Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Care este rolul soldaților falși?

Soldații falși, ce rol au:? Ce știu ei să facă? Apare în raport de spionaj? Și dacă apare în raportul de spionaj, ca ce apare?
Merită făcuți sau cumpătați?

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Soldații falși, ce rol au:? Ce știu ei să facă? Apare în raport de spionaj? Și dacă apare în raportul de spionaj, ca ce apare?
    daca nu stii asta, nu meriti sa joci empire :))))) si esti mai vechi ca te-am mai vazut de mult
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    Soldati falsi ii vezi cati sunt doar cand sunt trimisi (Suma) Nu arata de la cine , ca un atac phoenix doar ca scrie ca de la nush cine , nu mai stiu clar ca cn mai da cu aia , nu merita
  • Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Ăsta-i rolu' lor: http://prntscr.com/mvoec7

ge010 (RO1) a zis:
    Soldati falsi ii vezi cati sunt doar cand sunt trimisi (Suma) Nu arata de la cine , ca un atac phoenix doar ca scrie ca de la nush cine , nu mai stiu clar ca cn mai da cu aia , nu merita
    Soldaţii falşi sunt unelte defensive, n-ai cum să ataci cu ei =)))))).
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 93
    @toretto22 (RO1) am crezut ca zice de soldati pe care ii cumperi cu rubine :smiley:  , Soldati aia falsi tin loc de o unitate , adica arata ca ai un arcas in plus la raport (Depinde si de cati ai)
  • Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    daca nu stii asta, nu meriti sa joci empire :))))) si esti mai vechi ca te-am mai vazut de mult
    A întreba, a învăța mereu pentru ați spori cunoașterea nu este niciodată rușinos! Sunt convins că nici tu nu știi care este rolul soldaților falși, altfel ai fi răspuns la întrebare! Dar asta o vom vedea!  Ești invitatul meu special să răspunzi, altfel vom afla că nici tu nu știi, ci doar mișuni pe aici să pari enteligent!
    A întreba, a învăța mereu pentru ați spori cunoașterea nu este niciodată rușinos! Sunt convins că nici tu nu știi care este rolul soldaților falși, altfel ai fi răspuns la întrebare! Dar asta o vom vedea!  Ești invitatul meu special să răspunzi, altfel vom afla că nici tu nu știi, ci doar mișuni pe aici să pari enteligent!
    M-ai prins :)))) Eu cand nu stiu ceva asa de banal, incerc sa aflu singur prin orice mijloace, nu intreb pe forum si cum sa beau apa [ exemplu ] :)
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 189
    Unde era geniul nostru si noi nu stiam....  >:)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

Unde era geniul nostru si noi nu stiam....  >:)
    acuma stii =))
    poate "acum"... mai studiaza si tu putin....

(Ludwing van Beethoven)

poate "acum"... mai studiaza si tu putin....
    eu zic sa nu intram in chestii de genu ca te fac oricand :)))) doar daca nu ai studiat 5 ani la oxford
    iti dau un sfat...stai in banca ta

(Ludwing van Beethoven)

Sign In to comment.