Acasă Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

SALL JUCATORII CU ACELASII NUME UNUL BUN UNUL RAU SI BAGA OFERTE CA NEBUNUL

salut am revenit cu o noua discutie si un nou anunt pe jocul acesta exista 2 jucatorii cu numele fram.5 veti avea surpriza  sa constatati ca  unu are 70 224 legendar pe pozitia 997.220  acesta este in regula omul nu face nimic in schimb pe pozitia 459.1033  este unu care acu 4 zile avea 38 acu are 56 si si alianta cu numele DX are in ea vreo 10 conturi  si  asta face numai probleme baga oferte rubine etc  si ataca pe orcine pe orcine zice ca fura ca pesedeist  tigan pe mine ma facut personal cacat si hot si curva   va rog  dati mesaju asta mai departe sa auda orcine ce face ala de 56  plus ca a amenintat ca baga  oferta iar si va veni iar la atac pe orcine a avut pata  pusa  sper sa auda si suportu sal blocheze sa nul mai vad pe joc  

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    =)))))))))))))))) nu cred asa cevaaaaa
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    :D Sa crezi cand il vezi cu 26k orori de distanta , 48k trupe pe principal cu 2m hrana :D
  • KING2008 (RO1)KING2008 (RO1) RO1 Postări: 20
    ba sa crezi vezi 997.220  si 459.1033   primu e om cuminte  nare treaba e in schimb numaru 2 baga bani si rubine in draci are 70 deja de ieri de la 56  si trupe 16.000 pe cont daca ma aude cineva din staful jocului il rog  sa ia masuri urgent cu 459.1033  sau sa ma caute pe joc ca eu sunt on ziua  

si mai am o propunere  pentru staf  as implementa ceva pentru cine face conturi cu acelasi nume sa ia ban instant sau blocaj pentru ca asta  eu ma las de joc da omu va trece la altul si apoi la altul si tot asa  pana nu va lasa pe unu sa joace pe joc 
    ba sa crezi vezi 997.220  si 459.1033   primu e om cuminte  nare treaba e in schimb numaru 2 baga bani si rubine in draci are 70 deja de ieri de la 56  si trupe 16.000 pe cont daca ma aude cineva din staful jocului il rog  sa ia masuri urgent cu 459.1033  sau sa ma caute pe joc ca eu sunt on ziua  

si daca baga bani care e problema ta ?:))))) asta e om ce tine gge in picioare nu ferme ca tine ce se plang ca il ataca cineva pe un joc de razboi :))))) Cat de cringe =)))
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
    :D Sa crezi cand il vezi cu 26k orori de distanta , 48k trupe pe principal cu 2m hrana :D
    bravo lui, jucator adevarat. dnx tine 50k lejer
    daca e asa cum zici tu si el tine jocul  cu banii in picioare si eu sunt ferma  pai frate avem o problema  eu de azi imi sterg toate conturile efectiv si o sa recomand la toata lumea so faca  la fel  pentru ca va veni o zi in viata  pe jocu asta  cand veti da peste asemenea om si voi veti vrea  sa  jucatii la event sau sa bateti  la baroni si asta va va cara  resursele din castel   noaptea sa vad te mai simti bine apoi si mai e ceva  va face cont cu numele tau sau al meu  si va face la fel ti se pare corect ca in 7 zile sa ai 38 apoi joi 56 si azi 70 legendar 37 asta cand mai doarme  o face la munca sau cum ca eu nu pricep si apropo de bagat bani cati banii  sa bage  de unde ii are cum ii castiga  daca e vreunu de e haker sau sparge carduri ceva  iar de dnx  isi bate joc de numele lui efectiv  prin atacuri pe jucatori care ii aduc puncte  la insule  si  sa iti mai zic ceva ii face de ras si alianta cat a muncit dnx la contul lui si cat a muncit asta ca ia venit totul moca  si nu mai rade de mine ca te asigur ca vei da si tu peste el intr-o zi si sa vezi ce vei pati  ca a zis ca se pune cu oricine  tot rupe  pe joc sa te vad acu te mai simtii bine 
  • Joker (RO1)Joker (RO1) RO1 Postări: 39
    Nu va inteleg pe cate unii....de ce va plangeti pe forum? aici nu rezolvi nimic....Omu” poate isi permite sa bage bani...daca unii dintre voi nu bagati..asta e problema voastra...
    ca vine vb de ”daca e vreunu de e haker sau sparge carduri ceva” ce ai zis tu aici :))) termina cu prostiile ...ai vazut prea multe filme cu hackerii:)) 

Programming just for fun LUA, HTML, PHP, JavaScript, Java, C#
    sall nam nimic cu banii lui poate sai bage in joc poate sai bage pe toti  in el da ma agreseaza pe mine cu injuraturi  si alea cu atacuri acu sa mai potolit ca am vorbit cu el se da drept alte persoane si alea  stie cam multe despre aliante si vorbeste  de un anume moderator Keno ca ii va da  conturile spre blocare  poate sa fie si hacker numi pasa eu doar vreau sa isi ia contul conturile de langa mine  sa imi lase zona linistita  cum a fost pana sa vina el pe ea  cu taraboi 
    sall nam nimic cu banii lui poate sai bage in joc poate sai bage pe toti  in el da ma agreseaza pe mine cu injuraturi  si alea cu atacuri acu sa mai potolit ca am vorbit cu el se da drept alte persoane si alea  stie cam multe despre aliante si vorbeste  de un anume moderator Keno ca ii va da  conturile spre blocare  poate sa fie si hacker numi pasa eu doar vreau sa isi ia contul conturile de langa mine  sa imi lase zona linistita  cum a fost pana sa vina el pe ea  cu taraboi 
    sterge toate conturile [ multiaccount confirmed ] nu avem nevoie pe joc de plangaciosi si analfabeti :)))) Fiecare face ce vrea atat timp cat nu incalca regulile :)))) Care e problema ca te ataca si baga el bani ?:)))) In jocu asta despre asta e vorba, asa ca mai termina cu cringe-ul asta si pleaca de pe jocul nostru 
    stergetii tu toate conturile  ca eu nam multi cont ce spui tu acolo si nu sunt nici plangacios nici analfabet te asigur eu da ti se pare normal ca am informatii ca a fost jucatorul aliantei mari DX sa vina si sa faca scandal in aliante care ajuta dx-ul la topuri si insule si vrea sa fure de la acestia daca e asa tare si mare si place sa bage banii multi de ce nu merge sa se bata cu NL si cine mai are DX probleme si ultimul rand nu e jocu vostru nu va apartine jocul e public si il poate juca orcine doreste  vei da si tu peste el te asigur eu si vei vedea cum va fi  sa arzii si te va injura si face ferma sa vezi cum este si tu apoi sa mai vorbesti 
  • DDM (RO1)DDM (RO1) RO1 Postări: 133
    se cearta fermele intre ele 

stergetii tu toate conturile  ca eu nam multi cont ce spui tu acolo si nu sunt nici plangacios nici analfabet te asigur eu da ti se pare normal ca am informatii ca a fost jucatorul aliantei mari DX sa vina si sa faca scandal in aliante care ajuta dx-ul la topuri si insule si vrea sa fure de la acestia daca e asa tare si mare si place sa bage banii multi de ce nu merge sa se bata cu NL si cine mai are DX probleme si ultimul rand nu e jocu vostru nu va apartine jocul e public si il poate juca orcine doreste  vei da si tu peste el te asigur eu si vei vedea cum va fi  sa arzii si te va injura si face ferma sa vezi cum este si tu apoi sa mai vorbesti 
    ok, am inteles :))) nu esti agramat, Aim souri :))))
    VREAU SA VORBESC SI EU CU UN MODERATOR CARE E ON PE JOC 
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    VREAU SA VORBESC SI EU CU UN MODERATOR CARE E ON PE JOC 
    Dai mesaj la @Artemis sau @Keno
Sign In to comment.