Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Cadouri de paste ? :D

Ar fii dragutz din partea GGE sa ne ofere un cadou de sfintele sarbatori ( un comandant ) ; un booster de 200 %   :) .   
Lotus @ ro 1

Comentarii

• yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    Un com care ține câteva zile :)
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    numai mocaceala vreti......
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 116
    un prime time de 150 la suta ar fi fenomental
    DON VICENZO @ ro 1
  • ArtemisArtemis Postări: 288
    Bună seara, 

Nu știu și nu pot spune nimic despre un cadou în joc (dar am să menționez dorința voastră dezvoltatorilor, nu vă așteptați însă la o minune). 

Dar am să vă dau eu cadouri unora dintre voi prin intermediul unor concursuri de forum care vor urma curând :) 

Voi încerca să premiez (dar nu exagerat) pe cât mai mulți într-un concurs forum de Paste (si altele) unde nu va trebui să faceți mare branză! ;)

O seară frumoasă!

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 261
    Artemis a zis:
    Bună seara, 

Nu știu și nu pot spune nimic despre un cadou în joc (dar am să menționez dorința voastră dezvoltatorilor, nu vă așteptați însă la o minune). 

Dar am să vă dau eu cadouri unora dintre voi prin intermediul unor concursuri de forum care vor urma curând :) 

Voi încerca să premiez (dar nu exagerat) pe cât mai mulți într-un concurs forum de Paste (si altele) unde nu va trebui să faceți mare branză! ;)

O seară frumoasă!
    branza simpla...afumata sau cu mucegai?:))) si de care mucegai alb albastru sau verde..
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) RO1 Postări: 213
    Multumim Artemis ! Esti foarte dragutza ! :)  

Lotus @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    O decorativa cu 260 o publica, designul sa fie un cos cu oua, sau un ciub cu oua.. ::)))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Sign In to comment.