Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

HTML5

2»

Comentarii

• sarpemare007 (RO1)sarpemare007 (RO1) RO1 Postări: 10
    chiar dacă punctuația nu e punctul forte al jucătorului,noi,muritorii de rând am înțeles suferințele colegului de joc. problema este alta, și anume autismul comunicațional de care dați dovadă voi,ăștia ce vă mulțumiți cu resturile aruncate de granzii din hamburg. incercați,patetic, să ne aburiți cu motivații de 50 de bani,cu imaginea neclară în html,șamd. nu vedeți pădurea de copaci: jocul in html e varză, justificarea voastră,infantilă că e gratuită,si ,de aceea acceptată,eludează fondul problemei: stăpânii vostri au transformat jocul într-o afacere în care nu vor să investească,tot ce contează este spălarea creierelor jucătorilor ,și, forțarea lor,prin orice mijloace,  să bage mâna în buzunar pentru a le satisface lor,capriciile și dorințele ,din ce în ce mai mari, de a se îmbogăți.dacă nu aveți voie să  expuneți doleanțele jucătorilor,aveți bunul simț și, măcar simulați empatia cu noi,marea masă a jucătorilor,recunoscându-vă.în sinea voastră, neputința și jenanta postură de lachei( slugi). hai,criticați-mi și mie punctuația,dacă pentru asta sunteți plătiți
  • THOR2019 (RO1)THOR2019 (RO1) RO1 Postări: 3
    nu placa video e buba  jocul e buba ca  am bagat si bigfarm care are html si pe ala jocul merge perfect pe grafica si resurse nare ce forta din moment ce eu am 8 GIGA ram nu numai grafiaca face figuri ci si cand muti castel av sau av-pe av  merge bine doar daca iesi pe harta lumii atat  si pe fiecare browser face asa firefox  chrome  opera vivaldii
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Merge rau de tot cu html5 ,se blocheaza si nu poti face nimic ,daca merge asa incontinuare vred ca ma las de joc
    Îţi merge greu din cauza calculatorului, nu din cauza jocului/html5-ului ;)). Spre exemplu, mie îmi mergea naşpa şi în lag pe versiunea cu flash..
    Daca pentru a juca un joc in browser trebuie sa-ti iei un pc cu i7, 16GB DDRAM4 si placa video dedicata de gaming, mai bine te lasi de empire si treci pe fifa  sau pe age of dragons >:)
    Terminati cu prostiile astea, jocul trebuie sa mearga macar decent si pe un dual core cu 2GB ram si placa video onboard , altfel e vina exclusiva a dezvoltatorului... ia ghici ? ce face ala care are un pc asa ca cel descris de mine ? isi ia un i7 ca sa joace empire ca tine, sau alege varianta beta , adica da dreaqului jocul si se lasa ? 
    Eu pariez pe "beta"  :D:D:D
    Sa fiti iubiti <3
    Merge rau de tot cu html5 ,se blocheaza si nu poti face nimic ,daca merge asa incontinuare vred ca ma las de joc
    Îţi merge greu din cauza calculatorului, nu din cauza jocului/html5-ului ;)). Spre exemplu, mie îmi mergea naşpa şi în lag pe versiunea cu flash..
    Daca pentru a juca un joc in browser trebuie sa-ti iei un pc cu i7, 16GB DDRAM4 si placa video dedicata de gaming, mai bine te lasi de empire si treci pe fifa  sau pe age of dragons >:)
    Terminati cu prostiile astea, jocul trebuie sa mearga macar decent si pe un dual core cu 2GB ram si placa video onboard , altfel e vina exclusiva a dezvoltatorului... ia ghici ? ce face ala care are un pc asa ca cel descris de mine ? isi ia un i7 ca sa joace empire ca tine, sau alege varianta beta , adica da dreaqului jocul si se lasa ? 
    Eu pariez pe "beta"  :D:D:D
    Sa fiti iubiti <3
    altii cred ca trb cerinte de call of duty WWII ca sa iti mearga un joc aproape pixelat in browser
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • andy andreea (RO1)andy andreea (RO1) RO1 Postări: 38
    nu placa video e buba  jocul e buba ca  am bagat si bigfarm care are html si pe ala jocul merge perfect pe grafica si resurse nare ce forta din moment ce eu am 8 GIGA ram nu numai grafiaca face figuri ci si cand muti castel av sau av-pe av  merge bine doar daca iesi pe harta lumii atat  si pe fiecare browser face asa firefox  chrome  opera vivaldii
    eu nu stiu dc esti asa mirat cand e vorba de problemele pe empire, au fc html5 in forma cea mai proasta posibila acum asteptam 7 ani dupa scripturi sa mai repedieze cate un pixel sau ce dracu o fi avand...pana dispare flash mai intram pe ala ce sa facem,, ))) timpul trece leafa merge cam asa e principiul GGE
    andy andreea @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier