Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

bataie de joc

La un spionaj la castelul straini am 500 de soldati dupa 10-15 detronari im papa o gramada de monezi si tot 500 e rezultatul nu este cumva rusine ce faceti?

kali @ ro 1

Comentarii

• Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    Nu stiu pe mine ma plictiseste jocu vor sa bagi bani ca sa te joci ; bani ca sa cumperi soldati ; mai da-o naibi . 
    Lotus @ ro 1
  • Cosmin84 (RO1)Cosmin84 (RO1) RO1 Postări: 3
    baietiiiii, acest joc a ajuns mai rau decat pacanelele, e timpul sa renuntam,  nu isi are rostul sa aruncam bani aici, nu mai ofera nimic acest joc, baga ceva atractic , cum a fost cu cufere cozi mai mult , pac iar au schimbat sa bagi bani multi, uite ca dc nu se modifica ceva in bine nu mai bag nici 50 de bani
  • FireFire Moderator, RO1 Postări: 184
    Azi o sa va bucurati putin , la fel ca si mine ieri cand am aflat .... Astept sa am permisiunea sa pot sa va spun si voua
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    Daca nu ne spui ca baga cuferele inapoi n-are rost sa discutam :) 
    Lotus @ ro 1
  • Lauritos94 (INT2)Lauritos94 (INT2) INT2 Postări: 9
    kali (RO1) a zis:
    La un spionaj la castelul straini am 500 de soldati dupa 10-15 detronari im papa o gramada de monezi si tot 500 e rezultatul nu este cumva rusine ce faceti?

Haideti pe Triburile, lumea 83, este mult mai misto si nu este pay to play, si eu am jucat timp de 10 ani gg ul curului, dar de cateva luni, am intrat doar sa nu moara contul, iar acum o saptamana mi am facut cont pe Triburile.
    Lauritos @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier