifakini yok etmek olurdu 
    asıl asil gibi kişiler değil senin dediğin gibi gereksiz kişiler gerek diyosun da buna uymuyorsun gerekiz kişilerden en büyüğünden biri sensin  ;);):D:D:)

Bunu daha oyun bilgisi 0 olan gücü yerlerde gezen bir kişi söylüyor bana. Burda bana forumda laf yetiştireceğine bana 2 3 saldırı çıkta elin iş görsün . sadece çene dedikodu erkek adama milletin arkasından konuşmak dedi kodu yapmak yakışmaz. sizde her yol mevcut onur sahibi olmadığınız için kafanız almaz.
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
    Nereye gidiyorsun? Daha karpuz kesecektik :smiley: Benim ve diğer birçok arkadaşın forum zevkini yokettiniz saçma sapan raporilarınız ve kavgalarınızla. İlk kurban sendin devamıda gelecek burayı wp grubu gibi kullanan herkes  tek tek hesap verecek. Moderatörümüz yok kendi adaletimizi kendimiz sağlıyoruz.
    Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz..

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
     :D 
    az filme bak D
    ula at arabası veled sen git kumda oyna gge neyine itti yıkıcakmış 3 gün boyunca ittinizi müttfekikelernii yakdık hep dark ı yakdım diyon bana 1 tek saldırı gelmedi sne ne diyon :D dark benden onlkara kat güclü tecrübeli gidip anca saldırı kesersin :D gel beni kes :D söz 200 sav bırakcam  :D 

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

ittifakı başımıza yıkcakmış kim var arkanda :D sizi yakdıgımızda laf yiyprduk saldırı degil ittim 3d felan gücdü nasıl yıkıcan sen ki,msin veled diyorsun ,ittiyi başın ayıkarım dogru düzgün yabancı vurda sonra gelip beni vurursun sbide diyo oyunu abilerien ögrettim? sen kim köpek?? söyle kime ögrettin younu bir bir ad ver soram kime ögretmişsin lafı deigşdirme :D 

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

yarin pc basinagececegim veririm ozaman

Hangi İnek Seni oyundan bktrdi 

Heroİnekmi
    Konuyla bir alakan yok karışmassan sevinirim.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak