Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

T.E.A.M.A gereyi yapılsın

sessizuser1sessizuser1 Gönderiler: 43
01.08.2014 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
T.E.A.Mdan biri bana küfür etdi hemde ben suçsuz olmama rağmen lütfen gereyi yapılsınAttachment not found.
Post edited by sessizuser1 on
KENDİMLE GURUR DUYUYORUM
«1

Yorumlar

• ÖMERFARUK2001ÖMERFARUK2001 Gönderiler: 60
    29.05.2014 düzenlendi
    adamı banlayak :D
    YA ADAM GİBİ SAVAŞ KAZAN TEK BAŞINA YA DA ADAM GİBİ YIKIL OYUNDAN KAÇARAK DEĞİL

ÖLÜMCÜL <3 TR
  • KRaLıNıZGeLDi (TR1)KRaLıNıZGeLDi (TR1) Gönderiler: 451
    29.05.2014 düzenlendi
    Ticket atmalısın. Ticket Nedir? Nasıl Atılır?
    Barış içinde köle olmaktansa, tehlike içinde özgür olmayı yeğlerim.
    KRaLıNıZGeLDi @tr1
  • kingarthur_33kingarthur_33 Gönderiler: 474
    29.05.2014 düzenlendi
    ama snein kalenin surları çok küçük yani tahtadan demekki küçük levelsin bellikio adama birşey demişsinde sana laf atmış
    images?q=tbn:ANd9GcSuAzmlQB-ow7rCX2a2Bm1iYFTPyMCTjjD94WV2F76I6p2XI3xm Uyuyan milletler ya ölür, Yada köle olarak uyanır..!

• sessizuser1sessizuser1 Gönderiler: 43
    29.05.2014 düzenlendi
    ama snein kalenin surları çok küçük yani tahtadan demekki küçük levelsin bellikio adama birşey demişsinde sana laf atmış
    ben ona sabotaj yapdım ve onu yakan kişi benim dedim o da küfretti
    KENDİMLE GURUR DUYUYORUM
  • SwayerDragonSwayerDragon Gönderiler: 42
    30.05.2014 düzenlendi
    sessizuser1 yazdı: »
    ben ona sabotaj yapdım ve onu yakan kişi benim dedim o da küfretti

sana yapilan kufru neden herkesin karsinda tum oyuncularin karsisinda sana olan kufru soyluyon anladik team i yikcaksin yikcaksin git yik arkadas ne yapak ne edek sana olan kufru her kese soyle kendine ve sahsina olan kufru soyle kendini alcald tammami
    SwayerDragon @ tr 1
  • sessizuser1sessizuser1 Gönderiler: 43
    30.05.2014 düzenlendi
    sana yapilan kufru neden herkesin karsinda tum oyuncularin karsisinda sana olan kufru soyluyon anladik team i yikcaksin yikcaksin git yik arkadas ne yapak ne edek sana olan kufru her kese soyle kendine ve sahsina olan kufru soyle kendini alcald tammami
    sen önce benim profil resmimi oku ama dikkatlice oku ondan sonra konuş
    KENDİMLE GURUR DUYUYORUM
  • kralın askerikralın askeri Gönderiler: 30
    31.05.2014 düzenlendi
    sessuz user1 senin seviye küçük allah bilir kaç tane ajanın vardır nasıl yakcanki onu anlamadım kardeşim adamın kaç tane karolu vardır
    kralın askeri @ tr 1
  • MileyCyrus (TR1)MileyCyrus (TR1) Gönderiler: 1,486
    31.05.2014 düzenlendi
    1 ajanı var user1 in ve yaktı da! ama team devrilmez
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    03.06.2014 düzenlendi
    sessuz user1 senin seviye küçük allah bilir kaç tane ajanın vardır nasıl yakcanki onu anlamadım kardeşim adamın kaç tane karolu vardır
    adamı küçümseme TEAM'dakilerin kalelerine hergün dikkatlice bakarsan en az 10ünda yangın var

ÖLÜMCÜL <3 TR
  • abdulla63abdulla63 Gönderiler: 43
    03.06.2014 düzenlendi
    profil resmini okuyamiyom cok kucuk:)
    Paranın bir önemi yok, önemli olan miktarıdır
    03.06.2014 düzenlendi
    adamı küçümseme TEAM'dakilerin kalelerine hergün dikkatlice bakarsan en az 10ünda yangın var

adamı küçümsemiyom sen adamı büyütüyorsun tam tersi
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    04.06.2014 düzenlendi
    adamı küçümsemiyom sen adamı büyütüyorsun tam tersi

abi ben sana mı çok küçümsüyon dedim hem adam yapıyo bakmıyosan kalelerine göremessin ama senin dediğinde doğru adamın bütün binaları yanıyo

ÖLÜMCÜL <3 TR
    04.06.2014 düzenlendi
    söndürürler kredi kartı yakut iş bitti
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • fran ins legendfran ins legend TR1 Gönderiler: 1
    04.06.2014 düzenlendi
    o yanginlar ole kolay sonmez benim 1 10 duzey ciftlik evim 10%hasari 1saat 20 dakkadan fazla surede onariyo
    fran ins legend @ pt 1
    04.06.2014 düzenlendi
    yakut diyom
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Reaks1oNReaks1oN Gönderiler: 72
    04.06.2014 düzenlendi
    sessizuser1 yazdı: »
    T.E.A.Mdan biri bana küfür etdi hemde ben suçsuz olmama rağmen lütfen gereyi yapılsınAttachment not found.

evt arkadaşım yapacagın şey bi ticket atmak ggs admini adalet bir şekilde senin sorununa çözüm bulacagından emin olabilirsin:)
    Reaks1oN @ tr 1
  • ~K.A.P.T.A.N~~K.A.P.T.A.N~ Gönderiler: 3
    17.06.2014 düzenlendi
    sizden kimsenin teama gucu yetmez.kac yil ongede oynadim team vardi simdide oynuyoru halada var.onu kimse yenemedi kemsede yenemiyigek.bi hatirlasaniza son of wari onu kimse yenemez diyosular.ama team yendi.bazen diyorumki keske team benle arkadas olsa.ama soruma bile gevap vermiyolar.tekce kedi tickedi bana anlatdi baska kimse gevaplamiyo.
    ~K.A.P.T.A.N~ @ tr 1
  • Salman32Salman32 Gönderiler: 14
    18.06.2014 düzenlendi
    beliki kucuk levelsin cevap verememissin ama sanasda aldiramaz
    Salman3 @ tr 1
  • TURK ERCANTURK ERCAN Gönderiler: 100
    21.07.2014 düzenlendi
    evet kardes ben ticket atim benim sorunumu duzeltiler ve gene aticam bu seferde ana kalemdeki kale komutanimin cekici kayboldu yakutla almistim ve gelistirmistim hee bide kotu soz sahibinin diye klasik bi soz vardir sen yoluna devam et oyununu oyna artik bana verdigin taktigi uyguluyom bende sabotaj atiyom biraz once teamdan cizz karakoluna tuzde 50 sabotajla yaktim simdi diger korakoluna yolladim guzel oluyo ya hic olmasa simdilik boyle intikam aliyoz napalim gun gelir bizde dalarizda bu teamla savasa girdim gireli tum terslikler beni buluyor anlamadim gitti
    TURK ERCAN @ tr 1
  • TURK ERCANTURK ERCAN Gönderiler: 100
    21.07.2014 düzenlendi
    he birde bu sessiz user1 teamin adami sanirim itifakima geldi attim
    TURK ERCAN @ tr 1
Bu tartışma kapatıldı.