Acasă Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Echipamente lipsa

La evenimentul actual pe termen lung, in partea a doua a rasplatilor - piesa de echipament Piciorul Dragonului lipseste... cred ca problema ar trebui rezolvata altfel al doilea set este inutil....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

Comentarii

• Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    Nici la mine nu există artefactul
  • Chiorbix (INT2)Chiorbix (INT2) INT2 Postări: 44
    Am observat si eu lucrul acesta , si ca sa fac echipamentu complet trebuie sa o cumpar cu 49 k rubine .... tipic GGS
    Chiorbix @ WWW 2
  • Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    S-a rezolvat, au dat piciorul dragonului, com e complet și chiar e tare! A meritat să fie luat!
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    S-a rezolvat, au dat piciorul dragonului, com e complet și chiar e tare! A meritat să fie luat!
    ce vezi asa bun la el? e cmdt de npc..nu are cum sa fie bun
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    La nivelul tau de joc...nu prea are ce sa te ajute un astfel de comandant

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• andy andreea (RO1)andy andreea (RO1) RO1 Postări: 32
    Si la evenimentul in curs la  al doilea set de comandant la maestrii  lipseste  coiful si o piatra ,,,,in schimb apare piatra de la alt comandant spargatorul de nuci
    http://prntscr.com/n8eoqq

andy andreea @ ro 1
  • taoland (RO1)taoland (RO1) RO1 Postări: 12
    salut , la eventul asta primavara noptii nu am primit amandoua coifurile de la comandant , mai am 2 pagini si termin a 2 a oara eventul dar amandoua coifurile nu le am in stocare , acum am bagat de seama ca lipsesc , va rog rezolvati problema si dati-mi amandoua coufurile ca altfel am tras degeaba sa iau comandantii , o sa va las  print ca sa fac dovada ca trebuia sa primesc de 2 ori coifurile , multumesc frumos si sper sa rezolvati cat mai repede problema asta

http://prntscr.com/nbqdm0

Sign In to comment.