Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ALTIN HEYKEL

AhmetWarrior6 (TR1)AhmetWarrior6 (TR1) Gönderiler: 8
Selamünaleyküm.Altın heykelde bu ödül neden verilmedi 300k'ya yakın altın verdik yaklaşık kamu düzeni 136 diyor ama heykeli vermediler.Heykelimi istiyom heykelimi verin bana heykelllllllllll :):)  

Yorumlar

• u1713a (TR1)u1713a (TR1) Gönderiler: 2
    sistem sorunu ticket yolla
  • u1713a (TR1)u1713a (TR1) Gönderiler: 2
    herkesde oluyor
  • aa13 (TR1)aa13 (TR1) Gönderiler: 3
    02.12.2015 düzenlendi
    1miyon altından fazla verdim 186 kamu değeri benimkimide vermediler 
    Post edited by aa13 (TR1) on
  • ticket gönderdik ama zannediyorum bi işe yaramaz.Bu arada aa13 saçma sapan bir ittfağın başında ve yakut çekmeden 31. levele göre 300k bağışlayıp da geri dönüş olmayınca insanın içine oturuyor.Bir de yakutsuz bu oyunda ne kadar çabalarsam çabalayım bir hiç olduğumu anladım
    sen ne saçmılıyorsun düzgün yaz birkere
  • saçmılıyorsun değil saçmalıyorsun olacak.Düzgün yazacaksak;birbirimizin imla hatalarını düzelteceksek buradan başlayalım.Dostum ticket gönderdim  ama ne zaman geri dönüş olur bilmem diyorum.Altın heykele verdiğim para benim gibi yeni başlamış birisi için önemli demek istedim.70.level için 1 milyon altın o kadar da önemli olmayabilir zaten gerisi var ama benim için önemli kendimi enayi gibi hissetmemek adına parayı veriyorsan düdüğü çalmalısın. Yani sana kötü bir şey demedim.Sakin ol Şampiyon
  • Bu arada asalet yarışmasındaki ödül olan parkı da vermediler.Aksiyon tamamlanamdı dedi.Ne oluyor oyun yöneticileri subliminal mesaj mı veriyor oyunu bırak diye :)
    yakut kadar rahat ne var zamanı değil şimdi alıyım zamanı oldumu alıcam
  • öğrenciyik para yok para..para olsa yakut değil pırlanta alacağız yengene de işsiz be :)
  • Champion85 (TR1)Champion85 (TR1) Gönderiler: 2
    ha aha aha 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak