Acasă Goodgame Empire - Ştiri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

răspunsuri

• Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 406
    Sunt suprapuse, daca te uiti atent poti vedea culorile berimond-ului in spate.
  • yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    Sunt suprapuse, daca te uiti atent poti vedea culorile berimond-ului in spate.
    Gata am văzut  ;)
  • la umplerea cufarului de razboi,monedele le ia,dar nu da finalul misiunii. Pana sa imi dau seama ,cred ca am dat de peste 10 ori pe aur donat,vai mama voastra cu bug-urile voastre
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    la umplerea cufarului de razboi,monedele le ia,dar nu da finalul misiunii. Pana sa imi dau seama ,cred ca am dat de peste 10 ori pe aur donat,vai mama voastra cu bug-urile voastre
    ai gresit adresa fiule
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 102
    Da,este o eroare cred ca voita ca era prea usor de luat relicvele :(
    Rogather
  • 001vs (RO1)001vs (RO1) RO1 Postări: 20
    editat 11.05.2019
    cu siguranta eroarea este voita de mesterii de la gge. si au am dat de 7-8 ori pana sa-mi dau seama ca imi ia monedele dar nu imi da relicvele si nu sunt singurul de la mine din alianta care am patit.
    ma intreb... oare de ce toate bugurile sunt numai in defavoarea jucatorului si niciodata in favoarea lui ?
    chiar bate la ochi furtul

si nu cred ca gge ne va da ceva inapoi pentru monedele furate :(
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 260
    si eu la fel dar am facut print cu inainte si dupa donatia....prima data am facut donatia am vazut ca a luat monedele apoi le-am dat din nou ...nu e vb de 14 mii monede...e vb ca nu e ok...si noul moderator nu face nimic....macar Keno mai raspundea fie pe forum fie privat....
  • ArtemisArtemis Postări: 288
    Bună seara, 

O seară frumoasă vă doresc! 

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Artemis a zis:
    Bună seara, 

Daaa , ne-a fost de extrem ajutor  B)
    Si noi le dorim, nu o seara ci TOATE serile,  la fel de frumoase  precum ni le fac ei noua  >:)

Iar despre gaselnita asta cu echipamentele relicva, le zic gegeistilor doar atat : SA SE INTAMPLE CU PUTEREA DE CUMPARARE A SALARIILOR VOASTRE, ACEEASI INFLATIE PRECUM CEA PE CARE O PRACTICATI VOI IN JOC !!!
    Nu aveti nici macar o bruma de decenta sau de corectitudine. SUNTETI NISTE HOTI ORDINARI!!!
    Vrem sa ne despagubiti pentru jetoanele si monedele regale pe care ni le-ati FURAT !!!
    CATE JETOANE SAU MONEDE AU FOST , ATATEA RUBINE SA NE DATI !!!
    Pentru toti fraierii care umpleti burta la nesimtitii astia de la gge :
    Sa fiti iubiti <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 102
    Artemis a zis:
    Bună seara, 

Daaa , ne-a fost de extrem ajutor  B)
    Si noi le dorim, nu o seara ci TOATE serile,  la fel de frumoase  precum ni le fac ei noua  >:)

Iar despre gaselnita asta cu echipamentele relicva, le zic gegeistilor doar atat : SA SE INTAMPLE CU PUTEREA DE CUMPARARE A SALARIILOR VOASTRE, ACEEASI INFLATIE PRECUM CEA PE CARE O PRACTICATI VOI IN JOC !!!
    Nu aveti nici macar o bruma de decenta sau de corectitudine. SUNTETI NISTE HOTI ORDINARI!!!
    Vrem sa ne despagubiti pentru jetoanele si monedele regale pe care ni le-ati FURAT !!!
    CATE JETOANE SAU MONEDE AU FOST , ATATEA RUBINE SA NE DATI !!!
    Pentru toti fraierii care umpleti burta la nesimtitii astia de la gge :
    Sa fiti iubiti <3
    Corect,bravo Gandalf7 ;)
    Rogather
  • 001vs (RO1)001vs (RO1) RO1 Postări: 20
    daca vrei sa cumperi cea mai ordinara piatra din magazinul gge te costa undeva intre 8-10k rubine, iar daca o vinzi primesti pe ea 500-1000 monede :( 
    ar fi corect ca sa primim si noi la vanzarea echipamentelor sau a pietrelor macar 10% pretul in rubine fata de pretul practicat de ei la vanzare.
  • NobleGeorgica (RO1)NobleGeorgica (RO1) RO1 Postări: 30

Nu știu îmi place jocul dar noile echipamente care a băgat se pare cam exagerate cu relicvele de ce nu au dat comandați gratis așa era mai bine reveneau mulții jucatorii pe joc

• gelu.cidr (RO1)gelu.cidr (RO1) RO1 Postări: 3
    mie nu imi apare noul eveniment de la samurai 
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    nu sunt samurai...sunt straini....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

Sign In to comment.