Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

TRANSPORT RESURSE - CARUCIOARE PERMANENT INDISPONIBILE

Buna,

de cateva zile nu pot folosi carucioarele pietei pt a transporta resurse, primesc tot timpul mesajul " toate carucioarele de piata din castelul selectat sunt in prezent in miscare. Nu vei putea transporta resurse din nou decat dupa intoarcerea carucioarelor de piata".

cum pot rezolva problema oare? ati patit si voi asa ceva??

Multumesc frumos ....
Jucătoare

Comentarii

• Andutzzza (RO1)Andutzzza (RO1) RO1 Postări: 4
    ai rezolvat? am aceiasi porblema!
    Andutzzza @ ro 1
  • sor8 (RO1)sor8 (RO1) RO1 Postări: 1
    am aceiasi problema, poate cineva rezolva?
  • miklos67 (RO1)miklos67 (RO1) RO1 Postări: 3
    aceeasi problema intampin si eu cu , carucioarele , plus punctele de abilitati legendare nu le pot folosii cum doresc, sunt blocate....imi indica ca m-ai am 30 puncte dar pe care nu le pot folosii...se pare ca sunt baietii destepti la butoane , pacat  
  • luck06 (RO1)luck06 (RO1) RO1 Postări: 1
    Am aceiasi problema de 3 zile.La 2 avanposturi carucioarele sunt blocate si nu pot trimite resurse catre castelul principal , in schimb pot trimite resurse altui jucator. La al treilea avanpost e ok.
  • MosCraciun172 (INT3)MosCraciun172 (INT3) INT3 Postări: 3
    Am aceiasi problema de 3 zile.
  • buna si eu am aceeasi problema cu carucioarele de cateva zile bune.
  • George Rusu (RO1)George Rusu (RO1) RO1 Postări: 11
    Buna,

de cateva zile nu pot folosi carucioarele pietei pt a transporta resurse, primesc tot timpul mesajul " toate carucioarele de piata din castelul selectat sunt in prezent in miscare. Nu vei putea transporta resurse din nou decat dupa intoarcerea carucioarelor de piata".

cum pot rezolva problema oare? ati patit si voi asa ceva??

Multumesc frumos ....
    Și eu am aceeași chestie. Cine poate face ceva în legătură cu asta?
  • mrpuiu762 (RO1)mrpuiu762 (RO1) RO1 Postări: 1
    nici la mine nu merg carucioarele.... 
  • soprana17 (RO1)soprana17 (RO1) RO1 Postări: 1
    Salut,
    De cateva zile nu pot folosi carucioarele pietei pt a transporta resurse, primesc tot timpul mesajul " toate carucioarele de piata din castelul selectat sunt in prezent in miscare. Nu vei putea transporta resurse din nou decat dupa intoarcerea carucioarelor de piata"....am incercat si cu ele incarcate numai 50% tot nu merg.
    Daca rezolva  cineva problema rog sa ne informeze si pe noi aici.
    Multumesc frumos.
  • emil84 (RO1)emil84 (RO1) RO1 Postări: 1
    De ce nu primim raspuns la problema carucioarelor? Avem pierderi greu de recuperat.
  • katiusa (RO1)katiusa (RO1) RO1 Postări: 4
    acaeiasi probleme
  • paul06 (RO1)paul06 (RO1) RO1 Postări: 1
    aceeasi problema o am si eu
  • lenoi50 (RO1)lenoi50 (RO1) RO1 Postări: 3
    aceeasi problema
  • dar totusi ne baga cineva in seama mesajele acestea sau scriem aici ca prostii? pe bune acuma, e o problema ce inca nu a fost rezolvata de mai bine de 2 saptamani si nu am primit nici macar un amarat de raspuns in aceasta privinta...
  • George Rusu (RO1)George Rusu (RO1) RO1 Postări: 11
    Cea mai plauzibilă explicație până acum ar fi că jegurile astea sunt în concediu. Altfel nu îmi pot explica imbecilitatea lor. Să zicem că e un bug destul de complicat (deși nu cred), nici măcar bunul simț de a comunica cu jucătorii nu există.
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    incercati cu  500 ...1k  mai putin si merge
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    si de raspuns nu  raspunde nimeni de aproape un an nu mai avem moderator:)))
  • 19YRAM55 (RO1)19YRAM55 (RO1) RO1 Postări: 3
    nu le mai incarcati la maxim- 1 carucior daca lasati liber merge f. bine= imi ziceti daca merge ?
  • HazardHazard Moderator Postări: 201
    Salutare, 

Bugul de la carucioarele de piata este cunoscut si se incearca remedierea sa, pentru a putea transporta resurse.. rugamintea si sfatul meu este sa incercati sa trimiteti mai putine resurse pentru ca, daca ati observat.. capacitatea lor a crescut din cauza aceluiasi bug.

Hazard ~ Pericol

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier