Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

PROPUNERE PENTRU SISTEM!

bIuepriest (RO1)bIuepriest (RO1) RO1 Postări: 20
editat 26.06.2019 în Sugestii, laudă, critică
     Am stat si m-am gandit la un lucru care cred ca le-ar placea celor mai multi jucatori: sa poata schimba monedele pe rubine sau rubinele pe monede. Bineinteles s-ar stabili o masura precum 100 monede = 1 rubin, sau 500 monede=1 rubin.
    Astfel cred ca cei care au fff multe monede, precum 10 mil sau chiar mai mult vor putea obtine rubine, iar cei care n-au monede le vor putea obtine usor.

DX FOREVER

Comentarii

• Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    Artemis a zis:
    Exact...iar apoi jocul ar fi închis pentru că nu ar mai cumpăra nimeni rubine cu bani adevărați! :trollface:  o:):D:p
    la cati bani au facut tovarasii nemti pana acum, ar putea tine jocul 10 ani fara probleme neavand donatii.
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
         Am stat si m-am gandit la un lucru care cred ca le-ar placea celor mai multi jucatori: sa poata schimba monedele pe rubine sau rubinele pe monede. Bineinteles s-ar stabili o masura precum 100 monede = 1 rubin, sau 500 monede=1 rubin.
        Astfel cred ca cei care au fff multe monede, precum 10 mil sau chiar mai mult vor putea obtine rubine, iar cei care n-au monede le vor putea obtine usor.
    Tu esti nebun ?:)))) Vrei ca ei sa faca ceva in favoarea noastra ?:)))) De obicei ideeile bune [ cum e si asta ] nu se vor aplica niciodata :)))
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    eventual ar baga taxa sa intri pe joc cate 5 lei pe zi sa nu moara draq de foame:))))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier