Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Catalizatori

Când veți da catalizatorii de peste 12?
Când vom putea asambla catalizatori de la 9 în sus? 

Cele mai bune răspunsuri

• Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) RO1 Postări: 738
    Răspunde ✓
    Forja fuziunii (decoratiuni) este cea mai buna pentru ca nu mai ai nevoie de decoratiuni de top1 alianta sau altele pe care sa le iei de la evenimente, ti le faci singur :).

răspunsuri

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Wow ! :))) Cineva foloseste prostia aia de fuziune ?:)) 
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) RO1 Postări: 738
    Răspunde ✓
    Forja fuziunii (decoratiuni) este cea mai buna pentru ca nu mai ai nevoie de decoratiuni de top1 alianta sau altele pe care sa le iei de la evenimente, ti le faci singur :).

• ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    si eu o folosesc ca e ofolositoare cand ai decorative mari de facut si multe catalizatoare dar nu cred ca ar trebui sa se bage sa faci mai mare de 9 ca nimeni nu le face :))
  • Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    si eu o folosesc ca e ofolositoare cand ai decorative mari de facut si multe catalizatoare dar nu cred ca ar trebui sa se bage sa faci mai mare de 9 ca nimeni nu le face :))
    Te înșeli, sunt destui jucători care sunt limitați de lipsa catalizatorilor de la 12 în sus + asamblarea catalizatorilor de la 9 în sus! Practic jocul nu ține pasul cu noi, iar asta este frustrant!
Sign In to comment.