Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Bug la regele ghimpe

nu mai pot trimite soldati si am destul loc ...o explicatie ?
http://prntscr.com/mntdnc
http://prntscr.com/mntegn

Comentarii

• ArtemisArtemis Postări: 288
    editat 22.02.2019
    Bună dimineața,  

Îmi cer scuze pentru răspunsul întârziat. Îmi poți spune dacă problema este încă prezentă? Dacă da, ai incercat să cureți istoricul de la browser, adică fișierele cache și cookie?  

• Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    am curatat totul  si nu a mers  ...azi am trimis soldati pana akm 10 min...si iar nu merge...
  • ArtemisArtemis Postări: 288
    Bună din nou, 

Am să raportez atunci problema ta astfel încât să ajungă la urechile cuiva din echipă, dar te rog să mă anunți dacă problema dispare între timp. Mai poți încerca totuşi alt browser sau să mai cureți istoricul între timp, poate ajută cu ceva. 

Întrebare pentru toata lumea: Mai este cineva afectat de această problemă? 

• KenoKeno Postări: 1,177
    Artemis a zis:
    Bună din nou, 

Am să raportez atunci problema ta astfel încât să ajungă la urechile cuiva din echipă, dar te rog să mă anunți dacă problema dispare între timp. Mai poți încerca totuşi alt browser sau să mai cureți istoricul între timp, poate ajută cu ceva. 

Întrebare pentru toata lumea: Mai este cineva afectat de această problemă? 
    Nu, de asta nu, dar mie mi-a luat jetoane de constructie , nu doar jetoane de modernizare pentru ridicarea cazarmii.
    E normal ? Nu am construit-o , am upgradat-o doar...
    Si apropos, nu am facut ticket , ca echipa aia e doar o adunatura de habarnisti pusi acolo doar ca sa-ti demonstreze ca TU CLIENTUL nu ai niciodata dreptate,  doar ei si geniile care ii conduc au "dreptatea" in buzunar.
    Deci senzatia de voma care ma incearca atunci cand cineva pomeneste de asa-zisul "suport" e fireasca.

Pentru a face cazarma la nivelul 7 ai nevoie de 50 de jetoane de modernizarea si 50 de jetoane de constructie.. (daca nu ma insel)

Probabil mai construiesti ceva la ea si ai nevoie si de jetoenele de constructie :))

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier