Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

BILGILENDIRME

13»

Yorumlar

• musa62 (TR1)musa62 (TR1) Gönderiler: 35
    cavit coj gaddari bosaltan sendin dun soyledim cevab vermedin gercekelr acidir
    musa62 @ tr 1
    perili ev  yani nihat sana gecelim ben sesin gibi terbiyesiz deyilim  ki kufurlu konusayiim  senin kalenin sifresi baskasinda vardi sifreni verdiiyni adamdan haberin yoksa oyunu birak defol git adamin canini sıkma
    musa62 @ tr 1
    tamam mi kalesi sana gelirsek yukarda yazmisin ki ben anladim sen her seyi boyle anliysan demek sorunun var doktora git ben cavit diyilim gelelim msj larin arasindkai dakka farkina ben hic bir seyi cevapsiz birakmam  git isinl ugras karisma bu sohbete
    musa62 @ tr 1
    firar28 oguz sana gelirsek git havani baskasina at son kaleyi vurucak olan siz diyilmiydiniz darkdan emir bekliyodunuz  havaniz kime tabi kabullenmenizi beklemiyoz merak etmeyin kendiniz melek gibi gostermeyi birakin gidin darkin eteyindne tutun
    musa62 @ tr 1
    sago35 yusuf sana gelirsek delimisin divanemisin arkadas yuru git isine karakollarini isgaldne kurtar
    musa62 @ tr 1
  • ŞehzadeŞehzade Gönderiler: 523
    Arkadaşlar konu altında bu tip gereksiz tartışmaları sürdürürseniz uyarı alacaksınız. Lütfen birbirimize karşı saygılı olalım, ikili problemlerde özelden yazışın lütfen.

İyi forumlar
  • sago35 (TR1)sago35 (TR1) TR1 Gönderiler: 73
    BİZE DİYENE BAK oğuz hocam delikenlılıktan bahsediyonuz ama ziz de yok o bilip bilmeden anca milette çulanıyonuz ....
    boş insanlar la muhatap olmam.... sırf dikati kendine çekmek isterler...
  • Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    sayın arkadaşlar  snopy kalesi ve musa62 kalesi atışmalarını gözlemledim ve şu karara  ulaştım ;

o da bu kaleler 1 tek kişiye ait o da sanırım cavitdf diye bahsettiğiniz kişiye,,,
    çünkü bir adam her dakika forumda olması imkansız,,,
    snopy bir yorum yapıyor,,
    arada max 3-5dk sonra musa62 yorum yapıyor,,

LÜTFEN OYUN İÇİNDE OYUN OYNAMAYALIM :sweat_smile:

saatlerine bakın  anlayacaksınız :wink:
    adın ne bilmiyorum vallahi o ben deilim senin gibi yan çarla gizlenmiyorum bari adım var senin oda yok :wink:
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
Bu tartışma kapatıldı.