lipsa de tablite han

buna seara, cand au fost ultima data nomazii am avut 10 mii de tablite han pe care nu am reusit sa le fructific, si acuma constat ca nu sunt reportate, va rog sa reglementati aceasta probleme ca asa este corect, ms mult astept sa imi recuperez tablitele
savuemil @ ro 1

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    Daca vrei sa le recuperezi, baga-te si ataca nu sta la milogeala ori le-ai consumat ori nu ai facut si incerci si tu ceva.
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    Iar eu am avut pneuri de alimente și ieri aveam plin la resurse plus că scria că se termină peste 6 zile  :'(
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    "I. Forumul este locul potrivit pentru postarea mea? Va rugăm să va întrebați pe voi înșivă această întrebare înainte de a posta ceva pe forum. Dacă de exemplu ai pierdut ceva în joc, forumul nu e locul potrivit pentru a posta acest lucru. În loc de forum, trebuie să contactați serviciul de asistență  și să le spuneți despre problema. Acest lucru e valabil și pentru rapoartele privind conturi multiple, hărțuire, schimbarea adresei de email, etc. De asemenea, dacă primiți un mesaj pe adresa voastră de email ca să contactați serviciul de asistență, faceți acest lucru, deoarece echipa forumului nu e capabilă să va ajute. Dacă sunteți afectați de un bug (defecțiune în joc), puteți posta pe forum la categoria corespunzătoare."

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
Sign In to comment.