Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Vreau sa-mi schimb adresa de email

adita0123 (RO1)adita0123 (RO1) RO1 Postări: 1

Mai am o problema cu contul de facebook,sunt logat pe el si numai pot sa recuperez fb vreau sa ma deloghez de pe el.plzz ajutatima

răspunsuri

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    scrie la suport...si in functie de ce dovezi iti cer si le dai te ajuta...eu am schimbat si id cont si mail de baza dand ce dovezi au vrut plus ultimele patru cifre la card cu care am cumparat rubine. doar suportul te poate ajuta ...in engleza...geramana franceza..... (te ajuta google translate)
  • KING OF WAR (RO1)KING OF WAR (RO1) RO1 Postări: 1
    vreau sa schimb email cu una noua cum procedez
    negrescuioanlucian
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    vreau sa schimb email cu una noua cum procedez
    doar suportul te poate ajuta
    scri la ei si oferi dovezile cerute de ei ca  esti titularul contului...si id il poti schimba odata tot la suport
  • Germania (RO1)Germania (RO1) RO1 Postări: 1
    vreau sa schimb adresa de yahoo
  • sarpemare007 (RO1)sarpemare007 (RO1) RO1 Postări: 10
    salut, sunt vali, joc de mult gge, azi n-am mai putut intra pe cont. cu aceeași parolă pe care o aveam până acum, mi-a fost creat un cont nou, nu mai pot intra pe contul meu vechi: sarpemare007. cum aș putea să-l recuperez? vă mulțumesc pt ajutor

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier