Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Sugestie

Cel mai grav este la nomazi. Practic, este imposibil sa faci cele 175 pcte pt decorativa. Tebuie sa cumperi cufere de mii de rubine si nu se merita. La straini, ne mai descurcam, mai detonezi si  reusim cat de cat. Samuraii au devenit o legenda. Dupa ce ca sunt doua evente care se repeta la nesfarsit, ati limitat si la astea uneltele de la fierar. Jocul a devenit plictisitor si in acest moment, nu se aliniaza deloc cu nevoile uzuale ale jucatorilor.
Nu stiu ce va deranjat la fierar de l-ati modificat ? Ma rog, voi stiti, dar modificarile aduse, nu sunt ok.
Daca nu se vor lua masuri, multi vor renunta la joc, pentru ca nu mai este atractiv.
Sugestia mea, este sa se umble la fierar, altfel, voi renunta la joc cat de curand.

Comentarii

• R3CHINU (RO1)R3CHINU (RO1) RO1 Postări: 10
    salut
    joc de aproape 9 ani acest joc ,in decursul acestor ani cat a fost administrat de nemti  era ok,acum in ultimi 2 ani de cand a fost preluat de chineji ca sa  joci la un nivel mai deosebit de restu harti trebui sa cheltui o avere
    ultimele modificari au fost  facute ca pe timp de criza,cerere mare preturi mari,intrun cuvant JAPCA, strategie care in final va distruge activitatea  playerilor pe servar RO1 .

in final le transmit celor ce se ocupa de acest joc ZERO bani bagati in joc,daca jumatate playeri servar RO1 ar face acelasi lucru poate ca vor intelege ca au adoptat strategia gresita,nu scumpirea abuziva aduce profit ,ci preturi decente si un volum mare de jucatori activi
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247

Cel mai grav este la nomazi. Practic, este imposibil sa faci cele 175 pcte pt decorativa. Tebuie sa cumperi cufere de mii de rubine si nu se merita. La straini, ne mai descurcam, mai detonezi si  reusim cat de cat. Samuraii au devenit o legenda. Dupa ce ca sunt doua evente care se repeta la nesfarsit, ati limitat si la astea uneltele de la fierar. Jocul a devenit plictisitor si in acest moment, nu se aliniaza deloc cu nevoile uzuale ale jucatorilor.
    Nu stiu ce va deranjat la fierar de l-ati modificat ? Ma rog, voi stiti, dar modificarile aduse, nu sunt ok.
    Daca nu se vor lua masuri, multi vor renunta la joc, pentru ca nu mai este atractiv.
    Sugestia mea, este sa se umble la fierar, altfel, voi renunta la joc cat de curand.
    cel mai bine e sa te lasi, din propria experienta, eu deja am 1 luna si ceva de pauza, si mi-a trecut de el, mai intru odata pe luna sa nu imi intre castelu in ruina :)) jocul nu mai merita daca nu esti dispus sa bagi bani si bani, e o pierdere de timp si de bani :) 
    Zi faina.
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    eu am bagat cioara special ca sa nu mai bag bani in goodgame :)  ; zi buna ! 
    Lotus @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier