Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Pana la nivelul 35 nimic?

M-am reapucat de joc dar sincer imi vine sa ma las , pana la niv 35 nu ai voie sa participi la nici eveniment , a devit o porcarie jocul numai pentru cei ce baga bani

Comentarii

• FireFire Moderator, RO1 Postări: 184
    da , te inteleg .... 
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    Nu te mai apuca nu vezi ca-si bat joc de noi . 
    Lotus @ ro 1
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    Eu nu stiu dc va reapucati de jocu asta infect :))))))))) pe zi ce trece se strica tot mai tare, si tu esti nemultumit/a ca dupa ce revii, e mai greu ?:)) eu inca astept sa bage taxa de logare :)
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Lauritos94 (INT2)Lauritos94 (INT2) INT2 Postări: 9
    M-am reapucat de joc dar sincer imi vine sa ma las , pana la niv 35 nu ai voie sa participi la nici eveniment , a devit o porcarie jocul numai pentru cei ce baga bani
    Am inceput sa joc acest joc, inca de la lansarea lui, mi a oferit surprize peste surprize, dar de cateva luni, de la updateul cu fieraria, am renuntat sa l mai joc, intru doar sa nu moara contul.
    De o saptamana mi am facut cont pe Triburile, un joc linistit, mult mai facil, nu este cu lvl, ci doar productie, nu exista alte taramuri cu resurse premium de care ai nevoie ca sa ti construiesti cat de cat un amarat de cont. Soldatii se fac pe baza de resurse, lemn, argila si fier, nu sunt soldati pe care trebuie sa i cumperi pentru a fi mai bun. Acest joc se poate juca si prin intermediul telefonului, nu ai nevoie de o aplicatie, pur si simplu il joci de pe browserul telefonului, cu setarea din browser "versiune site desktop" si te vei misca exact la fel ca de pe un calculator. Daca te am facut curios, vino si ai sa vezi.
    Daca doresti mai multe raspunsuri cu privire la joc, lasa mi mesaj mai jos.
    Satul meu de pe Triburile se numeste, NanaCalului, lumea 83, am tribul meu, poti sa mi te alaturi.
    Lauritos @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier