Discuții Update Septembrie

Bravi războinici,

În această discuție vă invităm să vă exprimați opiniile pozitive și negative despre actualizare, precum și întrebările și nelămuririle. 

Post edited by Artemis on
«1

Comentarii

• Dacă nu bagă ăştia de la ggs relicve pe care le poţi lua direct cu bani reali(cum e oferta cu soldaţii ăia puţini şi abonamentu') e degeaba tot jocul.

Şi Artemis, dacă s-ar putea ca pe viitor să postezi doar informaţiile necesare(nu prostiile alea de poveşti) ar fi perfect. Pierd timpu' citind 100 de rânduri pentru 2 rânduri de informaţii aproape utile. Mie unu' nu-mi pasă de răposatu' Ion Cârnatu' şi de povestea stelelor căzătoarea pe care relicus(sau cum dracu' îl cheamă) le-a prins şi le-o scăpat pe echipamente şi bam, au ieşit echipamente mai bune. Şi cred că mai e vreo poveste pe acolo, dar n-am mai rezistat.
    Fetele vorbesc mult >:) . Aici e dovada. Iar referitor la actualizare,unde sunt potcoavele ?

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 233RO1
    Dacă nu bagă ăştia de la ggs relicve pe care le poţi lua direct cu bani reali(cum e oferta cu soldaţii ăia puţini şi abonamentu') e degeaba tot jocul.

Şi Artemis, dacă s-ar putea ca pe viitor să postezi doar informaţiile necesare(nu prostiile alea de poveşti) ar fi perfect. Pierd timpu' citind 100 de rânduri pentru 2 rânduri de informaţii aproape utile. Mie unu' nu-mi pasă de răposatu' Ion Cârnatu' şi de povestea stelelor căzătoarea pe care relicus(sau cum dracu' îl cheamă) le-a prins şi le-o scăpat pe echipamente şi bam, au ieşit echipamente mai bune. Şi cred că mai e vreo poveste pe acolo, dar n-am mai rezistat.
    Fetele vorbesc mult >:) . Aici e dovada. Iar referitor la actualizare,unde sunt potcoavele ?
    duhule...sunt pe drum la urmatorul eveniment.,....urmatorul e ca si de maine voi vorbi mai putin:)) promit ca de maine:))))
  • ArtemisArtemis Postări: 287Moderator
    Dacă nu bagă ăştia de la ggs relicve pe care le poţi lua direct cu bani reali(cum e oferta cu soldaţii ăia puţini şi abonamentu') e degeaba tot jocul.

Înțeleg, îmi pare rău, însă nu eu scriu textele, așa le primesc și trebuie să le postez exact așa. 

• relicvele  sunt de ajutor  daca  faci  misiunile  dar  nu  stiu  ce sa intamplat  mi-a  disparut  comandantii mai  exact 21  se  poate  rezolva problema
  • http;//prntscr.com/pafle9
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 503RO1
    Ora 12 a sosit, 
    Omul negru n-a venit... >:)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • DDM (RO1)DDM (RO1) Postări: 133RO1
    plm, 180h booster de fiecare si n-au aparut nomazii ;))))

DDM (RO1) a zis:
    plm, 180h booster de fiecare si n-au aparut nomazii ;))))
    baza e ca s-a cumparat :))) apoi ca din 4 ore ...folosesti jumatate....e alta poveste:)))) baza e ca s-a cumparat:))) vorba unui coleg...sa le umple burdihanu la nemti:)))

Ora 13 a sosit
    Omul negru n-a venit ... >:)

Dar nemțălăii vor banii din portofelul nostru, nu ?
    Am mai zis eu cu alte ocazii, în ce constă norocul lor...
    Anumite persoane foarte îndrăgite și faptul că sunt prolifice  >:)
    În lipsa lor ar face foame... dacă i-am plăti pe cât merită, nici bani de curent pentru servere n-ar avea...
    Ce dreaq e așa de greu de înțeles că vrem înainte de toate un joc fără probleme tehnice și ABIA DUPĂ ACEEA  să se gândească la un nou update...
    Aaa, la cum procedează ei în momentul de față , există un singur criteriu după care se iau : ÎNCASĂRILE. Câtă vreme alea curg , înseamnă că ce fac ei este ok.
    Mă adresez aici rubinarilor. Dacă voi ați face un ”stop purchase” până la soluționarea unui bug de exemplu, ăsta ar fi un mesaj fără echivoc că vă deranjează bugurile lor până la nivelul la care le tăiați macaroana. În felul ăsta, ați fi VOI șefii nemților, nu nemții șefii voștri.
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 168RO1
    sunt multi si e aglomerata vama...e vineri :) 

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

sunt multi si e aglomerata vama...e vineri :) 
    daca au trecut prin cluj e clar:)))vin cu trenul metroplitan sau cu metroul:))) 
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 168RO1
    vin cu telegutza :)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• rasplati din ce in ce mai putine si inutile.in curand ca sa intram pe joc ne vor pune sa platim.

• Iris4 (INT1)Iris4 (INT1) Postări: 3INT1
    Salutare,pe insulele furtunii nu mai sunt grajduri,nu se mai pot face unelte si recruta trupe,de ce??
    Evenimentul ținuturilor exterioare a început !!!
    În loc de obișnuitul 6+15 lei , acum văd că au sărit ăștia din satul Flămânzi, județul Neamț  >:) direct la 90 de lei ...
    Pas 
    Nu le dau banii ăștia ca să mă toace rudi ăla al lor și ăia din rawside.
    Poate că decât 1000 care să le dea 21 de lei , nemțălăii preferă 30 care să le dea 90 de lei. 
    Păcat că mama proștilor e mereu gravidă, că altfel ar da ăștia faliment. 
    Având în vedere faptul că nemții au adoptat strategia inflației pentru a forța cheltuirea banilor în ritm susținut doar pentru a nu pierde plutonul (comandanții și castelanii relicvă prin care au anulat valoarea foștilor comandanți și castelani de sistem e doar unul din exemple , la clădiri la fel, la modul de upgrade al clădirilor, iar  la fel) cred că joc deja jocul ăsta de prea mult timp.
    Și nu sunt singurul care gândește așa. Păcat :( mi-a plăcut jocul ăsta până la un moment dat.
    Acum, e vai de el.
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    O altă găselniță : au apărut două filmulețe, unul cu căpitanul tristeții și unul cu niște haimanaci pierduți pe coclauri...
    Vreau aici să se înscrie la cuvânt și să ne zică ce au înțeles cei care nu cunosc limba engleză (de baltă, cu accent nemțesc și sunete scoase din adâncul gâților de niște cabotini)
    Să fiți iubiți  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • loca9 (RO1)loca9 (RO1) Postări: 27RO1

Ce limbă vb

• Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) Postări: 736RO1
    editat 22.10.2019
    O altă găselniță : au apărut două filmulețe, unul cu căpitanul tristeții și unul cu niște haimanaci pierduți pe coclauri...
    Vreau aici să se înscrie la cuvânt și să ne zică ce au înțeles cei care nu cunosc limba engleză (de baltă, cu accent nemțesc și sunete scoase din adâncul gâților de niște cabotini)
    Să fiți iubiți  <3
    Cred ca este vorba despre un nou eveniment/o refacere a insulelor ori Coastei Cutitelor sau chiar un nou regat. Eu zic ca o sa mai iasa inca vreo 3 ,sa fie suspansul mai mare ... cei de la GG$ nu au scos videoclipuri cand au bagat actualizari noi , sa le spunem mici ,decat atunci cand chiar a fost ceva mare. 
    Nota : Informatia cu regatul nou este de pe o platforma unde s-a analizat primul video : in acesta se spune ca nimeni nu a calcat vreodata aici si totul este necunoscut !

---------------

Este eveiment ca Tinuturile Exterioare,doar ca la recompense vei primi materiale de constructie pentru noile Artiole Relicva Premium.

Post edited by Duhul din lampă (RO1) on

Sign In to comment.