Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

azeri4

balloballo Gönderiler: 79
03.07.2014 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
selam kardesler benim arkadas azeri4 kalesi cargi felekde 2 kere 3 bilet kazanmis sonra ona cekpot vermisler odul sec yazmislar secmis amma odul gelmemis
SaHiB
Post edited by ballo on

Yorumlar

• Boz_QalasiBoz_Qalasi Gönderiler: 6
    11.06.2014 düzenlendi
    arkadaş?O senin baban yalan konuşma ben seni ne zamandandır tanıyorum :)
    Boz_Qalasi @ tr 1
  • MileyCyrus (TR1)MileyCyrus (TR1) Gönderiler: 1,486
    12.06.2014 düzenlendi
    Söyle düşün birisi seni senden daha mı iyi tanıyacak? Bu da öle durum bu laf seni haklı çıkarmaz.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • balloballo Gönderiler: 79
    02.07.2014 düzenlendi
    Ha dogru beni benden iyimi taniyacan hem ben burda oyunmu oynuyom yoksa sulalemi mi gozukturuyom oyunda arkadas olur sadece bunu bil
    SaHiB
  • ayıbogan56ayıbogan56 Gönderiler: 485
    03.07.2014 düzenlendi
    ballo yazdı: »
    Ha dogru beni benden iyimi taniyacan hem ben burda oyunmu oynuyom yoksa sulalemi mi gozukturuyom oyunda arkadas olur sadece bunu bil

seni senden iyi tanıyom sahib:Doyunda herkes dostdur akrabalık gibi kavram daha adaletli olmamız için bizde kullanırmıyo bizde rütbe ve yaşa göre saygı göstelilir:D
    GAME OVER....
  • well_mete (TR1)well_mete (TR1) Gönderiler: 457
    03.07.2014 düzenlendi
    ayıbogan56 yazdı: »
    seni senden iyi tanıyom sahib:Doyunda herkes dostdur akrabalık gibi kavram daha adaletli olmamız için bizde kullanırmıyo bizde rütbe ve yaşa göre saygı göstelilir:D

saygınıza hayret ettim vallahi :)
    rütbeye saygımı olur
    yalan dünya...

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak