Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

fara oferete

sunteti niste tampiti, am bagat atatia bani la voi si veniti cu experimente? fara oferte? stricati tot jocul. idiotilor

Comentarii

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    nu e nici un experiment ...e realitatea ...cruda...dar trebuie sa ne obisnuim.....
    urmeaza probabil taxa de conectare..... :)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Dacă lumea nu stopează achizițiile, ei vor avea certitudinea că au făcut bine ce au făcut.
    SINGURUL indicator care le spune lor dacă e bine sau nu ce au făcut , este ” amount of $ 
    Dar fiindcă mămicuța aia prolifică își face treaba, am îndoieli că vor fi trași serios de mânecuță ...
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    nu mai avem oferte dar avem cupoane.... ce dracovenie mai este si asta doar ei stiu... ca de.... un moderator sa ne explice si noua noile actualizari nu exista....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) RO1 Postări: 28

Că bine zicea Gandalf7, asta e diarea de iarnă.

Who cares anyways ?
    I don't.
  • dorel2000 (RO1)dorel2000 (RO1) RO1 Postări: 5
    buna
    am abonament, am primit 10 banuti notocosi, ce sa fac cu ei daca ati scos fantana dorintelor. 
Sign In to comment.