Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Fierar Ucenic

Cred ca goodgame o uitat ca nu mai prea sunt multumiti nici de super ofertele cu decorative rubine si nici de roata :))))))) .     Si acum fac asta :)))  ; Ei au impresia ca noi suntem fraieri sa devenim sclavi pentru un joc ?  Da-l dracu de joc daca si aici am ajuns sa muncesc pentru niste cuti inseamna ca e o problema .   Sa joace cine baga bani si ii convine asta daca mai avea cu cine juca ca is numai jucatori npc pe harta . Felicitari echipei gge pentru incompetenta . 
Lotus @ ro 1

Comentarii

• FireFire Moderator, RO1 Postări: 179
    Iti inteleg nemultumirea , fierarul se va schimba la loc in timp ... 
    Asta este tot ceea ce stiu .
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    Fire  cunosti bine jocul ?  Daca da cred ca intelegi si tu : rasplatile sunt la 500 k tablite ;  deci din start trebuie sa muncim de 10 mai mult ca sa obtinem acelas rezultat .     Noi vrem sa jucam acest joc nu sa fim sclavi  intelegi ?       Daca se mai apuca un jucator spune-mi tu mie ce sanse are acel jucator vs jucator de mied care tine 500 k pe principal ? :)))) Iti spun eu poate sa se lase de joc de acum .                     Acest fierar echilibra balanta jocului intre cei cu bani si cei fara.           Cei care baga bani au premi la roata ; noi jucatori mai simpli de ce nu ne putem bucura de fierar ???  Jucatori cu bani se bucura de decorative de 3000 ; aspecte de santier foarte mari ;  soldati in plus ;  noi de ce dracu beneficiem de niste amarate de cuti nelimitate care oricum cheltui cam toate potcoavele de la rasplati  daca faci 500 k?              Nu e ok ; sincer iti spun oameni  de aici au muncit sa stranga 100k -300 k  nu puteti voi veni acum  si sa va bateti pur si simplu joc de munca lor .              Deci pentru razboi se cheltuie in jur de 2-3 mill de tablite per jucator ; spune-mi tu mie eu acum  cum pot si sa trag la event si sa recrutez soldati  daca eu pierd mai multi soldati decat valoarea tablitelor fara cufar ? 
    Lotus @ ro 1
    Salut baieti.
    Cu siguranță nu lupt împotriva voastra . Sunt de partea voastra . Nici mie nu-mi place creșterea prețurilor , dar dacă ar ajuta jocul pe termen lung , sunt dispus să o accept .
    Cu toate acestea , credeți-mă , voi transmite toate reclamațiile ca parte a feedback-ului . 
  • MIF (RO1)MIF (RO1) RO1 Postări: 3
    Ok, s-a resetat ' fierarul ", de fapt n-ati facut altceva decat sa ne obligati, cumva, sa cheltuim mai mult !!! O chestie comerciala perversa...n-ati echilibrat nimic, doar fortati nota, catre cheltuiali mai mari, a-ti transformat acest joc, exclusiv, intr-un bussines...pacat !!! in loc sa marjati pe volum de jucatori care sa se alimenteze si sa se sustina, cumva, ieftin, faceti o selectare mizerabila, doar in idea de ai canaliza pe jucatori catre a cumpara resure pt a se sustine !!! am cheltuit prea mult cu acest joc, ca sa vreau mai mult,,,jucati-l  voi, administratorii...intr-o saptamana, playerii se vor injumatatii...cum a fost inainte, a fost foarte bine, dar, na, primeaza banii...Rusine !!!
    Fire ... noi oricum bagam bani sa tragem la evente .... pe aspecte de 5 valuri ; alte cufere ;  deci eu intr-o zi vorbeam cu un prieten care era locu 2 la liga ca nu mai are nici potcoave nici aur sa mai cumpere cuti .... ;)))) si o si donat 100 k rubine sa-si ia aspecte.           Zi si tu mie  sincer noi nu donam bani ;  crezi ca jocu e in criza ??? Nu e ;         Bagati acele cuti inapoi ca nu pierdeti nimic ... 
    Lotus @ ro 1
    Poate nu dam toti bani pe boostere dar dam bani pe aspecte si cand e concurenta mare se mai cumpara si cate un booster .          Eu  o zic sincer si sper ca ne ajuti ... 
    Lotus @ ro 1
    Maine trebuie sa completez feedback-ul saptamanal . Va rog lasati mai multe sugesti pentru joc !
    editat 05.06.2021
    Deci in primu rand sa readuca fieraru inapoi cum era si daca tot vreti sa se cheltuie mai rapid acele monede de aur si argint bagati  ceva ce sa ne intereseze sa cumparam de ex monede sceat ; jetoane de modernizare ; jetoane de constructi ; soldati cu mied ;  ba chiar ati putea pune sa cumparam mied de la fierar pe aur si argint ...          Deci is tone de idei dar nu faceti scumpiri si distrugeti distractia oamenilor mai bine bagati ceva nou la vanzare ca sa ne intereseze :)  
    Lotus @ ro 1
  • T-Bogdan (RO1)T-Bogdan (RO1) RO1 Postări: 11
    Lotus are foarte mare dreptate in tot ce a scris, oricum bani se băgau, pentru roată, pentru boostere, pentru războaie, pentru aspecte, lăsați si pe cei care nu au tone de aur acasă să joace într-un mod decent, ca oricum, tot milionari în euro sunteți. Poate chiar mai mult. 

Eu m-am reapucat de 1 lună, am băgat aproape 200 euro in joc si era fierarul cum era, acum sa ma mai joc când au făcut asemenea cretinitate? eu zic că nu. 
    imi fac tichet de retragere si ma duc tare. 
    sugestia 3 a fost loata de aici 
    https://prnt.sc/14de5ty
  • Valentin_Ro (RO1)Valentin_Ro (RO1) RO1 Postări: 19
    editat 14.06.2021
    Lotus are foarte mare dreptate in tot ce a scris, oricum bani se băgau, pentru roată, pentru boostere, pentru războaie, pentru aspecte, lăsați si pe cei care nu au tone de aur acasă să joace într-un mod decent, ca oricum, tot milionari în euro sunteți. Poate chiar mai mult. 

Eu m-am reapucat de 1 lună, am băgat aproape 200 euro in joc si era fierarul cum era, acum sa ma mai joc când au făcut asemenea cretinitate? eu zic că nu. 
    imi fac tichet de retragere si ma duc tare. 
    Respect. Oricum jucam cu bani, dar in conditiile in care fierarul a devenit asa de scump, nu mai poti juca decat cu bani, ceea ce inseamna ca esti sclavul jocului, nu ca te joci si tu...

Post edited by Fire on

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier