Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Actualizare Iunie - Discutii

FireFire Moderator, RO1 Postări: 203
Dravi razboinici .

Aici puteti vorbi despre updatele din 1 iunie. (Actualizarea din 1 Iunie )
Post edited by Fire on

Comentarii

• Lady V (RO1)Lady V (RO1) RO1 Postări: 6
    editat 04.06.2021
    Sunteți jalnici....a-ti distrus jocul cu updates peste updates care sunt dezastruoase
     ce se intâmpla cu samuraii , este event bianual?????????
     nu stiti decât corbi si nomazi
     jocul devine plictisitor iar cu meșterul fierar ați dato de gard rău de tot,

afișați un program dar nu îl respectați....
    vivi
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 141
    Ce-ar fi  sa "balansati" oodata panarama asta de joc si in favoarea jucatorilor!!??

taunul @ ro 1
  • Valentin_Ro (RO1)Valentin_Ro (RO1) RO1 Postări: 20
    Suntem complet nemultumiti de joc.
    1. Aceleasi evenimente plictisitoare.
    2. Cu fierarul ati dat o drc, sunteti bolnavi? Cum sa facem puncte cand uneltele au devenit asa de scumpe?
  • FireFire Moderator, RO1 Postări: 203
    editat 04.06.2021
    Va inteleg , dar nici eu nu sunt vinovat  ... nu am stiut ce actualizare va fi .
    Se stie ca jocul este inposibil cu aztualizarea acesta si am sugerat niste modificari  .
    Fire a zis:
    Va inteleg , dar nici eu nu sunt vinovat  ... nu am stiut ce actualizare va fi .
    Se stie ca jocul este inposibil cu aztualizarea acesta si am sugerat niste modificari  .
    Sa fie 40 argint 100 de cufere de 3% la nomazi, as mai intelege man, dar nu 170. Vorbeste unde trebuie, sa faca din nou o mentenanta cu modificari. Sa joace ei asa, sa vad daca le convine.
    Fire a zis:
    Sa fie 40 argint 100 de cufere de 3% la nomazi, as mai intelege man, dar nu 170. Vorbeste unde trebuie, sa faca din nou o mentenanta cu modificari. Sa joace ei asa, sa vad daca le convine.
    „Vom scoate conținut nou în următoarele două actualizări, cred că spun că unele s-au scurs deja ”
    asta vad ca a scris acum Crom pe discord
    Fire a zis:
    Fire a zis:
    „Vom scoate conținut nou în următoarele două actualizări, cred că spun că unele s-au scurs deja ”
    Nu putem astepta pana o sa faca ei update uri, cand le vine cheful. Nu putem sa facem nici macar 175k puncte in conditiile actuale fara sa bagam bani...
    Stiu
  • GxG (INT2)GxG (INT2) INT2 Postări: 2
    Fire a zis:
    Fire a zis:
    Nu putem astepta pana o sa faca ei update uri, cand le vine cheful. Nu putem sa facem nici macar 175k puncte in conditiile actuale fara sa bagam bani...
    Ceea ce nici macar nu intentionau, ma refer la faza cu "fara sa bagam bani...." :)))))))),eu cred insa ca vor asista la o scadere a vanzarilor, fiindca nu poti juca doar cu ruby whales, exclus,ce i-ar mai motiva sa bage bani fara noi fraierii care sa amutim de uimire la realizarile lor....platite :)))) La modul serios o consider o proasta decizie de marketing, ceea ce si este
    GxG (INT2) a zis:
    Fire a zis:
    Fire a zis:
    Ceea ce nici macar nu intentionau, ma refer la faza cu "fara sa bagam bani...." :)))))))),eu cred insa ca vor asista la o scadere a vanzarilor, fiindca nu poti juca doar cu ruby whales, exclus,ce i-ar mai motiva sa bage bani fara noi fraierii care sa amutim de uimire la realizarile lor....platite :)))) La modul serios o consider o proasta decizie de marketing, ceea ce si este
    E cea mai proasta decizie pe care au putut sa o ia, fierarul este unul din lucrurile care tine jocul in viata. Daca ni l iau si pe asta nu mai avem cu ce sa jucam )
  • Alexony (RO1)Alexony (RO1) RO1 Postări: 2
    Fire a zis:
    Dravi razboinici .

Aici puteti vorbi despre updatele din 1 iunie. (Actualizarea din 1 Iunie )
    Un update foarte bun.
    Se puteau chiar elimina.
  • TRACII (RO1)TRACII (RO1) RO1 Postări: 1

Ăștia până la urmă o să ne ia și soldații doar să băgăm bani.

• viorel4571 (RO1)viorel4571 (RO1) RO1 Postări: 4
    Cel mai grav este la nomazi. Practic, este imposibil sa faci cele 175 pcte pt decorativa. Tebuie sa cumperi cufere de mii de rubine si nu se merita. La straini, ne mai descurcam, mai detonezi si  reusim cat de cat. Samuraii au devenit o legenda. Dupa ce ca sunt doua evente care se repeta la nesfarsit, ati limitat si la astea uneltele de la fierar. Jocul a devenit plictisitor si in acest moment, nu se aliniaza deloc cu nevoile uzuale ale jucatorilor.
    Nu stiu ce va deranjat la fierar de l-ati modificat ? Ma rog, voi stiti, dar modificarile aduse, nu sunt ok.
    Daca nu se vor lua masuri, multi vor renunta la joc, pentru ca nu mai este atractiv.
    :smile: Cel mai grav este la nomazi. Practic, este imposibil sa faci cele 175 pcte pt decorativa. Tebuie sa cumperi cufere de mii de rubine si nu se merita. La straini, ne mai descurcam, mai detonezi si  reusim cat de cat. Samuraii au devenit o legenda. Dupa ce ca sunt doua evente care se repeta la nesfarsit, ati limitat si la astea uneltele de la fierar. Jocul a devenit plictisitor si in acest moment, nu se aliniaza deloc cu nevoile uzuale ale jucatorilor.
    Nu stiu ce va deranjat la fierar de l-ati modificat ? Ma rog, voi stiti, dar modificarile aduse, nu sunt ok.
    Daca nu se vor lua masuri, multi vor renunta la joc, pentru ca nu mai este atractiv.
    Ceeace nu pricep geniile astea e că nici rubinarii consacrați nu mai bagă așa de mulți bani. Cât a fost fierarul cum trebuie, nerubinarii compensau lipsa achizițiilor prin ore multe pe joc, punând presiune pe rubinari să cheltuie pentru a acoperi în câteva minute cele câteva ore ale celorlalți. Acum, această competiție este sugrumată, nerubinarii nemaifăcând 500k puncte, mai degrabă se opresc pe la 50k. În aceste condiții doar unul prost rău și pentru care nu contează banii mai ia o ofertă de 300 de lei. 
    RIP gge, geniile voastre conducătoare v-au pus pe năsălie.
    Apropos : am primit informații cum că vigilenta noastră moderatoare care șterge tot ce este critic la adresa geniilor conducătoare și care nu acceptă amenințări >:) la adresa gge  :D:smiley::D:smiley::D:smiley: , o comite grosolan, informându-și prietenii despre updateurile viitoare cu mult înainte de a înștiința comunitatea despre asta, oferindu-le un avantaj în acest fel.
    Eu unul îmi voi introduce foarte curând membrele inferioare în acest joc devenit prea de cacao din cauza unora posesori ai unui caracter așa de infect.
    Zvonerii mei spun că la 1 iulie urmează un update mare, fraierii de la care vrea gge bani, încă NU. Aceștia, vor afla DUPĂ ...
    Dacă va fi așa, pe gegege îi paște un proces. Prea multe ”exploit”-uri favorabile șmecherilor (vezi bugul de rubine și alte chestii de-a lungul timpului). Și asta în timp ce ne bombardează pe noi cu chestionare despre cât de importantă este egalitatea în șanse pe joc 
    >:) 
    1. Nu spun nimic fara permisiunea unui  CM 
    2. Nu am timp sa stau pe forum si discord de 1 saptamana .... intru 1 data la 1-2 zile si 10 -15 minute 
    3. Eu as spune sa te linistesti si sa te joci linistit , deoarece nu ti-am facut nimic sa ma acuzi de ceva
  • DarkMosu1 (RO1)DarkMosu1 (RO1) RO1 Postări: 9
    nu ma mai atrage sub nicio forma...am primit invitatie intr-o alianta , iar cel care m-a invitat se lauda cu uneltele pe care le detin ei, spunand ca au prieteni care le pot umple stocurile cu unelte !!...foarte prost update , una peste alta..
    revenisem la joc dupa o pauza de cativa ani si imi placea, am bagat bani, am jucat din nou multe ore, dar acum e varza !
    cred ca de data asta o sa uit de jocul asta, care nu mai joc, e doar o sursa puternica de imbogatire a unora !
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!