Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

jetoane pt sera

parca era vorba ca putem cumpara cu jetoane samurai

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    dragul meu, jetoanele pentru sera se vor obtine la tinuturile exterioare si batalia regatelor sau cum se numeste ev ala nou care o sa apara. La samurai si nomazi se vor lua alea pentru sate...
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • KenoKeno Postări: 1,177
    editat 01.12.2018
    Confunzi Jetoanele de Construcție cu Jetoanele Rurale.

Ai AICI toate informațiile despre Sera Relicvă, iar AICI informațiile despre Satele cu Resurse Private.

Jetoanele Rurale le vei putea lua cu "jetoane samurai", iar Jetoanele de Construcție (cele pentru sera relicvă) le poți obține de la Ținuturile Exterioare sau Liga Regatelor. (deocamdată)

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Cred ca nu am primit  jetoane  tura asta de la Tinutul exterior   
    De ce ?  am la fel ca tura trecuta ...
    Asa nu mai pot face sera ...niciodat ...si este pierdere de timp  ..
    Sa fiti iubiti cu jocul vostru 

Salcia experientei nu poate fi stearsa ...si multe alte ...nemultumiri ...
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • jakerrr (RO1)jakerrr (RO1) RO1 Postări: 9
    editat 08.03.2019
    Salut KENO!!!Am si eu o nelamurire cu privire la sera relicva, daca o construiesti pe un avanpost, ea intra automat in stocare undeva daca este capturat avanpostul sau nu? am citit undeva pe grupul empire de facebook ca ar intra in stocare,deci intra in stocare sera in caz de capturare sau nu?va rog sa ma luminati cum sta treaba,ms fain !!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier