Acasă Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Dincolo de orizont - Discuţii

2

Comentarii

• loca9 (RO1)loca9 (RO1) RO1 Postări: 32
    eu tot nu inteleg de ce mai  ati bagat evenimentul asta nou daca nu merge
  • DragonRosu1 (INT2)DragonRosu1 (INT2) INT2 Postări: 29
    Prea multe evenimente concomitent ! Pana la urma cred ca raman doar admini singuri sa joace jocul asta ! Sper  sa incetati sa mai bagati mai mult de un eveniment , Asteptati naiba sa se termine si dupa o pauza de cateva zile dati urmatorul eveniment , Asa nu mai reusesti sa termini nici unu calumea . 

Dragonulrosu2 @ ro 1
  • Prea multe evenimente concomitent ! Pana la urma cred ca raman doar admini singuri sa joace jocul asta ! Sper  sa incetati sa mai bagati mai mult de un eveniment , Asteptati naiba sa se termine si dupa o pauza de cateva zile dati urmatorul eveniment , Asa nu mai reusesti sa termini nici unu calumea . 

Asa este pe alte jocuri...dar stii cum e - aici se practica mulsul in paralel , dincolo e in serie. 😂😂😂

Evenimentul. Merge trebuie stat 5 minute după sa te conectezi la eveniment

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 260
    ca sa baga DE1 euro la greu ca Ro1 nu cred ca iasa in top 5... 
    ca sa baga DE1 euro la greu ca Ro1 nu cred ca iasa in top 5... 
    corect )))
    Dragonulrosu2 @ ro 1
    editat 14.11.2019

.

Post edited by loca9 (RO1) on
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    este grele cu limba noastra romaneasca...

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

editat 14.11.2019

.

este grele cu limba noastra romaneasca...
     :p 
    Nare nimic camarade! Daca poti ,da tu limbi roma :p nesti cat de multe poti ca noi nu putem  :p
    Dragonulrosu2 @ ro 1

dragonulrosu2 bravo bine ei zis

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    Prostia e boala incurabila ,,,,,,,,,,,, >:)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) RO1 Postări: 28
    editat 24.11.2019
    Definiția eventelor Ținuturile Exterioare si Dincolo de Orizont: PĂCĂNELE, deoarece nu e sigur daca iei top bun sau nu, chiar dacă le dai o donație la cei de la GGS.
    Măcar la primul luam ceva fără să fac nimic. La al doilea ? Am stat azi noapte sa fac puncte cu alianța, iar in 30 minute R.I.P top. Am adunat si noi 300 de soldați defensivi amărâți în capitală. Poc, atac cu 1400 de terori de la unul de nivel 70. Total legit, l-am fi respins cu 100.000 de soldati... dar de unde ??

Concluzia 1? GGS chiar se pricep să balanseze mecanicile jocului.
    Au zis cică ca server-ul principal nu mai poate fi "reparat", că nuștiu ce vrăjeli cu producțiile de hrană, etc. poveste de adormit copii. Apoi apar aceste doua evente... uau, sunt si mai nebalansate :D

Concluzia 2? M-am lecuit de ele.  >:)
    Era mai plăcut când aveai produsul brut în fața ta, mă rog, e un joc, nimic nu e brut, dar totuși... știam pe ce imi dau banii. Acum, îi datorez mulțumiri persoanei care mi-a spus sa nu bag bani la păcănele. Mi-a zis nici măcar să încerc. Sunt fericit că i-am ascultat sfatul.

Concluzia finală? Prefer să cumpăr o carte să citesc decât să mai dau bani în mizeria asta de joc. Sper că faceți și voi la fel.

Who cares anyways ?
    I don't.
  • crysty1780 (RO1)crysty1780 (RO1) RO1 Postări: 71
    mi se pare o mare prostie acest eveniment,dupa ce teai chinuit ani de zile sa construiesti sa cresti in lvl gge ma pune sa o iau din nou de la lvl 15? nu mai am rabdarea necesara nu intru in eveniment
    crysty1780 @ ro 1
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 102
    Uite ca nu mai este moderator la forum,a fost lasat in paragina,vai de capul la GGE.....
    Rogather
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 260

bagi oferta grasa si ai de unde....numai ca pisicile ...scuze lei romanesti ....pt noi e mult cat e in lei...pt ei in euro....cam cat cheltuie intr-o  zi.....
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Definiția eventelor Ținuturile Exterioare si Dincolo de Orizont: PĂCĂNELE, deoarece nu e sigur daca iei top bun sau nu, chiar dacă le dai o donație la cei de la GGS.
    Măcar la primul luam ceva fără să fac nimic. La al doilea ? Am stat azi noapte sa fac puncte cu alianța, iar in 30 minute R.I.P top. Am adunat si noi 300 de soldați defensivi amărâți în capitală. Poc, atac cu 1400 de terori de la unul de nivel 70. Total legit, l-am fi respins cu 100.000 de soldati... dar de unde ??

Concluzia 1? GGS chiar se pricep să balanseze mecanicile jocului.
    Au zis cică ca server-ul principal nu mai poate fi "reparat", că nuștiu ce vrăjeli cu producțiile de hrană, etc. poveste de adormit copii. Apoi apar aceste doua evente... uau, sunt si mai nebalansate :D

Concluzia 2? M-am lecuit de ele.  >:)
    Era mai plăcut când aveai produsul brut în fața ta, mă rog, e un joc, nimic nu e brut, dar totuși... știam pe ce imi dau banii. Acum, îi datorez mulțumiri persoanei care mi-a spus sa nu bag bani la păcănele. Mi-a zis nici măcar să încerc. Sunt fericit că i-am ascultat sfatul.

Concluzia finală? Prefer să cumpăr o carte să citesc decât să mai dau bani în mizeria asta de joc. Sper că faceți și voi la fel.
    100% corect

Oricum, pentru cine nu știe , la păcănele cel care câștigă e întotdeauna patronul păcănelelor, nu fraierul care visează să se îmbogățească cu o apăsare de buton 
    De visele fraierilor profită cei ancorați în realitate (era să spun ”ancorați în sinergia faptelor” dar proprietarul brandului are acum nevoie de avocați buni și s-ar putea să ceară drepturi de autor )  >:)

Voi ceilalți ,
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    Ultima versiune de outer realms E UN MARE CĂCAT !!!
    Înainte se schimbau locurile în limita a 500 de poziții din clasament. Acum nu este nici o limită, dacă ești pe locul 250 și vine pe tine unul de pe locul 25000 , tu fiind slăbit de 50 de atacuri de-ale lui rudi zis și ”money limitless” sau niște arabi fătați pe punga de petrol, ăla de pe poziția 25k îți ia locul și chiar nu merită să mai bagi bani pentru nimic !!!
    Să mă ușurez pe tărâmurile exterioare ale gegeiștilor, dacă nu era planul marshall, acum nemții erau la fel de flămânzi ca și somalezii !!!

Voi ceilalți
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • TEHOM (RO1)TEHOM (RO1) RO1 Postări: 27
    poti fi usor in primii 1000 fara pic de efort . fara atacuri si fara sa bagi nici un ban
    TEHOM @ ro 1
    poti fi usor in primii 1000 fara pic de efort . fara atacuri si fara sa bagi nici un ban
    Luminează-ne și pe noi , cum faci asta la evenimentul cu schimb de locuri ?
    Din vorbe e ușor,  dar nu cred că ai participat vreodată la evenimentul cu schimb de locuri dacă spui așa ceva.
    La ăla cu moștenirile, sunt de acord, se poate. Dar la schimbul de locuri e imposibil ce spui tu . Fără să bagi bani, nu ai cum să bați pe unul din top 1k. TOȚI care se situează peste 1k și-au luat o ofertă și au luat comandant și castelan pe care tu ăla fără bani NU îi ai. Și nici soldații ălora.
    Mai mult decât atâta , degeaba ai tu castelan și soldați , vine unul ca rudi , te ”mătură” de tot ce ai pe ziduri , iar pe coada lui vin toți mamelucii de pe de1 printre care unul de pe locul 25000. Iar tu , țugulan mândru rămâi cu mândria de a fi fost la un moment dat pe locul 250 în clasament , dar deh... n-a fost să fie  >:)
    Înainte era limita de 500 de locuri eligibile și era corectă, nepermițând căderi spectaculoase. 
    Acum, dacă ești offline poți să ”muști” 25k poziții dintr-un foc.
    Totul pentru (stil)front , totul pentru victorie  >:)
    Voi toți ceilalți,
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
Sign In to comment.