Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții - Actualizare Iunie

147

Comentarii

• paponi (RO1)paponi (RO1) RO1 Postări: 3
    la ce lvl se deblocheaza ucenicul fierar? :)
  • ArtemisArtemis Postări: 288
    la ce lvl se deblocheaza ucenicul fierar? :)
    70

ciudat eu la lvl 61 il am
    http://prntscr.com/o62v7g

ciudat eu la lvl 61 il am
    http://prntscr.com/o62v7g

Hmm..atunci nivelul e mai jos de 70, dar nu cu mult. 

Știu că jucătorii de nivel foarte mic nu primesc jetoanele ucenicului la evenimentul LTPE și nici nu îl au pe fierarul ucenic. 

Îi întreb mâine pe dezvoltatori și îți scriu nivelul exact. 

O seară frumoasă! 

Multumesc mult.Apropo ieri seara cand am facut lvl 60 am vazut pt prima data fierarul ucenic la poarta castelului deci s-ar putea ca la lvl 60 sa il deblochezi :)
    Bună dimineața!  

Da, tocmai ce am întrebat, și confirm! Nivelul este 60, nu 70 cum am spus prima dată. Îmi cer scuze pentru primul răspuns, care a fost incorect! 

• NorbyXPlay (RO1)NorbyXPlay (RO1) RO1 Postări: 4
    Am o intrebare, fierarul ucenic va fii disponibil si in luna iulie? 
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Am o intrebare, fierarul ucenic va fii disponibil si in luna iulie? 
    Probabil ca da.
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    planul evenimentelot pe iulie nu se poate p[ublica? sa stiu cand e berimond daca mai vine liga regatului....nici pe uk nu e....
  • e lumea in concediu)
  • NorbyXPlay (RO1)NorbyXPlay (RO1) RO1 Postări: 4
    De ce s-au oprit serverele? Vine un update nou?
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    De ce s-au oprit serverele? Vine un update nou?
    nici pe UK nu e anuntat nimic in plus fata de RO.... ok au viata personala dar macar 5 min sa isi faca timp sa ne anunte....
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) RO1 Postări: 33
    si urmatoarea runda de samurai cand e programata?, ca nu s-a publicat ordinea evenimentelor
    oricum ar trebui ca fierarul ucenic sa mai fie prelucrat si la vanzare pe jetoane ar trebui sa se mai dea si cateva  unelte nomazi, samurai, jetoane de constructie sau jetoane rurale, ca oricum le dau astia de la gge foarte limitat, ca nu cumva sa uite rubinarii sa bage adanc mana in buzunar, sau sa sa dea click din greu pe carduri, sper ca se va comunica la GGE propunerea aceasta, sper sa  nu sper degeaba.
  • Ionut 1114 (RO1)Ionut 1114 (RO1) RO1 Postări: 21
    Mai primim si noi calendarul pe luna iulie?
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 105
    Doamna moderator Artemis,te rog frumos sa afisezi calendarul evenimentelor din luna iulie pe forum,in numele tuturor jucatorilor de pe serverul Romania 1 iti multumim!
    LEGIUNEA XIII
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 237
    Fratilor..ce eveniment e asta...500 de soldati pierdere la un singur atac.....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 237
    soldatii daymo au devenit mutanti....3000 de soldati pierdere la un orasel in aparare...explicati fratilor daca introduceti un nou eveniment nu ne lasati cu ochii in soare si sa avem asemenea pierderi...soldatii se refac dar nu in ritmul asta,....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Jevil (RO1)Jevil (RO1) RO1 Postări: 31
    editat 05.07.2019
    ce ***** de event ne-ati bagat? spargem o gramada de sold si nici nu avem ce cumpara la cat cu noile jetoane
    Post edited by Artemis on
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!