Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Actualizare decembrie - discuții. ( Insulele Furtuni)

Aici puteți discuta.
</code><br><h2><code><i>Hazard ~ Pericol</i>

Comentarii

• AxellBlack (RO1)AxellBlack (RO1) RO1 Postări: 3
    Buna seara, cum pot marii stocarea pe insule astfel incat sa pot achizitiona articolele decorative de la eveniment?? (gen articolele cu 600.000/450.000 acvamarine)
  • andy andreea (RO1)andy andreea (RO1) RO1 Postări: 38
    Buna seara, cum pot marii stocarea pe insule astfel incat sa pot achizitiona articolele decorative de la eveniment?? (gen articolele cu 600.000/450.000 acvamarine)
    acvamarinul  din insule de acva intra peste stocare , asa ca cu 12 insule mari faci o decorativa
    andy andreea @ ro 1
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    editat 31.12.2020
    Daca tot ati facut preturi asa de mari ar fi misto sa fie si un depozit pentru acvamarine sa stochezi 700k-1 milion .           In alta ordine de idei echipa goodgame incepe sa ne plictiseasca cu jocul si sa va spun de ce.  Numai nomanzi nomanzi nomanzi .  Vrem si noi samurai !                De asemenea jocul o devenit foarte aiurea de la un timp . Nu sunt destule salturi .       Am vrea si noi macar 100 salturi in plus .      Pe langa asta jucatori mici  n-au deloc avantaje . Trebuie redus timpu la muzeu cu cel mult 75 % ;   si toti sa creasca mai repede in nivel ...              Jocu deja o devenit privat si cine vrea sa inceapa de la  0 pierde cel putin 2 ani sa-i ajunga pe cei mai buni .   In concluzie nu merita sa mai recomanzi la cineva sa se apuce de acest joc . 

Lotus @ ro 1
  • The Panther (RO1)The Panther (RO1) RO1 Postări: 13
    Daca tot ati facut preturi asa de mari ar fi misto sa fie si un depozit pentru acvamarine sa stochezi 700k-1 milion .           In alta ordine de idei echipa goodgame incepe sa ne plictiseasca cu jocul si sa va spun de ce.  Numai nomanzi nomanzi nomanzi .  Vrem si noi samurai !                De asemenea jocul o devenit foarte aiurea de la un timp . Nu sunt destule salturi .       Am vrea si noi macar 100 salturi in plus .      Pe langa asta jucatori mici  n-au deloc avantaje . Trebuie redus timpu la muzeu cu cel mult 75 % ;   si toti sa creasca mai repede in nivel ...              Jocu deja o devenit privat si cine vrea sa inceapa de la  0 pierde cel putin 2 ani sa-i ajunga pe cei mai buni .   In concluzie nu merita sa mai recomanzi la cineva sa se apuce de acest joc . 

Nu ai nevoie de asa ceva. Ataci forturi pana umpli stocarea de acvamarin (81.000) iar dupa aia iti iei insule, mici sau mari, cele mai bune iti poti da seama bineinteles care sunt.
      Am contul asta din martie 2019 cred, a fost destul de greu, dar am ajuns la 1,7 milioane putere fara sa ma straduiesc prea tare, mai mult de 100 de lei nu am bagat, se poate vedea pe castelul meu principal.
      Salturi avem 350 de 30 de minute iar 250 de o ora, daca faci cate 200.000 la fiecare tura de nomazi iti ajung o saptamana, balanta trebuie mentinuta, iar ofertele cumparate... niste salturi in plus la cele de o ora n-ar strica, daca tot avem parte de atatia nomazi. Samuraii n-au fost deloc in decembrie, doar o data pe ianuarie ii avem din cate vad la campionat.
      Jucatorii mici au avantaj la oferte, daca iti faci acum cont, cu 25 de lei iti iei aproximativ 100.000 rubine din start, sa nu mai zic de ofertele ce-ti vin dupa asta, iti faci contul de nivel 70 cu 200 lei, ti-l rubinezi, ai si soldati, o sa ai si oferte la comandanti/castelani relicva.

Revenind la update, imi place foarte mult ideea cu insulele, aliantele vor intra si la insule de acum, nu ca pana acum n-ar fi intrat, dar vor face si puncte. E bataie pe decorative.
    The Panther
  • Radu C (RO1)Radu C (RO1) RO1 Postări: 4

sau macar sa ieftineasca preturile alea la decorative 
  • TheRemix (RO1)TheRemix (RO1) RO1 Postări: 23
    Parerea mea (cel putin pe RO1) nu ai cum sa strangi 400 k acva din insule, pe langa ca este extrem de greu de prins insule, aliantele mari precum (GOT / DX ) etc. te vad cu mai mult de 200 k acvamarin te ataca si problema asta nu cred ca e doar pe RO1
    Ar putea mari stocarea pentru acvamarin macar cu inca 100.000 
  • cata1982 (RO1)cata1982 (RO1) RO1 Postări: 2
    eu am luat 21 de decorative de 600k acva bucata,si nici nu am stat non stop,doar dupa masa am dat dupa ele,dimineata lucrez si nu am timp sa le urmaresc
  • TheRemix (RO1)TheRemix (RO1) RO1 Postări: 23
    Felicitari! Voi incerca si eu dar e greu.. mai bine ar mari stocarea de acvamarin 

• KingLau (RO1)KingLau (RO1) RO1 Postări: 1
    Hazard a zis:
    Aici puteți discuta.
    cum pot sa ma deconectez de la facebook ? contul ?
  • Batista (RO1)Batista (RO1) RO1 Postări: 2
    Cand se da drumu la insula acuma ?
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!