Discuții - Actualizare Iunie

16

Comentarii

• dorel2000 (RO1)dorel2000 (RO1) Postări: 1RO1
    bai fratilor, vedeti ca aveti probleme cu repartizarea in divizie la liga
  • DozDeBere (RO1)DozDeBere (RO1) Postări: 4RO1
    daca il termini odata iei toate lucrurile ce am indicat mai sus , daca il termini a doua oara iti cumperi com ceva da  nus convenabili cas comi de raha.....  doar castelanu de la metamorf se merita , 
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 100RO1
    Situatia aceasta o avem cu totii,au stricat astia jocul de tot....
    Rogather
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 170RO1
    castelele Daymo...3000 de soldati in defensiva... Castelele de corbi 400 - 500 ....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 509RO1
    editat 09.07.2019

Dupa cum vezi, nu am contracandidat  >:)

Si-au ascutit scribalaii de la gegee penele pana n-a mai ramas nimic din ele si n-au mai avut cu ce scrie ...

Asta patesti daca nu-ti place scoala si-ti bei cerneala  :D

Dar amanuntele astea nu trebuie sa va descurajeze de la a cumpara abonamentul ...
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 100RO1
    Nu prea mai merita jocul asta jucat,cel putin nu vara asta,bagati cioara si bucurati-va de concediu ncei care aveti si puteti....
    Rogather
  • ArtemisArtemis Postări: 287Moderator
    Bună, 

Dezvoltatorii știu de această problemă și se ocupă de rezolvarea ei. 

• Nu prea mai merita jocul asta jucat,cel putin nu vara asta,bagati cioara si bucurati-va de concediu ncei care aveti si puteti....
    Corect !
    Ar fi interesant ca , compania sa adauge asa ceva la chat , macar  l-ar face mai animat:
    Iar in legatura cu actualizarea lunii iunie , pentru ca suntem pe topicul aferent - nici macar nu s-a creeat un post pentru luna iulie - versiunea html5 e buguita rau. Apar tot felul de imagini ce se suprapun + continutul blurat + alte erori de afisare.

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 235RO1

Dupa cum vezi, nu am contracandidat  >:)

Si-au ascutit scribalaii de la gegee penele pana n-a mai ramas nimic din ele si n-au mai avut cu ce scrie ...

Asta patesti daca nu-ti place scoala si-ti bei cerneala  :D

Dar amanuntele astea nu trebuie sa va descurajeze de la a cumpara abonamentul ...
    nimeni nu are curajul sa se puna cu tine;)))))) 
  • Obito (RO1)Obito (RO1) Postări: 223RO1
    Lasati jocul, daca nu ati observat :)) de ceva timp, incepe sa moara incet incet prin diferite buguri si playeri nemultumiti, a devenit o pierdere de timp.
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • DozDeBere (RO1)DozDeBere (RO1) Postări: 4RO1
    de 2 ani tot spuneti ca jocu moare da vad ca inca este lume ,)) sor lasa 2-3 playeri pe an ;) 
  • Ionut 1114 (RO1)Ionut 1114 (RO1) Postări: 21RO1
    Apreciem foarte mult faptul ca problema de la liga regatului a fost rezolvata :D:D:D
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 170RO1
    Rabdare si tutun.... se rezolva....  >:)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Obito (RO1)Obito (RO1) Postări: 223RO1
    de 2 ani tot spuneti ca jocu moare da vad ca inca este lume ,)) sor lasa 2-3 playeri pe an ;) 
    nu ai observat, dar in afara de 3-4 aliante, restu sunt doar jucatori cu 2-3 conturi.
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • muki1 (RO1)muki1 (RO1) Postări: 3RO1
    dezvoltatorii stiu de aceasta problema dar ai doare in... cam asa ar trebui sa ne doara si pe noi' eu unul nu cred ca o sa mai bag bani in amaratul asta de joc
  • de 2 ani tot spuneti ca jocu moare da vad ca inca este lume ,)) sor lasa 2-3 playeri pe an ;) 
    In culisele GG$ : decat sa joace 10k care nu baga mai bine 2k care investesc continuu si inca cateva sute care mai scapa ceva... B)

• NorbyXPlay (RO1)NorbyXPlay (RO1) Postări: 4RO1
    AJUTOR!!!
    Am cumparat comandantul '' Artefactele Regelui Lotus'' dar aveam spatiul full la pietrele din inventar si nu am primit pietrele de la comandant si nu le gasesc nici la pierdute si gasite din depozitul regal 
    CE SA FAC???

• AJUTOR!!!
    Am cumparat comandantul '' Artefactele Regelui Lotus'' dar aveam spatiul full la pietrele din inventar si nu am primit pietrele de la comandant si nu le gasesc nici la pierdute si gasite din depozitul regal 
    CE SA FAC???

Trimiti un mesaj la sistem si le spui ca pierdute si gasite s-a pierdut... in spatiu...asta in caz ca nu ai gasit pietrele acolo. 

• NorbyXPlay (RO1)NorbyXPlay (RO1) Postări: 4RO1
    AJUTOR!!!
    CE SA FAC???

Trimiti un mesaj la sistem si le spui ca pierdute si gasite s-a pierdut... in spatiu...asta in caz ca nu ai gasit pietrele acolo. 
    pai cum trimit?
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) Postări: 32RO1
    dar un calendar al evenimentelor pe iulie august nu se osteaza?

Sign In to comment.