Acasă Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

problema

am platit 9500 de rubine sami schimb  donjonul  de la oferta si  nu mi sa schimbat  dar eu am platit  nu mi se pare corect am si mail de la  joc cu ca am platit
ma poate ajuta cineva

răspunsuri

• BoB al III-lea (RO1)BoB al III-lea (RO1) RO1 Postări: 2
    editat 08.01.2020
    Poate te referi la aspect
    Te duci pe castelanul castelului respectiv, de acolo la aspect si il atasezi
    Cam tarziu raspunsul, dar poate inca il mai ai

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    am platit 9500 de rubine sami schimb  donjonul  de la oferta si  nu mi sa schimbat  dar eu am platit  nu mi se pare corect am si mail de la  joc cu ca am platit
    ma poate ajuta cineva
    mai bine de banii aia iti luai o carte de gramatica ca ne dor ochii
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • sanatosul (RO1)sanatosul (RO1) RO1 Postări: 4
    este al treilea event la care nu primesc recompensele niste excroci ordinari cei de la gge
Sign In to comment.