Cadouri de paste ? :D

Ar fii dragutz din partea GGE sa ne ofere un cadou de sfintele sarbatori ( un comandant ) ; un booster de 200 %   :) .   
Lotus @ ro 1

Comentarii

• yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    Un com care ține câteva zile :)
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 240RO1
    numai mocaceala vreti......
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) Postări: 110RO1
    un prime time de 150 la suta ar fi fenomental
    DON VICENZO @ ro 1
  • ArtemisArtemis Postări: 287Moderator
    Bună seara, 

Nu știu și nu pot spune nimic despre un cadou în joc (dar am să menționez dorința voastră dezvoltatorilor, nu vă așteptați însă la o minune). 

Dar am să vă dau eu cadouri unora dintre voi prin intermediul unor concursuri de forum care vor urma curând :) 

Voi încerca să premiez (dar nu exagerat) pe cât mai mulți într-un concurs forum de Paste (si altele) unde nu va trebui să faceți mare branză! ;)

O seară frumoasă!

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 235RO1
    Artemis a zis:
    Bună seara, 

Nu știu și nu pot spune nimic despre un cadou în joc (dar am să menționez dorința voastră dezvoltatorilor, nu vă așteptați însă la o minune). 

Dar am să vă dau eu cadouri unora dintre voi prin intermediul unor concursuri de forum care vor urma curând :) 

Voi încerca să premiez (dar nu exagerat) pe cât mai mulți într-un concurs forum de Paste (si altele) unde nu va trebui să faceți mare branză! ;)

O seară frumoasă!
    branza simpla...afumata sau cu mucegai?:))) si de care mucegai alb albastru sau verde..
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) Postări: 205RO1
    Multumim Artemis ! Esti foarte dragutza ! :)  

Lotus @ ro 1
  • Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,941ASIA1
    O decorativa cu 260 o publica, designul sa fie un cos cu oua, sau un ciub cu oua.. ::)))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Sign In to comment.