Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Critica

Domnilor !   Vreau sa ridic atentia asupra exterioarelor .           Eu unu sunt de parere ca 50 milioane de monede este destul de mult  ;   stiu ca sunt jucatori care au 1 miliard de monede dar nu cred ca sunt mai mult de 40-50 .          Pe langa asta  acest event ar trebui sa fie acesibil pentru toata lumea .                       Ca si sugestie recomand sa se reduca pretu pentru acel token  care acum este 50 milioane de monede la un pret mai acesibil jucatorilor  .      Eu unu sunt de parere ca un pret ok ar fi intre  2 mil - 5 mil monede   ; sunt de parere ca este un pret  destul de ok pentru acest eveniment .  Multumesc !   
Lotus @ ro 1

Comentarii

• TheRemix (RO1)TheRemix (RO1) RO1 Postări: 23
    Gandeste-te ca de la fierar poti cumpara cufere la greu , eu personal fac in jur de 500 k pe evenimente lejer
    imi las 100 k sa am cu ce detrona straini si in schimb imi cumpar doar monezi..
    Pana la urma nimic nu e imposibil :blush: 
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 246
    Se poate face dar consumi mult timp .....  pe langa asta 50 milioane e foarte mult .  
    Lotus @ ro 1
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 238
    mai lasa gogosile remix...

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier