Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

100k puncte festivalul primăverii = nebunie totală

Să presupunem că 1 atac = 1 minut, asta = 100k minute = 1666,6 ore = 69,4 zile în care să dai atac la fiecare minut 24 de ore non stop ca să faci punctajul, însă este o problemă, festivalul ține 25 de zile!!!
Hai să socotim altfel. ținând cont că la evenimente poți ataca mai multe ținte simultan 
A) fără bonus
1) 100k puncte = 100k atacuri de 1 punct
2) 100k puncte = 50k atacuri de 2 puncte
B) cu bonus
1) 100k puncte =50k atacuri de 2 puncte
2)100k puncte = 25k atacuri de 4 puncte

GGE este un  joc de plăcere sau devine job cu normă dublă!!!

Comentarii

• Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 213
    Sclavie ce pot sa zic  jucam un joc in care majoritatea angajatilor in incompetenti ; avem noroc ca macar moderatoarea de pe forum ne ajuta mult  restu care fac jocu si ... is niste idioti . 
    Lotus @ ro 1
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Ba se poate face !!!
    Cu "oferta" potrivita, cumparati la greu soldati si unelte , dati cate enspe atacuri simultan cu pene, boostere si alea - alea si se face.
    Banu' sa fie, pentru toate celelalte exista gegee  >:)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    Ba se poate face !!!
    Cu "oferta" potrivita, cumparati la greu soldati si unelte , dati cate enspe atacuri simultan cu pene, boostere si alea - alea si se face.
    Banu' sa fie, pentru toate celelalte exista gegee  >:)
    Îți urez succes să faci toate cele 100k puncte! 
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 114
    nu va inteleg de ce va strofocati pentru niste echipamente de tot kkt-ul
    DON VICENZO @ ro 1
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    nu toate is de tot kkt-ul
    nu toate is de tot kkt-ul
    Ba da  :D:D:D 
    Nu am gasit nimic care sa merite efortul pe acolo ...
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • loca9 (RO1)loca9 (RO1) RO1 Postări: 32

E prost sau ești un prost vb cap de pula

Tu radei de alții ca nu vb corect sau ii corectati pai bai pula poți sa ma corectezi cu limba la cur am diareie

editat 13.01.2020

Tu radei de alții ca nu vb corect sau ii corectati pai bai pula poți sa ma corectezi cu limba la cur am diareie

Știu cine ești  >:)
    Despre tine sunt toate bancurile românilor măi Bulă. Te-ai născut dintr-o eroare de tipar, prin ”contribuția” neprecupețită a fratelui tău mai mare și ai devenit în scurt timp tatăl fratelui tău mai mic  :D:D:D
    Aaa, să nu uit, mulțumește-i unei muște pentru faptul că exiști. Ea a dus ce trebuie din voma mă-tii la ”ogor”  >:) și cred că de la muscă ai moștenit IQ-ul...
    Hai, big sictir ...
    Post edited by Gandalf7 (RO1) on
    RIDENDO CASTIGAT MORES

Acum vad te referi la mine bai pula stiii cine mai vb asa bunicu de la cimitir la 108 cu bula cu tinastea

Băi tristule, ți-o fi greu când taică-tu e frate-tu mai mare și fi-tu fratele mai mic, dar du-te dreaq de-aici gunoiule, că ăsta nu-i loc pentru retarzi ca tine !
    RIDENDO CASTIGAT MORES
Sign In to comment.