Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

HTML5

Cica "Versiune HTML 5 a jocului va fi disponibilă odată cu începutul săptămâni viitoare, Luni, 4 Martie!"

4 Martie! douazeci-douazeci? sau cand?

Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
«1

Comentarii

• Crusader (RO1)Crusader (RO1) Postări: 15
    Putina rabdare...
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    de patru ani tot am rabdare....cat sa mai am?
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • _al3x1984_ (RO1)_al3x1984_ (RO1) RO1 Postări: 106
    Sa se rezolve problema cu grafica la joc,sa se poata selecta ca si mai inainte,merge foarte rau jocul,asa se vor lasa multi de el din pacate.........
    -MOLDOVA-
  • andy andreea (RO1)andy andreea (RO1) RO1 Postări: 38
    nu stiu dc asteapta lumea acest html5 ca e varza , atat pe laptop cat si pe telefon ,,,de fapt pe telefon nu poti sa te muti pee harta nu poti face nimic pe puffin,,si mergea super bine....nu au facut ce trebuie...
    andy andreea @ ro 1
  • Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    nu stiu dc asteapta lumea acest html5 ca e varza , atat pe laptop cat si pe telefon ,,,de fapt pe telefon nu poti sa te muti pee harta nu poti face nimic pe puffin,,si mergea super bine....nu au facut ce trebuie...
    Eu zic că au făcut un lucru bun, mie personal îmi merge mai fluent decât înainte, singura chestie care mă deranzează e că se vede puţin şters.
  • black viperblack viper RO1 Postări: 2
    Merge rau de tot cu html5 ,se blocheaza si nu poti face nimic ,daca merge asa incontinuare vred ca ma las de joc
    Merge rau de tot cu html5 ,se blocheaza si nu poti face nimic ,daca merge asa incontinuare vred ca ma las de joc
    Îţi merge greu din cauza calculatorului, nu din cauza jocului/html5-ului ;)). Spre exemplu, mie îmi mergea naşpa şi în lag pe versiunea cu flash..
  • buna seara
    de ce ati scos din setari rezolutia jocului?
    multumesc
  • dan-ioan (RO1)dan-ioan (RO1) RO1 Postări: 7
    Ce se intimpla cu jocul ? dimineata nu am reusit sa ma loghez, si acum merge parca il invirt la manivela, a-ti reusit sa-l faceti varza  si pe asta .Daca nu-l remediati  o sa renunt la joc
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    Îţi merge greu din cauza calculatorului, nu din cauza jocului/html5-ului ;)). Spre exemplu, mie îmi mergea naşpa şi în lag pe versiunea cu flash..
    da' tu ce calculator ai ??
    dianna5 @ ro 1
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    el are dela de nici nu s-a inventat inca :)))) suporta jocuri 8k al lui
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    el are dela de nici nu s-a inventat inca :)))) suporta jocuri 8k al lui
    se joaca pe calculatoarele de la NASA :))))))))))
    dianna5 @ ro 1
    Unul destul de bun încât să-mi meargă cizma asta de joc pe versiunea html5 =))))))))
  • sarpemare007 (RO1)sarpemare007 (RO1) RO1 Postări: 10

jenant să aperi porcăria asta de html,și,să mai și jignești jucătorii. noi nu beneficiem de avantajele pe care,probabil, tu le ai de la șmecherii care au transformat jocul într-o afacere. 99,9% dintre jucători suferă din cauza idioțeniei de html

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262

lasa-l, el e genul ala de persoana ce exista pe orice forum, ala de nu stie pe ce lume e :)))

My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • sarpemare007 (RO1)sarpemare007 (RO1) RO1 Postări: 10
    jucătorii ar fi fost cei îndreptățiți să aleagă intre flash sau html,sunteti penibil de patetici ,impunând ceva,orice ar fi. la modul grețos în care merge jocul ,cu html,indiferent de ceea ce încercati voi să ne impuneți să credem,sunt convins că vor părăsi jocul mulți, și,......geniilor, cine credeți că va suferi financiar?vorba românului: prostul nu-i prost destul ,dacă nu e și fudul. lăsați oamenii să joace cum vor ei, pt că jocul,oricum, l-ați făcut harcea-parcea
  • THOR2019 (RO1)THOR2019 (RO1) RO1 Postări: 3
    buna  ziua as vrea sa stiu si eu cand se va baga html5 pentru ca am mai multe conturi si pe Firefox  jocul merge foarte greu si in ceata  se vede rau cand aduni resursele de pe castel de la fermieri sau caruturile acelea de resurse ba chiar fara flash firefox se intrerupe  cand se va baga html ca e 4 zile de cand ati scos flasul si merge jocul foarte prost vin evente si alea si noi nu avem cum intra ca nati putut baga implementa un amarat de codec video
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    buna  ziua as vrea sa stiu si eu cand se va baga html5 pentru ca am mai multe conturi si pe Firefox  jocul merge foarte greu si in ceata  se vede rau cand aduni resursele de pe castel de la fermieri sau caruturile acelea de resurse ba chiar fara flash firefox se intrerupe  cand se va baga html ca e 4 zile de cand ati scos flasul si merge jocul foarte prost vin evente si alea si noi nu avem cum intra ca nati putut baga implementa un amarat de codec video
    1) te rog traducere cu punct si virgula ca altfel nu inteleg nimic.....(nu e obligatoriu conform dex doar sa aibe punct si virgula)
    2) html5 e bagat deja de luni...si la pc amarat cum am eu merge bine....cu chrome

• THOR2019 (RO1)THOR2019 (RO1) RO1 Postări: 3
    unde sa bagat html5 ca grafica jocului e varza se vede incetosata  la  adunatul resurselor pe browserul fire fox  merge extrem de greu si pe chrome chiar si opera se vede putin pe alb  si apare cate o data pe firefox ca nus ce pagina opreste brwoserul aia merge bine plus ca calculatorul  nu e varza am intel duo core doua procesoare 3.000 ghz unu 8 g ram  512 video  asa ca nu e slab monitor de 19 inchi
    unde sa bagat html5 ca grafica jocului e varza se vede incetosata  la  adunatul resurselor pe browserul fire fox  merge extrem de greu si pe chrome chiar si opera se vede putin pe alb  si apare cate o data pe firefox ca nus ce pagina opreste brwoserul aia merge bine plus ca calculatorul  nu e varza am intel duo core doua procesoare 3.000 ghz unu 8 g ram  512 video  asa ca nu e slab monitor de 19 inchi
    Placa video e buba, html5-ul ăsta foloseşte din memoria plăcii video(mie îmi foloseşte 1 GB), dacă deschid 2 browsere şi intru pe empire îmi urcă şi la 3 GB (http://prntscr.com/mum0y4 - cu 2 browsere deschise pe empire)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier