Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Sugestii

FireFire Moderator, RO1 Postări: 184
Va rog sa imi lasati aici cat mai multe sugesti pentru a le putea comunica azi in feedback-ul saptamanal !

Comentarii

• FireFire Moderator, RO1 Postări: 184
    In privinta bataii de joc de la rasplatiile de la insule, la individual, se face ceva?
    Nu stiu ce se va face acolo , am sugerat schimbarea rasplatilor acolo de la topul aliantei si privat , in ceea ce priveste sceat-ul
    sugestia 1 si 2 au fost loate de aici 
    https://prnt.sc/14de0bt
  • Valentin_Ro (RO1)Valentin_Ro (RO1) RO1 Postări: 19
    Buna seara,consider ca ultimul update a fost picatura care a umplut paharul,pe langa faptul ca stimatii developeri implementeaza oferte noi saptamanal,care mai de care mai ''avantajoase'' ,roata asta a abundentei care sigur nu e ''uNbAlAnCed'' Pay2win,au scos si ultimul lucru care tinea jocul in viata,fierarul.Cum ar trebuii un jucator normal,care nu-si pune ipoteca pe casa pentru a juca empire sa tina piept cu cei care baga oferte non stop?care era problema care a dus la modificarea fierarului?nu era balanced?pe ce motiv?jucatorii activ faceau puncte cu care achizitionau unelte pe care tot la evente le foloseau,era ca si ''cercul vietii'' faceai ca sa ai,cei inactivi nu aveau unelte pentru ca nu jucau.fierarul era foarte important pentru dezvoltarea jocului si pentru buna sa conduita,la fel de bine pot sa dea restart la joc ca oricum mult nu mai e pana acolo...dau cu o mana si iau cu cealalta,le multumim oricum pentru o decorativa de 350,sigur echivaleaza cu milioanele de puncte pe care le vom pierde la evente,si miile de euro pe care le vor pierde ei,pentru ca sincer nu stiu cine o sa mai cumpere boosterele magnifice pentru niste evente mult lasate in urma,ca sa sumarizez ideile de mai sus,alupigus si etitapeh baietilor care au adus aceasta idee de a schimba unicul lucru pozitiv al jocului
    Respect, oricum stim ca GGE este Pay2win, dar npc urile de ce sa nu le putem juca?) Fierarul este ”nucleul dur” nu jucatorii ”grei”. Si care nucleu dur ma? Doe care a luat top 1 la liga de 5 ori si are aur sa va ia voua uneltele scumpe in draci? Sa fim seriosi. Pentru faza cu fierarul a intrat tot sv in greva, sa fie clar.
    Stim toti moderatorii ca este foarte greu... dar noi speram ca se vor face schimbari
  • viorel4571 (RO1)viorel4571 (RO1) RO1 Postări: 4
    In legatura cu fierarul. Nu este o paritate corecta la schimbul de potcoave, 1 aurie pt 2 argintii, invers, 5 argintii pt 1 aurie. Si scumpirea asta, de 10 ori la majoritatea produselor de la fierar este inadmisibila..
    Daca jocul  nu este atractiv, multi vor renunta. 
  • AX (RO1)AX (RO1) RO1 Postări: 2
    Vrem fieraul inapoi !!!! 

Simple. 
  • HARRY007 (RO1)HARRY007 (RO1) RO1 Postări: 17
    Mesaj de la FREYA cica nu tolereaza boicotarea  https://prnt.sc/14p0p0g

:))))

Pentru mine e simplu pot sa renunt, iar  daca si altii vor cere inchiderea conturilor sa vina politicienii sa joace.
  • viorel4571 (RO1)viorel4571 (RO1) RO1 Postări: 4
    Mda, si uite asa au devenit inutile potcoavele... practic, sa ajuns cam de unde s-a plecat..
    Macar eliminati tot, fierar, potcoave, ca nu mai au nici o valoare.
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    editat 11.06.2021
    La revedere goodgame ! Am bagat cioara pe 2 luni ;  nu sunt infometat de medali de Liga ; decorativa ; Aur si argint ;  ne revedem peste 2 luni ; cius ! 
    Post edited by Fire on
    Lotus @ ro 1
  • MIF (RO1)MIF (RO1) RO1 Postări: 3
    Ati transformat acest joc, in ceva " pay to go ", vai de voi,...jucati-l voi, flamanzilor !!!
  • buna ziua,joc acest joc de cand erau acei paputoi in loc de soldati si tot eu v am dat sugestia sa i schimbati si pt asta va multumesc,dar totul a devenit mai frumos,dar totul a devenit mai monoton jucatorii s au inmuiat,inainte daca paraseai alianta erai atacat de toti,totul devine foarte plictisitor,de data asta nu am ce sa propun,ca pe bune nu stiu nici eu...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier