Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

BILGILENDIRME

musa62 (TR1)musa62 (TR1) Gönderiler: 35
selam aleykum tr1 serverinin ayakta uyuyan guzel insalari :) yakin zamanlarda savaslar cikmis bbo safay soylular yani yeni ismiyle g.a.d.d.a.r savasi savasin nednide su bob ve safak soylular darki vurucakmis onceden davranmis  kisaca kendini savunmus onu benim kulahima anlat  darkcilar biliyo ki onu yok etmek icin bob ve safakin gucu yetmez  sadece dark guzel tuzaga  dusdu yakinda team gibi olur gcelim son gunde forumda gundemde olan konu turk blrlifi ve dark ve altlarini savsina nednide  cok komik zaten turk birligi tanmlamasinda yaziyo gecelim bu savasi cikartan cavitdf isimli arkadsa once onla ilgili kisa  bilgi cok guzel kale hirsizi  oyle byle diyil  10 numara kale calar  akliniz hayaliniz durur sonra ortaligi karistiran bi adam soyle ki bu gun sow isine gelirse soyu yerin isine gelirse dark  tutacak bi adam yani kendi cikari icin yapamayacgi sey yoktur 20 den  fazla bilinen kalesi var o en sn  son kana yardim ediyodu gerci onlarin yardima ihtiyaci yok  son kan tum darcilar sow daadra yetiyo her gun forumda  10 numara raporlar oluyo  sonra darknda  biraz nasi bi gaddar ittifak olduguna dair kanit kendi alt ittifakini yok edicekti  neden cunki alibaba44 diye bi kale sow anka savasinda  sowa  gectiyi  icin yakiyodu  bide bunu  baska ittiye yaptircakti karizma cizilmesin diye ben kendi altimi vurucak kadar yolumu sasirdim diye neyse son kaleyide uyardik  allahtan ahmette ruteleri dusurmusdu o zaman ittifakinda  4 tane ajan vardi  onlari o zaman yazamamisdim  yazayim perili ev buyukaan ajani  samet10 team kalesi ve tulpar bob  ajani ne kadar guzel dimi ajan yuvasi ittifak mubarek  ha bisey daha insanin ust ittifkin  alt ittifakina ajan sokmasi ne guzel dimi :) ve son kaleden ayrilan uyeler  infernal  tauneutrino  bularda son kalenin yok olucagini biliyodu .neyse  sacma sapan yorumlar atmayin bunun gercek oldugunu bilenler biliyo zaten 
musa62 @ tr 1
«13

Yorumlar

• Abmu (TR1)Abmu (TR1) TR1 Gönderiler: 141
    cavitdf mi çıkarmış savaşı :D

Deniz suyunun rengi mavi değildir.      

23.04.2017 düzenlendi
    cavitdf yı pek çok kişiden  iyi bilirim  daha önce CUMHURİYET in 2kalesini çalmıştı ve bu konularda uzmandır :) ama o bir çocuktur ve 15 16 yaşlarındadır kendi kafasına göre bi ittifakı savaşa sokamaz ancak yalakalıkla giremediği ittifaklar sayılıdır :)  onu ancak birileri kullandığında tehlikeli hale gelebilir....

• musa62 (TR1)musa62 (TR1) Gönderiler: 35
    ABDURRAHMAN ben yukarda ne yazdim kale hirsizi  isine gelenin piyonu diye benim yazdiklarimi yazmanin anlami ne  biliyorum 15-16 yaslarinda biri fakat her seey karisiyo evet savsi cikaran o isi gucu ortaligi karistirmak ama yanlis islerle ugrasiyo
    musa62 @ tr 1
    bırak bu işleri cavit başka işlerle uğraş :D

senin amacın cavitdfyı mafia babası gibi göstermek ama bunla anca kendini kandırırsın

ABDURRAHMAN ugrastirma beni onun kim ldugunu sen bendne iyi biliyon bu soylediyine kendin inaniyonmu? bos bosuna  yazip guldurme beni onun yan kalelerin arsivinde olan mesajlar zamanla ortaya cikiyo adam her kesin acigini yakalis zamanla simdi bana onu savunma tamammi
    musa62 @ tr 1
    tmm cavit bey bilyorum ve anlıyorum  boşuna laf kalabalığı yapmana gerek yok  ;)

• maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 219
    23.04.2017 düzenlendi
    cavitin kim oldugnu her kes biliyo zaten ben bi kaleyle oynarim cavit merak etme sen ben dolap cevirmem 
    maraz 9 @ tr 1
  • Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    cavitdf yı pek çok kişiden  iyi bilirim  daha önce CUMHURİYET in 2kalesini çalmıştı ve bu konularda uzmandır :) ama o bir çocuktur ve 15 16 yaşlarındadır kendi kafasına göre bi ittifakı savaşa sokamaz ancak yalakalıkla giremediği ittifaklar sayılıdır :)  onu ancak birileri kullandığında tehlikeli hale gelebilir....
    cavitdf burda abdurrahman 2cisi ben 2 kalemi çaldım dogrudur ben dedim bizim tayfadan benmi çaldım dedim   ben savaş çıkartmam ve çıkartamamda musa62 kim vallahi tanımıyorum kale çalma olayına gelirsek asım abiyle görüştüm bana dediki sen çalmadın şowdan biri çaldı biliyorum ama bi türlü elime kanıt geçmedi o gündür bu gündür o haberle ilgili hiç bişeybilmiyorum  
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
    ABDURRAHMAN ben yukarda ne yazdim kale hirsizi  isine gelenin piyonu diye benim yazdiklarimi yazmanin anlami ne  biliyorum 15-16 yaslarinda biri fakat her seey karisiyo evet savsi cikaran o isi gucu ortaligi karistirmak ama yanlis islerle ugrasiyo
    sana gelince ben hangi savaşı çıkartmışım ilk bunude

2cisi dogrudur  çarlarım fazladır ve hangi kaleyi çalmışım bunu de  kıvırmadan ama :wink:

musa62 @ tr 1

musa62 @ tr 1
    ABDURRAHMAN ben cavit diyilim ama son zamanlarda cok karsima cikiyodu  da simdi yoluma cikti  almanci  face soylemisti ki bi ittifakta  cavitdf1 cavitdf2 cavitdf3 diye kale var  demisdi sende  bu olsa  olsa bu biiz cavittir demisdin neyse yorum atma  bu konuyla ilgili ona soyle yoluma cikmasin
    sana gelince ne için gitinde türkbirliginin yanına yan çarını götürdün 
    Beni kimse kullanamaz kullanamadıda  laf salatası yapma kim kullanıyorsa beni söyle oyunu bırakıcagım :D 
    Şuan hiç birinizde tayım deilsiniz halı sahanın kim oldugunu bulmaya çalışıyoruz burda musa62ye gelirse allah bilir tanıdıgımsın  kıvırma çık ortaya :D 
    benim yan carim bi tek legenda532.
    maraz 9 @ tr 1
    selam aleykum tr1 serverinin ayakta uyuyan guzel insalari :) yakin zamanlarda savaslar cikmis bbo safay soylular yani yeni ismiyle g.a.d.d.a.r savasi savasin nednide su bob ve safak soylular darki vurucakmis onceden davranmis  kisaca kendini savunmus onu benim kulahima anlat  darkcilar biliyo ki onu yok etmek icin bob ve safakin gucu yetmez  sadece dark guzel tuzaga  dusdu yakinda team gibi olur gcelim son gunde forumda gundemde olan konu turk blrlifi ve dark ve altlarini savsina nednide  cok komik zaten turk birligi tanmlamasinda yaziyo gecelim bu savasi cikartan cavitdf isimli arkadsa once onla ilgili kisa  bilgi cok guzel kale hirsizi  oyle byle diyil  10 numara kale calar  akliniz hayaliniz durur sonra ortaligi karistiran bi adam soyle ki bu gun sow isine gelirse soyu yerin isine gelirse dark  tutacak bi adam yani kendi cikari icin yapamayacgi sey yoktur 20 den  fazla bilinen kalesi var o en sn  son kana yardim ediyodu gerci onlarin yardima ihtiyaci yok  son kan tum darcilar sow daadra yetiyo her gun forumda  10 numara raporlar oluyo  sonra darknda  biraz nasi bi gaddar ittifak olduguna dair kanit kendi alt ittifakini yok edicekti  neden cunki alibaba44 diye bi kale sow anka savasinda  sowa  gectiyi  icin yakiyodu  bide bunu  baska ittiye yaptircakti karizma cizilmesin diye ben kendi altimi vurucak kadar yolumu sasirdim diye neyse son kaleyide uyardik  allahtan ahmette ruteleri dusurmusdu o zaman ittifakinda  4 tane ajan vardi  onlari o zaman yazamamisdim  yazayim perili ev buyukaan ajani  samet10 team kalesi ve tulpar bob  ajani ne kadar guzel dimi ajan yuvasi ittifak mubarek  ha bisey daha insanin ust ittifkin  alt ittifakina ajan sokmasi ne guzel dimi :) ve son kaleden ayrilan uyeler  infernal  tauneutrino  bularda son kalenin yok olucagini biliyodu .neyse  sacma sapan yorumlar atmayin bunun gercek oldugunu bilenler biliyo zaten 
    ayrıyeten elimde sslerde var onları buraya attıgım zaman susarsın :) 
    cavit benim ismim ne
    maraz 9 @ tr 1
    cavit benim ismim ne
    ya senansın yada marazsın :D  elimdeki ssler var görürsün :D 
    la cavit her dakika bi kaleden foruma giryon :D banamı yutturcan bunu